Duminică18 octombrie
Live 150 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Bromley - Queens Park Rangers

Statistici și rezultat final · vineri, 31 iulie

Amicale intercluburi Final
Bromley
EVÎVÎ
Final0-7Pauză 0-3
Queens Park Rangers
VVVEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Bromley 21%Egal 24%Queens Park Rangers 55%

Bromley 0-7 Queens Park Rangers: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Bromley 0-7 Queens Park Rangers (pauză 0-3). Înainte de start, modelul dădea 48% pentru victoria lui Queens Park Rangers, iar cotele fără marjă 55%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 7 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 57%), iar GG n-a ieșit (NG avea 41%). Scorul exact 0-7 avea sub 0,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 3 cornere (1-2) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Bromleyîn meciQueens Park Rangers
1
Cornere
2
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Bromley vs Queens Park Rangers

Bromley marchează și primește câte 1,6 goluri pe meci. Queens Park Rangers marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2.

~3,0goluri estimate
57%peste 2,5 goluri
59%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Bromleyultimele 5Queens Park Rangers
1,40
Puncte / meci
2,00
1,6
Goluri marcate / meci
1,4
1,6
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Bromley și ultimele 5 Queens Park Rangers, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Bromley2-1-2

E
Bromley - Millwall28.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Bromley - Crystal Palace25.07.26 · Amicale intercluburi
3-0
Î
West Bromwich Albion - Bromley17.07.26 · Amicale intercluburi
4-1
V
Bromley - Walsall02.05.26 · League Two
3-1
Î
Salford City - Bromley23.04.26 · League Two
2-0

Queens Park Rangers3-1-1

V
Queens Park Rangers - Fiorentina25.07.26 · Amicale intercluburi
3-2
V
Queens Park Rangers - Wycombe Wanderers21.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
V
Wiener Neustadt - Queens Park Rangers16.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
E
First Vienna - Queens Park Rangers11.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
Î
Ipswich - Queens Park Rangers02.05.26 · Championship
3-0

Ponturi Bromley - Queens Park Rangers

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Bromley4.3521% fără marjă
X · Egal3.7524% fără marjă
2 · Queens Park Rangers1.6755% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.78
X2 1.24
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.25
Peste 2.5 1.55

Ambele marchează

GG Da 1.53
GG Nu 2.35

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.57
Pauză peste 1.5 2.20

Cornere

Sub 9.5 1.57
Peste 9.5 2.25

Analiza de dinainte de meci

Bromley - Queens Park Rangers s-a jucat vineri, 31 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Bromley are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 8-8. Queens Park Rangers vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 6.

Queens Park Rangers pleacă favorită, la cota 1.67. Egalul e la 3.75, iar Bromley la 4.35. Fără marja caselor, asta înseamnă 55% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.55, iar GG la 1.53.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Bromley și 1,7 pentru Queens Park Rangers. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 28% la victorie, față de 21%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 72%. Cota de 1.24 e sub cea corectă (1.39) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 57% în model, dar la 1.55 plătește sub cota corectă de 1.75. Ambele marchează (GG): 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. La 1.53, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Bromley - Queens Park Rangers

Goluri estimate: 1,27 Bromley și 1,72 Queens Park Rangers, total 2,99. 1X2 în model: 28% · 24% · 48%. Peste 2,5: 57% (cotă corectă 1.75). GG: 59% (cotă corectă 1.69). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
23%2
22%3
17%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 43% · peste 2,5: 57% (verde).

Scoruri probabile

1-111,0%1-29,4%0-18,6%0-27,4%2-17,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Bromley. Bromley a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-7
Pauză0-3
Cornere1-2
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startQueens Park Rangers · 1.67
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Bromley - Queens Park Rangers?

S-a jucat vineri, 31 iulie, ora 21:30 (ora României) și s-a terminat 0-7.

În ce competiție s-a jucat Bromley - Queens Park Rangers?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Bromley - Queens Park Rangers?

Pe Stadionul Courage, în London, vineri, 31 iulie, ora 21:30 (ora României).

Cine era favorită în Bromley - Queens Park Rangers?

Queens Park Rangers pleca favorită, la cota 1.67. Meciul s-a terminat 0-7.

Câte goluri s-au marcat în Bromley - Queens Park Rangers?

7 goluri, scor final 0-7. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →