Duminică18 octombrie
Live 136 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Bromley - Millwall

Statistici și rezultat final · marți, 28 iulie

Amicale intercluburi Final
Bromley
VÎVÎE
Final1-1Pauză 1-0
Millwall
ÎÎVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Bromley 25%Egal 25%Millwall 50%

Bromley 1-1 Millwall: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Bromley 1-1 Millwall (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 26% pentru egalul, iar cotele fără marjă 25%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 50%), iar GG a ieșit (54%). Scorul exact 1-1 avea 12,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 16 cornere (5-11) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Bromleyîn meciMillwall
5
Cornere
11
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Bromley vs Millwall

Bromley marchează și primește câte 1,4 goluri pe meci. Millwall marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,4.

~2,7goluri estimate
50%peste 2,5 goluri
54%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Bromleyultimele 5Millwall
1,40
Puncte / meci
0,60
1,4
Goluri marcate / meci
0,6
1,4
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Bromley și ultimele 5 Millwall, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Bromley2-1-2

V
Bromley - Crystal Palace25.07.26 · Amicale intercluburi
3-0
Î
West Bromwich Albion - Bromley17.07.26 · Amicale intercluburi
4-1
V
Bromley - Walsall02.05.26 · League Two
3-1
Î
Salford City - Bromley23.04.26 · League Two
2-0
E
Bromley - Cambridge United16.04.26 · League Two
0-0

Millwall1-0-4

Î
Stevenage - Millwall25.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
Î
Gillingham - Millwall21.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
V
Eldense - Millwall17.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
Andorra - Millwall14.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
Î
Millwall - Hull City11.05.26 · Championship
0-2

Întâlniri directe Bromley - Millwall

Bromley 0Egal 0Millwall 1
Î
Bromley - Millwall26.07.2025
1-2

V/E/Î din perspectiva Bromley. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Bromley - Millwall

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Bromley3.7025% fără marjă
X · Egal3.7025% fără marjă
2 · Millwall1.8250% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.80
X2 1.22
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.12
Peste 2.5 1.62

Ambele marchează

GG Da 1.58
GG Nu 2.25

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.52
Pauză peste 1.5 2.30

Cornere

Sub 9.5 1.64
Peste 9.5 2.12

Analiza de dinainte de meci

Bromley - Millwall s-a jucat marți, 28 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Bromley are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 7-7. Millwall vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 7.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Bromley - Millwall 1-2, pe 26 iulie 2025.

Millwall pleacă favorită, la cota 1.82. Egalul e la 3.70, iar Bromley la 3.70. Fără marja caselor, asta înseamnă 50% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.62, iar GG la 1.58.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Bromley și 1,4 pentru Millwall. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 35% la victorie, față de 25%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Bromley are 35%, Millwall 39%. Peste 1.5 goluri: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. La 1.16, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Bromley - Millwall

Goluri estimate: 1,29 Bromley și 1,39 Millwall, total 2,68. 1X2 în model: 35% · 26% · 39%. Peste 2,5: 50% (cotă corectă 2.00). GG: 54% (cotă corectă 1.85). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
25%2
22%3
15%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 50% · peste 2,5: 50% (verde).

Scoruri probabile

1-112,3%0-19,5%1-08,8%1-28,5%2-17,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,4 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Millwall e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-0
Cornere5-11
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startMillwall · 1.82
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Bromley - Millwall?

S-a jucat marți, 28 iulie, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Bromley - Millwall?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Bromley - Millwall?

Pe Stadionul Courage, în London, marți, 28 iulie, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Bromley - Millwall?

Millwall pleca favorită, la cota 1.82. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Bromley - Millwall?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →