Duminică18 octombrie
Live 152 Pune pont

Tara GalilorTara Galilor

Briton Ferry (F) - Cardiff Metropolitan (F)

Statistici și rezultat final · duminică, 13 septembrie

Tara GalilorTara Galilor Final
Briton Ferry (F)
EVÎÎÎ
Final1-1Pauză 1-0
Cardiff Metropolitan (F)
VÎÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Briton Ferry (F) 72%Egal 18%Cardiff Metropolitan (F) 10%

Briton Ferry (F) 1-1 Cardiff Metropolitan (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat Briton Ferry (F) 1-1 Cardiff Metropolitan (F) (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 19% pentru egalul, iar cotele fără marjă 18%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 29%), iar GG a ieșit (66%). Scorul exact 1-1 avea 7,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 23 cornere (19-4) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Briton Ferry (F)în meciCardiff Metropolitan (F)
19
Cornere
4
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Briton Ferry (F) vs Cardiff Metropolitan (F)

Briton Ferry (F) marchează 1,6 goluri pe meci și primește 2,2. Cardiff Metropolitan (F) marchează 1,0 goluri pe meci și primește 2,8. La Briton Ferry (F), 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,7goluri estimate
71%peste 2,5 goluri
66%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Briton Ferry (F)ultimele 5Cardiff Metropolitan (F)
0,80
Puncte / meci
0,60
1,6
Goluri marcate / meci
1,0
2,2
Goluri primite / meci
2,8
1
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Briton Ferry (F) și ultimele 5 Cardiff Metropolitan (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ponturi Briton Ferry (F) - Cardiff Metropolitan (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Briton Ferry (F)1.2572% fără marjă
X · Egal4.8518% fără marjă
2 · Cardiff Metropolitan (F)9.0010% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.00
X2 3.30
12 1.08

Goluri

Sub 2.5 2.95
Peste 2.5 1.28

Ambele marchează

GG Da 1.62
GG Nu 2.12

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.90
Pauză peste 1.5 1.78

Analiza de dinainte de meci

Briton Ferry (F) - Cardiff Metropolitan (F) s-a jucat duminică, 13 septembrie, în Tara Galilor. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Briton Ferry (F) are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 8-11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Cardiff Metropolitan (F) vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 14. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

Briton Ferry (F) pleacă favorită, la cota 1.25. Egalul e la 4.85, iar Cardiff Metropolitan (F) la 9.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 72% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.28, iar GG la 1.62.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,4 pentru Briton Ferry (F) și 1,3 pentru Cardiff Metropolitan (F). Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 62% la victorie, față de 72%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Briton Ferry (F) are 62% în model, dar la 1.25 plătește sub cota corectă de 1.61. Peste 2.5 goluri: 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. La 1.28, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 66%. Cota de 1.62 e peste cea corectă (1.52). Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Briton Ferry (F) - Cardiff Metropolitan (F)

Goluri estimate: 2,42 Briton Ferry (F) și 1,28 Cardiff Metropolitan (F), total 3,70. 1X2 în model: 62% · 19% · 19%. Peste 2,5: 71% (cotă corectă 1.41). GG: 66% (cotă corectă 1.52). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
9%1
17%2
21%3
19%4
31%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 29% · peste 2,5: 71% (verde).

Scoruri probabile

2-19,3%1-17,7%3-17,5%2-07,2%1-06,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Briton Ferry (F). Briton Ferry (F) a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Cardiff Metropolitan (F). Cardiff Metropolitan (F) a primit 14 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Briton Ferry (F) e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-0
Cornere19-4
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startBriton Ferry (F) · 1.25
Goluri estimate~3,7
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Briton Ferry (F) - Cardiff Metropolitan (F)?

S-a jucat duminică, 13 septembrie, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Briton Ferry (F) - Cardiff Metropolitan (F)?

În Tara Galilor.

Cine era favorită în Briton Ferry (F) - Cardiff Metropolitan (F)?

Briton Ferry (F) pleca favorită, la cota 1.25. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Briton Ferry (F) - Cardiff Metropolitan (F)?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.