Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

Tara GalilorTara Galilor · Cymru North

Brickfield Rangers - Penrhyncoch

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

Tara GalilorCymru North · Tara Galilor Final
Brickfield Rangers
VVVVÎ
Final2-0Pauză 1-0
Penrhyncoch
ÎÎVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Brickfield Rangers 69%Egal 17%Penrhyncoch 14%

Brickfield Rangers 2-0 Penrhyncoch: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Brickfield Rangers 2-0 Penrhyncoch (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 65% pentru victoria lui Brickfield Rangers, iar cotele fără marjă 69%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 29%), iar GG n-a ieșit (NG avea 36%). Scorul exact 2-0 avea 7,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (5-4) și 3 cartonașe galbene (3-0).

Brickfield Rangersîn meciPenrhyncoch
5
Cornere
4
3
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Brickfield Rangers vs Penrhyncoch

Brickfield Rangers marchează 3,0 goluri pe meci și primește 0,8. Penrhyncoch marchează și primește câte 2,0 goluri pe meci. La Penrhyncoch, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,7goluri estimate
71%peste 2,5 goluri
64%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Brickfield Rangersultimele 5Penrhyncoch
2,40
Puncte / meci
1,80
3,0
Goluri marcate / meci
2,0
0,8
Goluri primite / meci
2,0
4
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
100%
60%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Brickfield Rangers și ultimele 5 Penrhyncoch, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Brickfield Rangers4-0-1

V
Gresford Athletic - Brickfield Rangers16.08.26 · Cymru North
0-5
V
Holyhead Hotspur - Brickfield Rangers08.08.26 · Cymru North
1-2
V
Brickfield Rangers - Llanuwchllyn01.08.26 · Cymru North
5-1
V
Brickfield Rangers - Holywell Town18.04.26 · Cymru North
2-0
Î
Mold Alexandra - Brickfield Rangers11.04.26 · Cymru North
2-1

Penrhyncoch3-0-2

Î
Newtown - Penrhyncoch08.08.26 · Cymru North
5-0
Î
Penrhyncoch - Porthmadog01.08.26 · Cymru North
1-3
V
Penrhyncoch - Rhyl18.04.26 · Cymru North
3-0
V
Penrhyncoch - Gresford Athletic11.04.26 · Cymru North
4-1
V
Caersws - Penrhyncoch06.04.26 · Cymru North
1-2

Întâlniri directe Brickfield Rangers - Penrhyncoch

Brickfield Rangers 1Egal 0Penrhyncoch 1

V/E/Î din perspectiva Brickfield Rangers. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Brickfield Rangers - Penrhyncoch

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Brickfield Rangers1.3169% fără marjă
X · Egal5.3017% fără marjă
2 · Penrhyncoch6.7014% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.16
X2 2.20
12 1.16

Goluri

Peste 1.5 1.08
Sub 2.5 2.80
Peste 2.5 1.34

Ambele marchează

GG Da 1.44
GG Nu 2.57

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.77
Pauză peste 1.5 1.95

Analiza de dinainte de meci

Brickfield Rangers - Penrhyncoch s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Cymru North (Tara Galilor). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Brickfield Rangers vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 15 goluri și a primit 4. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Penrhyncoch are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 10-10. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Brickfield Rangers a câștigat o dată, Penrhyncoch o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Penrhyncoch - Brickfield Rangers 1-0, pe 24 ianuarie 2026.

Casele o dau favorită pe Brickfield Rangers, la 1.31, cu egalul la 5.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 69% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.34, iar GG la 1.44.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,5 pentru Brickfield Rangers și 1,2 pentru Penrhyncoch. Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Brickfield Rangers: 65% în model, cota corectă ar fi 1.54. La 1.31, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 71%. Cota de 1.34 e corectă, fără plus. Ambele marchează (GG) are 64% în model, dar la 1.44 plătește sub cota corectă de 1.56. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Brickfield Rangers - Penrhyncoch

Goluri estimate: 2,49 Brickfield Rangers și 1,21 Penrhyncoch, total 3,70. 1X2 în model: 65% · 18% · 17%. Peste 2,5: 71% (cotă corectă 1.41). GG: 64% (cotă corectă 1.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
9%1
17%2
21%3
19%4
31%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 29% · peste 2,5: 71% (verde).

Scoruri probabile

2-19,3%2-07,7%3-17,7%1-17,4%3-06,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Penrhyncoch. Penrhyncoch a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză1-0
Cornere5-4
Cartonașe galbene3-0
Favorită la startBrickfield Rangers · 1.31
Goluri estimate~3,7
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Brickfield Rangers - Penrhyncoch?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 16:30 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Brickfield Rangers - Penrhyncoch?

În Cymru North (Tara Galilor).

Cine era favorită în Brickfield Rangers - Penrhyncoch?

Brickfield Rangers pleca favorită, la cota 1.31. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Brickfield Rangers - Penrhyncoch?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.

Alte meciuri din Cymru North

Toată liga →