Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Brest - Venezia

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Amicale intercluburi Final
Brest
VEÎEE
Final2-2Pauză 1-2
Venezia
ÎVVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Brest 34%Egal 26%Venezia 40%

Brest 2-2 Venezia: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Brest 2-2 Venezia (pauză 1-2). Înainte de start, modelul dădea 20% pentru egalul, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 72%), iar GG a ieșit (69%). Scorul exact 2-2 avea 6,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (5-3) și 3 cartonașe galbene (0-3).

Brestîn meciVenezia
5
Cornere
3
0
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Brest vs Venezia

Brest marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,8. Venezia marchează 4,0 goluri pe meci și primește 1,2. La Venezia, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,7goluri estimate
72%peste 2,5 goluri
69%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Brestultimele 5Venezia
1,20
Puncte / meci
2,40
1,6
Goluri marcate / meci
4,0
1,8
Goluri primite / meci
1,2
1
Victorii
4
60%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Brest și ultimele 5 Venezia, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Brest1-3-1

V
Stade Briochin - Brest05.08.26 · Amicale intercluburi
1-2
E
Brest - Guingamp01.08.26 · Amicale intercluburi
3-3
Î
Brest - Al Wakrah22.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
E
Brest - Concarneau18.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
E
Brest - Angers17.05.26 · Ligue 1
1-1

Venezia4-0-1

Î
Saint Etienne - Venezia01.08.26 · Amicale intercluburi
4-3
V
Galatasaray - Venezia27.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
V
Venezia - Vis Pesaro23.07.26 · Amicale intercluburi
8-0
V
Venezia - Dolomiti Bellunesi19.07.26 · Amicale intercluburi
4-2
V
Venezia - Palermo08.05.26 · Serie B
2-0

Ponturi Brest - Venezia

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Brest2.7234% fără marjă
X · Egal3.6526% fără marjă
2 · Venezia2.3240% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.54
X2 1.44
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.35
Peste 2.5 1.53

Ambele marchează

GG Da 1.47
GG Nu 2.50

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.59
Pauză peste 1.5 2.22

Cornere

Sub 9.5 1.51
Peste 9.5 2.40

Analiza de dinainte de meci

Brest - Venezia s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Brest vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 9. În ultimele 5 meciuri, Venezia are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 20-6. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

La case, diferența e mică: Brest are cota 2.72, Venezia 2.32. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.53, iar GG la 1.47.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,5 pentru Brest și 2,3 pentru Venezia. Scorul cel mai probabil e 1-2. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 24% la victorie, față de 34%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Venezia: 56% în model, cota corectă ar fi 1.79. Casele dau 2.32, mai mult. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 72%. Cota de 1.53 e peste cea corectă (1.39). Ambele marchează (GG) are 69% în model, iar 1.47 e aproape de cota corectă (1.45). Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Brest - Venezia

Goluri estimate: 1,45 Brest și 2,27 Venezia, total 3,72. 1X2 în model: 24% · 20% · 56%. Peste 2,5: 72% (cotă corectă 1.39). GG: 69% (cotă corectă 1.45). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
9%1
17%2
21%3
19%4
32%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 28% · peste 2,5: 72% (verde).

Scoruri probabile

1-29,1%1-18,0%1-36,9%2-26,6%0-26,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Brest. Brest a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,3 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză1-2
Cornere5-3
Cartonașe galbene0-3
Favorită la startVenezia · 2.32
Goluri estimate~3,7
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Brest - Venezia?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 19:30 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Brest - Venezia?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Brest - Venezia?

Pe Stade Francis-Le Ble, în Brest, sâmbătă, 8 august, ora 19:30 (ora României).

Cine era favorită în Brest - Venezia?

Niciuna clar: cotele erau 2.72 la gazde și 2.32 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Brest - Venezia?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →