Duminică18 octombrie
Live 142 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Bratstvo Gracanica - Sloboda Tuzla

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Amicale intercluburi Final
Bratstvo Gracanica
EVEVÎ
Final1-0
Sloboda Tuzla
VVVVE
Șanse înainte de meci, după cote
Bratstvo Gracanica 28%Egal 28%Sloboda Tuzla 44%

Bratstvo Gracanica 1-0 Sloboda Tuzla: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Bratstvo Gracanica 1-0 Sloboda Tuzla. Înainte de start, modelul dădea 23% pentru victoria lui Bratstvo Gracanica, iar cotele fără marjă 28%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG n-a ieșit (NG avea 51%). Scorul exact 1-0 avea 7,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (2-9) și 9 cartonașe galbene (5-4).

Bratstvo Gracanicaîn meciSloboda Tuzla
2
Cornere
9
5
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Bratstvo Gracanica vs Sloboda Tuzla

Bratstvo Gracanica marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,6. Sloboda Tuzla marchează 2,8 goluri pe meci și primește 0,4. La Bratstvo Gracanica, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. În directe, Bratstvo Gracanica nu a câștigat niciuna dintre ultimele 4 întâlniri.

~2,6goluri estimate
47%peste 2,5 goluri
49%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Bratstvo Gracanicaultimele 5Sloboda Tuzla
1,60
Puncte / meci
2,60
1,2
Goluri marcate / meci
2,8
0,6
Goluri primite / meci
0,4
2
Victorii
4
20%
Peste 2,5 goluri
60%
20%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Bratstvo Gracanica și ultimele 5 Sloboda Tuzla, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Bratstvo Gracanica2-2-1

E
Bratstvo Gracanica - Jedinstvo Bihac07.06.26 · Prva Liga - FBiH
2-2
V
Stupcanica Olovo - Bratstvo Gracanica30.05.26 · Prva Liga - FBiH
0-2
E
Igman Konjic - Bratstvo Gracanica24.05.26 · Prva Liga - FBiH
0-0
V
Bratstvo Gracanica - Buducnost Banovici16.05.26 · Prva Liga - FBiH
2-0
Î
Sloboda Tuzla - Bratstvo Gracanica09.05.26 · Prva Liga - FBiH
1-0

Sloboda Tuzla4-1-0

V
Zeljeznicar - Sloboda Tuzla01.08.26 · Amicale intercluburi
0-3
V
Sloboda Tuzla - Zvijezda 0925.07.26 · Amicale intercluburi
6-0
V
Sloboda Tuzla - Tosk Tesanj07.06.26 · Prva Liga - FBiH
2-0
V
Vitez - Sloboda Tuzla30.05.26 · Prva Liga - FBiH
1-2
E
Sloboda Tuzla - Jedinstvo Bihac24.05.26 · Prva Liga - FBiH
1-1

Întâlniri directe Bratstvo Gracanica - Sloboda Tuzla

Bratstvo Gracanica 0Egal 1Sloboda Tuzla 3
Î
Sloboda Tuzla - Bratstvo Gracanica09.05.2026 · pauză 1-0
1-0
Î
Bratstvo Gracanica - Sloboda Tuzla02.08.2025 · pauză 0-0
0-1
Î
Sloboda Tuzla - Bratstvo Gracanica26.05.2024 · pauză 1-0
2-0

V/E/Î din perspectiva Bratstvo Gracanica. 0 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Bratstvo Gracanica - Sloboda Tuzla

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Bratstvo Gracanica3.2528% fără marjă
X · Egal3.2528% fără marjă
2 · Sloboda Tuzla2.1044% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.59
X2 1.30
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.26
Sub 2.5 1.80
Peste 2.5 1.90

Ambele marchează

GG Da 1.73
GG Nu 2.00

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.37
Pauză peste 1.5 2.70

Analiza de dinainte de meci

Bratstvo Gracanica - Sloboda Tuzla s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Bratstvo Gracanica are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 6-3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Sloboda Tuzla n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 14 goluri și a primit 2.

În ultimele 4 întâlniri directe, Bratstvo Gracanica a câștigat niciodată, Sloboda Tuzla de 3 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,5 goluri în medie. Ultima: Sloboda Tuzla - Bratstvo Gracanica 1-0, pe 9 mai 2026.

Sloboda Tuzla pleacă favorită, la cota 2.10. Egalul e la 3.25, iar Bratstvo Gracanica la 3.25. Fără marja caselor, asta înseamnă 44% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.90, iar GG la 1.73.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,0 pentru Bratstvo Gracanica și 1,6 pentru Sloboda Tuzla. Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Sloboda Tuzla, modelul calculează 52%. Cota de 2.10 e peste cea corectă (1.92). Peste 1.5 goluri are 72% în model, dar la 1.26 plătește sub cota corectă de 1.39. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Bratstvo Gracanica - Sloboda Tuzla

Goluri estimate: 0,97 Bratstvo Gracanica și 1,59 Sloboda Tuzla, total 2,56. 1X2 în model: 23% · 25% · 52%. Peste 2,5: 47% (cotă corectă 2.13). GG: 49% (cotă corectă 2.04). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
25%2
21%3
14%4
12%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 53% · peste 2,5: 47% (verde).

Scoruri probabile

0-112,3%1-111,9%0-29,8%1-29,5%0-07,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 1,5 goluri, iar modelul estimează acum 2,6.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Cornere2-9
Cartonașe galbene5-4
Favorită la startSloboda Tuzla · 2.10
Goluri estimate~2,6
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Bratstvo Gracanica - Sloboda Tuzla?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Bratstvo Gracanica - Sloboda Tuzla?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Bratstvo Gracanica - Sloboda Tuzla?

Pe Stadion Luke, în Gracanica, sâmbătă, 8 august, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în Bratstvo Gracanica - Sloboda Tuzla?

Sloboda Tuzla pleca favorită, la cota 2.10. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Bratstvo Gracanica - Sloboda Tuzla?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →