Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

BraziliaBrazilia · Cupa FGF

Brasil de Pelotas - Gramadense RS

Statistici și rezultat final · vineri, 24 iulie

BraziliaCupa FGF · Brazilia Final
Brasil de Pelotas
VÎVEE
Final2-1Pauză 1-0
Gramadense RS
ÎVÎVE
Șanse înainte de meci, după cote
Brasil de Pelotas 12%Egal 39%Gramadense RS 49%

Brasil de Pelotas 2-1 Gramadense RS: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Brasil de Pelotas 2-1 Gramadense RS (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 28% pentru victoria lui Brasil de Pelotas, iar cotele fără marjă 12%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 39%), iar GG a ieșit (45%). Scorul exact 2-1 avea 6,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (8-1) și 7 cartonașe galbene (5-2).

Brasil de Pelotasîn meciGramadense RS
8
Cornere
1
5
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Brasil de Pelotas vs Gramadense RS

Brasil de Pelotas marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2. Gramadense RS marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci.

~2,3goluri estimate
39%peste 2,5 goluri
45%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Brasil de Pelotasultimele 5Gramadense RS
1,60
Puncte / meci
1,40
1,4
Goluri marcate / meci
1,0
1,2
Goluri primite / meci
1,0
2
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Brasil de Pelotas și ultimele 5 Gramadense RS, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Brasil de Pelotas2-2-1

V
Brasil de Pelotas - Gramadense RS24.07.26 · Cupa FGF
2-1
Î
Gramadense RS - Brasil de Pelotas12.07.26 · Cupa FGF
1-0
V
Brasil de Pelotas - Santa Cruz RS05.07.26 · Cupa FGF
1-0
E
Santa Cruz RS - Brasil de Pelotas27.06.26 · Cupa FGF
1-1
E
Guarany RS - Brasil de Pelotas17.06.26 · Cupa FGF
3-3

Gramadense RS2-1-2

Î
Brasil de Pelotas - Gramadense RS24.07.26 · Cupa FGF
2-1
V
Gramadense RS - Brasil de Pelotas12.07.26 · Cupa FGF
1-0
Î
Gramadense RS - Bage RS05.07.26 · Cupa FGF
0-1
V
Bage RS - Gramadense RS27.06.26 · Cupa FGF
0-1
E
Santa Cruz RS - Gramadense RS17.06.26 · Cupa FGF
2-2

Întâlniri directe Brasil de Pelotas - Gramadense RS

Brasil de Pelotas 1Egal 0Gramadense RS 1
V
Brasil de Pelotas - Gramadense RS24.07.2026 · pauză 1-0
2-1
Î
Gramadense RS - Brasil de Pelotas12.07.2026 · pauză 0-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Brasil de Pelotas. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Brasil de Pelotas - Gramadense RS

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Brasil de Pelotas4.6012% fără marjă
X · Egal1.4739% fără marjă
2 · Gramadense RS1.1649% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, cornere

Șansă dublă

1X 1.11
X2 1.90
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.43
Sub 2.5 1.49
Peste 2.5 2.37

Ambele marchează

GG Da 2.25
GG Nu 1.58

Cornere

Sub 9.5 1.71
Peste 9.5 2.02

Analiza de dinainte de meci

Brasil de Pelotas - Gramadense RS s-a jucat vineri, 24 iulie, în Cupa FGF (Brazilia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Brasil de Pelotas vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Gramadense RS are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 5-5.

În ultimele 2 întâlniri directe, Brasil de Pelotas a câștigat o dată, Gramadense RS o dată. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Brasil de Pelotas - Gramadense RS 2-1, pe 24 iulie 2026.

Casele o dau favorită pe Gramadense RS, la 1.16, cu egalul la 1.47. Fără marja caselor, asta înseamnă 49% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.37, iar GG la 2.25.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,0 pentru Brasil de Pelotas și 1,3 pentru Gramadense RS. Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 28% la victorie, față de 12%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 72%. Cota de 1.90 e peste cea corectă (1.39). Sub 2.5 goluri are 61% în model, dar la 1.49 plătește sub cota corectă de 1.64. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Brasil de Pelotas - Gramadense RS

Goluri estimate: 0,97 Brasil de Pelotas și 1,30 Gramadense RS, total 2,27. 1X2 în model: 28% · 28% · 44%. Peste 2,5: 39% (cotă corectă 2.56). GG: 45% (cotă corectă 2.22). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
24%1
27%2
20%3
11%4
8%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 61% · peste 2,5: 39% (verde).

Scoruri probabile

0-113,4%1-113,0%0-010,3%1-010,0%0-28,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 76,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză1-0
Cornere8-1
Cartonașe galbene5-2
Favorită la startGramadense RS · 1.16
Goluri estimate~2,3
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Brasil de Pelotas - Gramadense RS?

S-a jucat vineri, 24 iulie, ora 02:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Brasil de Pelotas - Gramadense RS?

În Cupa FGF (Brazilia).

Unde s-a jucat Brasil de Pelotas - Gramadense RS?

Pe Stadionul Bento da Silva Freitas, în Pelotas, Rio Grande do Sul, vineri, 24 iulie, ora 02:00 (ora României).

Cine era favorită în Brasil de Pelotas - Gramadense RS?

Gramadense RS pleca favorită, la cota 1.16. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Brasil de Pelotas - Gramadense RS?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.