Duminică18 octombrie
Live 145 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Bradford City - Preston North End

Statistici și rezultat final · miercuri, 29 iulie

Amicale intercluburi Final
Bradford City
ÎVVÎÎ
Final3-2Pauză 1-0
Preston North End
ÎÎVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Bradford City 36%Egal 28%Preston North End 36%

Bradford City 3-2 Preston North End: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Bradford City 3-2 Preston North End (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 41% pentru victoria lui Bradford City, iar cotele fără marjă 36%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 57%), iar GG a ieșit (60%). Scorul exact 3-2 avea 3,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (3-6) și 2 cartonașe galbene (2-0).

Bradford Cityîn meciPreston North End
3
Cornere
6
2
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Bradford City vs Preston North End

Bradford City marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,0. Preston North End marchează și primește câte 2,0 goluri pe meci. La Preston North End, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,0goluri estimate
57%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Bradford Cityultimele 5Preston North End
1,20
Puncte / meci
1,20
1,6
Goluri marcate / meci
2,0
1,0
Goluri primite / meci
2,0
2
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Bradford City și ultimele 5 Preston North End, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Bradford City2-0-3

Î
Accrington Stanley - Bradford City17.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
V
Halifax Town - Bradford City11.07.26 · Amicale intercluburi
1-6
V
United of Manchester - Bradford City04.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
Bradford City - Bolton Wanderers14.05.26 · League One
0-1
Î
Bolton Wanderers - Bradford City09.05.26 · League One
1-0

Preston North End2-0-3

Î
Preston North End - Cambridge United24.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
Î
Sheffield Wednesday - Preston North End18.07.26 · Amicale intercluburi
3-2
V
Bamber Bridge - Preston North End14.07.26 · Amicale intercluburi
1-4
Î
Preston North End - Southampton02.05.26 · Championship
1-3
V
Sheffield United - Preston North End25.04.26 · Championship
2-3

Ponturi Bradford City - Preston North End

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Bradford City2.4536% fără marjă
X · Egal3.2028% fără marjă
2 · Preston North End2.5036% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.38
X2 1.40
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.25
Sub 2.5 1.80
Peste 2.5 1.87

Ambele marchează

GG Da 1.70
GG Nu 2.00

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.38
Pauză peste 1.5 2.60

Analiza de dinainte de meci

Bradford City - Preston North End s-a jucat miercuri, 29 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Bradford City are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 8-5. Preston North End vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Casele văd un meci echilibrat: 2.45 pentru gazde, 2.50 pentru oaspeți și 3.20 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.87, iar GG la 1.70.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,6 pentru Bradford City și 1,4 pentru Preston North End. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Bradford City are 41%, Preston North End 34%. Peste 2.5 goluri: 57% în model, cota corectă ar fi 1.75. Casele dau 1.87, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 60%. Cota de 1.70 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Bradford City - Preston North End

Goluri estimate: 1,56 Bradford City și 1,40 Preston North End, total 2,96. 1X2 în model: 41% · 25% · 34%. Peste 2,5: 57% (cotă corectă 1.75). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
23%2
22%3
17%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 43% · peste 2,5: 57% (verde).

Scoruri probabile

1-111,3%2-18,8%1-08,1%1-27,9%0-17,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Preston North End. Preston North End a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,3 goluri, după cote 2,6. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-2
Pauză1-0
Cornere3-6
Cartonașe galbene2-0
Favorită la startBradford City · 2.45
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Bradford City - Preston North End?

S-a jucat miercuri, 29 iulie, ora 21:30 (ora României) și s-a terminat 3-2.

În ce competiție s-a jucat Bradford City - Preston North End?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Bradford City - Preston North End?

Pe Northern Commercials Stadium, în Bradford, miercuri, 29 iulie, ora 21:30 (ora României).

Cine era favorită în Bradford City - Preston North End?

Niciuna clar: cotele erau 2.45 la gazde și 2.50 la oaspeți. Meciul s-a terminat 3-2.

Câte goluri s-au marcat în Bradford City - Preston North End?

5 goluri, scor final 3-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →