Duminică18 octombrie
Live 148 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Nord

Brackley Town - Hebburn Town

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

Anglia Am.National League - Nord · Anglia Am. Final
Brackley Town
VVÎEE
Final1-1Pauză 0-0
Hebburn Town
VVÎÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Brackley Town 54%Egal 26%Hebburn Town 20%

Brackley Town 1-1 Hebburn Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Brackley Town 1-1 Hebburn Town (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 24% pentru egalul, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 43%), iar GG a ieșit (59%). Scorul exact 1-1 avea 11,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (5-4) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Brackley Townîn meciHebburn Town
5
Cornere
4
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Brackley Town vs Hebburn Town

Brackley Town marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,8. Hebburn Town marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,8. La Hebburn Town, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,0goluri estimate
57%peste 2,5 goluri
59%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Brackley Townultimele 5Hebburn Town
1,60
Puncte / meci
1,40
1,0
Goluri marcate / meci
2,2
0,8
Goluri primite / meci
1,8
2
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Brackley Town și ultimele 5 Hebburn Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Brackley Town2-2-1

V
Telford United - Brackley Town08.08.26 · National League - Nord
1-2
V
Brackley Town - Maidenhead United01.08.26 · Amicale intercluburi
1-0
Î
Stratford Town - Brackley Town21.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
E
Cardiff Metropolitan - Brackley Town18.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
E
Leamington - Brackley Town14.07.26 · Amicale intercluburi
2-2

Hebburn Town2-1-2

V
Hebburn Town - Southport08.08.26 · National League - Nord
3-1
V
Blyth Spartans - Hebburn Town01.08.26 · Amicale intercluburi
2-4
Î
Hebburn Town - Anstey Nomads25.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
Î
Hebburn Town - Hartlepool United21.07.26 · Amicale intercluburi
2-3
E
Morpeth Town - Hebburn Town18.07.26 · Amicale intercluburi
2-2

Ponturi Brackley Town - Hebburn Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Brackley Town1.6954% fără marjă
X · Egal3.5526% fără marjă
2 · Hebburn Town4.6020% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.18
X2 1.95
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.15
Peste 2.5 1.60

Ambele marchează

GG Da 1.60
GG Nu 2.20

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.52
Pauză peste 1.5 2.30

Analiza de dinainte de meci

Brackley Town - Hebburn Town s-a jucat sâmbătă, 15 august, în National League - Nord (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Brackley Town are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 5-4. Hebburn Town vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Brackley Town pleacă favorită, la cota 1.69. Egalul e la 3.55, iar Hebburn Town la 4.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 54% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.60, iar GG la 1.60.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,7 pentru Brackley Town și 1,3 pentru Hebburn Town. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 46% la victorie, față de 54%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 70%. Cota de 1.18 e sub cea corectă (1.43) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 57% în model, dar la 1.60 plătește sub cota corectă de 1.75. Ambele marchează (GG): 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. La 1.60, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Brackley Town - Hebburn Town

Goluri estimate: 1,65 Brackley Town și 1,30 Hebburn Town, total 2,95. 1X2 în model: 46% · 24% · 30%. Peste 2,5: 57% (cotă corectă 1.75). GG: 59% (cotă corectă 1.69). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
23%2
22%3
17%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 43% · peste 2,5: 57% (verde).

Scoruri probabile

1-111,2%2-19,3%1-08,6%1-27,3%2-07,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Hebburn Town. Hebburn Town a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-0
Cornere5-4
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startBrackley Town · 1.69
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Brackley Town - Hebburn Town?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Brackley Town - Hebburn Town?

În National League - Nord (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Brackley Town - Hebburn Town?

Pe St. James Park, în Brackley, Northamptonshire, sâmbătă, 15 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Brackley Town - Hebburn Town?

Brackley Town pleca favorită, la cota 1.69. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Brackley Town - Hebburn Town?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din National League - Nord

Toată liga →