Duminică18 octombrie
Live 150 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Brabrand IF - VSK Aarhus

Statistici și rezultat final · marți, 21 iulie

Amicale intercluburi Final
Brabrand IF
ÎÎÎÎÎ
Final0-0Pauză 0-0
VSK Aarhus
ÎVVÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Brabrand IF 36%Egal 27%VSK Aarhus 36%

Brabrand IF 0-0 VSK Aarhus: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Brabrand IF 0-0 VSK Aarhus (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 26% pentru egalul, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG n-a ieșit (NG avea 49%). Scorul exact 0-0 avea 7,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (4-5) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Brabrand IFîn meciVSK Aarhus
4
Cornere
5
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Brabrand IF vs VSK Aarhus

Brabrand IF marchează 0,2 goluri pe meci și primește 2,0. VSK Aarhus marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,4. Ultimele 8 întâlniri directe: Brabrand IF 3, egal 4, VSK Aarhus 1.

~2,6goluri estimate
47%peste 2,5 goluri
51%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Brabrand IFultimele 5VSK Aarhus
0,00
Puncte / meci
1,40
0,2
Goluri marcate / meci
1,0
2,0
Goluri primite / meci
1,4
0
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
40%
20%
Ambele marchează
40%
3
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Brabrand IF și ultimele 5 VSK Aarhus, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Brabrand IF0-0-5

Î
Aarhus Fremad - Brabrand IF16.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
Î
Middelfart - Brabrand IF14.07.26 · Amicale intercluburi
3-0
Î
Brabrand IF - Fremad Amager06.06.26 · 2Nd Division, Promotion Group
1-2
Î
Helsingor - Brabrand IF30.05.26 · 2Nd Division, Promotion Group
1-0
Î
Brabrand IF - Skive IK22.05.26 · 2Nd Division, Promotion Group
0-2

VSK Aarhus2-1-2

Î
Middelfart - VSK Aarhus18.07.26 · Amicale intercluburi
3-0
V
VSK Aarhus - Helsingor06.06.26 · 2Nd Division, Promotion Group
3-2
V
Ishoj IF - VSK Aarhus30.05.26 · 2Nd Division, Promotion Group
0-1
Î
VSK Aarhus - Fremad Amager23.05.26 · 2Nd Division, Promotion Group
0-1
E
Brabrand IF - VSK Aarhus16.05.26 · 2Nd Division, Promotion Group
1-1

Întâlniri directe Brabrand IF - VSK Aarhus

Brabrand IF 3Egal 4VSK Aarhus 1
E1-1
E0-0
V2-0
V4-0
Î2-1
E1-1
V0-1
E1-1

V/E/Î din perspectiva Brabrand IF. 2 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Brabrand IF - VSK Aarhus

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Brabrand IF2.5236% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · VSK Aarhus2.5236% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.46
X2 1.44
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.02
Peste 2.5 1.69

Ambele marchează

GG Da 1.59
GG Nu 2.22

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.47
Pauză peste 1.5 2.42

Analiza de dinainte de meci

Brabrand IF - VSK Aarhus s-a jucat marți, 21 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Brabrand IF n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: cinci înfrângeri. Golaveraj: 1-10. VSK Aarhus vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 7.

În ultimele 8 întâlniri directe, Brabrand IF a câștigat de 3 ori, VSK Aarhus o dată, iar patru meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Brabrand IF - VSK Aarhus 1-1, pe 16 mai 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.52 pentru gazde, 2.52 pentru oaspeți și 3.35 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.69, iar GG la 1.59.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,1 pentru Brabrand IF și 1,5 pentru VSK Aarhus. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 29% la victorie, față de 36%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. Cota 1.44 e cam la nivelul ăsta. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 72%. Cota de 1.19 e sub cea corectă (1.39) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Brabrand IF - VSK Aarhus

Goluri estimate: 1,11 Brabrand IF și 1,46 VSK Aarhus, total 2,57. 1X2 în model: 29% · 26% · 45%. Peste 2,5: 47% (cotă corectă 2.13). GG: 51% (cotă corectă 1.96). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
25%2
21%3
14%4
12%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 53% · peste 2,5: 47% (verde).

Scoruri probabile

1-112,4%0-111,2%1-29,1%1-08,5%0-28,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Brabrand IF. Brabrand IF a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: Brabrand IF. Brabrand IF a marcat doar 1 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,3 goluri, după cote 2,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere4-5
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startBrabrand IF · 2.52
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Brabrand IF - VSK Aarhus?

S-a jucat marți, 21 iulie, ora 18:30 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Brabrand IF - VSK Aarhus?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Brabrand IF - VSK Aarhus?

Pe Stadionul Brabrand, în Aarhus, marți, 21 iulie, ora 18:30 (ora României).

Cine era favorită în Brabrand IF - VSK Aarhus?

Niciuna clar: cotele erau 2.52 la gazde și 2.52 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Brabrand IF - VSK Aarhus?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →