Marți27 octombrie
Live 29 Pune pont

ScotiaScotia · Cupa

Bonnyton Thistle - Clachnacuddin

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 24 octombrie

ScotiaCupa · Scotia Final
Final0-3Pauză 0-1
Clachnacuddin
ÎVVEÎ
Șanse înainte de start, după cote
Bonnyton Thistle 33%Egal 23%Clachnacuddin 45%

Bonnyton Thistle 0-3 Clachnacuddin: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Bonnyton Thistle 0-3 Clachnacuddin (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 45% pentru victoria lui Clachnacuddin, iar cotele fără marjă 45%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 64%), iar GG n-a ieșit (NG avea 35%). Scorul exact 0-3 avea 3,5% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Bonnyton Thistle vs Clachnacuddin

Bonnyton Thistle marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci. Clachnacuddin marchează 2,2 goluri pe meci și primește 2,6. La Clachnacuddin, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,3goluri estimate
64%peste 2,5 goluri
65%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Bonnyton Thistleultimele 5Clachnacuddin
1,50
Puncte / meci
1,40
1,0
Goluri marcate / meci
2,2
1,0
Goluri primite / meci
2,6
1
Victorii
2
0%
Peste 2,5 goluri
80%
0%
Ambele marchează
60%

Ultimele 2 meciuri Bonnyton Thistle și ultimele 5 Clachnacuddin, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Bonnyton Thistle1-0-1

V2-0

Clachnacuddin2-1-2

Î
Clyde - Clachnacuddin13.10.26 · Cupa Challenge
5-1
V
Wick Acad. - Clachnacuddin07.10.26 · Highland / Lowland
0-4
V
Clachnacuddin - Bonnyrigg Rose03.10.26 · Cupa
2-0
E
Clachnacuddin - Celtic B26.09.26 · Cupa Challenge
3-3
Î
Clachnacuddin - Ross County22.09.26 · Cupa Challenge
1-5

Ponturi Bonnyton Thistle - Clachnacuddin

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · Bonnyton Thistle2.8033% fără marjă
X · Egal4.0023% fără marjă
2 · Clachnacuddin2.0545% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.64
X2 1.35
12 1.18

Goluri

Peste 1.5 1.09
Sub 2.5 2.57
Peste 2.5 1.40

Ambele marchează

GG Da 1.42
GG Nu 2.62

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.66
Pauză peste 1.5 2.05

Analiza de dinainte de meci

Bonnyton Thistle - Clachnacuddin s-a jucat sâmbătă, 24 octombrie, în Cupa (Scotia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Bonnyton Thistle vine cu o victorie și o înfrângere în ultimele 2 meciuri. A marcat 2 goluri și a primit 2. În ultimele 5 meciuri, Clachnacuddin are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 11-13. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Casele o dau favorită pe Clachnacuddin, la 2.05, cu egalul la 4.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.40, iar GG la 1.42.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,5 pentru Bonnyton Thistle și 1,8 pentru Clachnacuddin. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 68%. Cota de 1.35 e sub cea corectă (1.47) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 64% în model, dar la 1.40 plătește sub cota corectă de 1.56. Ambele marchează (GG): 65% în model, cota corectă ar fi 1.54. La 1.42, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Alte analize din sâmbătă, 24 octombrie, cu rezultatele

Probabilități Bonnyton Thistle - Clachnacuddin

Goluri estimate: 1,52 Bonnyton Thistle și 1,81 Clachnacuddin, total 3,33. 1X2 în model: 32% · 23% · 45%. Peste 2,5: 64% (cotă corectă 1.56). GG: 65% (cotă corectă 1.54). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

4%0
12%1
20%2
22%3
18%4
24%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 36% · peste 2,5: 64% (verde).

Scoruri probabile

1-19,8%1-28,9%2-17,5%2-26,8%0-16,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Eșantion mic. Avem puține meciuri recente (2 pentru Bonnyton Thistle, 5 pentru Clachnacuddin). Mediile de goluri se pot mișca mult de la un meci la altul.
  • Apărare vulnerabilă: Clachnacuddin. Clachnacuddin a primit 13 goluri în ultimele 5 partide.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,5% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final0-3
Pauză0-1
Favorită la startClachnacuddin · 2.05
Goluri estimate~3,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Bonnyton Thistle - Clachnacuddin?

S-a jucat sâmbătă, 24 octombrie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 0-3.

În ce competiție s-a jucat Bonnyton Thistle - Clachnacuddin?

În Cupa (Scotia).

Unde s-a jucat Bonnyton Thistle - Clachnacuddin?

Pe Chilton Flooring Arena, în Kilmarnock, sâmbătă, 24 octombrie, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Bonnyton Thistle - Clachnacuddin?

Clachnacuddin pleca favorită, la cota 2.05. Meciul s-a terminat 0-3.

Câte goluri s-au marcat în Bonnyton Thistle - Clachnacuddin?

3 goluri, scor final 0-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,3.

Alte meciuri din Cupa

Toată liga →