Marți27 octombrie
Live 8 Pune pont

ItaliaItalia · Serie B, Women

Bologna (F) - Frosinone (F)

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 17 octombrie

ItaliaSerie B, Women · Italia Final
Bologna (F)
VÎVEV
Final1-2Pauză 1-1
Frosinone (F)
VEEVE
Șanse înainte de start, după cote
Bologna (F) 48%Egal 25%Frosinone (F) 27%

Bologna (F) 1-2 Frosinone (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat Bologna (F) 1-2 Frosinone (F) (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 29% pentru victoria lui Frosinone (F), iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 32%), iar GG a ieșit (40%). Scorul exact 1-2 avea 6,0% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Bologna (F) vs Frosinone (F)

Bologna (F) marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,4. Frosinone (F) marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,6.

~2,0goluri estimate
32%peste 2,5 goluri
40%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Bologna (F)ultimele 5Frosinone (F)
2,00
Puncte / meci
1,80
1,6
Goluri marcate / meci
1,4
0,4
Goluri primite / meci
0,6
3
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
40%
20%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Bologna (F) și ultimele 5 Frosinone (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Bologna (F)3-1-1

V
Venezia (F) - Bologna (F)03.10.26 · Serie B, Women
1-3
Î
Bologna (F) - San Marino AC (F)27.09.26 · Serie B, Women
0-1
V
Venezia (F) - Bologna (F)20.09.26 · Cupa (F)
0-1
E
Calcio Catania (F) - Bologna (F)13.09.26 · Serie B, Women
0-0
V
Bologna (F) - Genoa (F)05.09.26 · Serie B, Women
4-0

Frosinone (F)2-3-0

V
Frosinone (F) - Brescia (F)04.10.26 · Serie B, Women
2-0
E
Asd Moncalieri Calcio 1953 (F) - Frosinone (F)26.09.26 · Serie B, Women
0-0
E
Frosinone (F) - Lumezzane (F)20.09.26 · Cupa (F)
0-0
V
Frosinone (F) - Lumezzane (F)13.09.26 · Serie B, Women
3-1
E
GS Roma (F) - Frosinone (F)06.09.26 · Serie B, Women
2-2

Întâlniri directe Bologna (F) - Frosinone (F)

Bologna (F) 1Egal 1Frosinone (F) 0
E3-3
V1-0

V/E/Î din perspectiva Bologna (F). 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Bologna (F) - Frosinone (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · Bologna (F)1.8748% fără marjă
X · Egal3.6025% fără marjă
2 · Frosinone (F)3.3527% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.24
X2 1.76
12 1.19

Analiza de dinainte de meci

Bologna (F) - Frosinone (F) s-a jucat sâmbătă, 17 octombrie, în Serie B, Women (Italia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Bologna (F) are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 8-2. Frosinone (F) n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: două victorii și trei egaluri. A marcat 7 goluri și a primit 3.

În ultimele 2 întâlniri directe, Bologna (F) a câștigat o dată, Frosinone (F) niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: Frosinone (F) - Bologna (F) 3-3, pe 7 februarie 2026.

Bologna (F) pleacă favorită, la cota 1.87. Egalul e la 3.60, iar Frosinone (F) la 3.35. Fără marja caselor, asta înseamnă 48% șanse de victorie.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,1 pentru Bologna (F) și 0,9 pentru Frosinone (F). Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 40% la victorie, față de 48%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 71%. Cota de 1.24 e sub cea corectă (1.41) și nu merită. Sub 2.5 goluri: 68% în model, adică o cotă corectă de 1.47. Nu marchează ambele (NG): 60% în model, adică o cotă corectă de 1.67. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Alte analize din sâmbătă, 17 octombrie, cu rezultatele

Probabilități Bologna (F) - Frosinone (F)

Goluri estimate: 1,10 Bologna (F) și 0,90 Frosinone (F), total 2,00. 1X2 în model: 40% · 31% · 29%. Peste 2,5: 32% (cotă corectă 3.13). GG: 40% (cotă corectă 2.50). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

14%0
27%1
27%2
18%3
9%4
5%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 68% · peste 2,5: 32% (verde).

Scoruri probabile

1-014,9%0-013,5%1-113,4%0-112,2%2-08,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,1% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 31%, mai mult decât de obicei.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final1-2
Pauză1-1
Favorită la startBologna (F) · 1.87
Goluri estimate~2,0
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Bologna (F) - Frosinone (F)?

S-a jucat sâmbătă, 17 octombrie, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Bologna (F) - Frosinone (F)?

În Serie B, Women (Italia).

Cine era favorită în Bologna (F) - Frosinone (F)?

Bologna (F) pleca favorită, la cota 1.87. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Bologna (F) - Frosinone (F)?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,0.

Alte meciuri din Serie B, Women

Toată liga →