Duminică25 octombrie
Live 41 Pune pont

ColumbiaColumbia · Primera B

Bogota - Real Santander

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 24 octombrie

ColumbiaPrimera B · Columbia Final
Bogota
VEEEÎ
Final1-1Pauză 0-0
Real Santander
VEVÎE
Șanse înainte de start, după cote
Bogota 45%Egal 28%Real Santander 27%

Bogota 1-1 Real Santander: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Bogota 1-1 Real Santander (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 29% pentru egalul, iar cotele fără marjă 28%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 63%), iar GG a ieșit (44%). Scorul exact 1-1 avea 13,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (8-3) și 6 cartonașe galbene (2-4).

Bogotaîn meciReal Santander
8
Cornere
3
2
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Bogota vs Real Santander

Bogota marchează și primește câte 0,8 goluri pe meci. Real Santander marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci. La Bogota, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Bogota 3, egal 0, Real Santander 2.

~2,2goluri estimate
37%peste 2,5 goluri
44%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Bogotaultimele 5Real Santander
1,20
Puncte / meci
1,60
0,8
Goluri marcate / meci
1,0
0,8
Goluri primite / meci
1,0
1
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
20%
20%
Ambele marchează
60%
3
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Bogota și ultimele 5 Real Santander, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Bogota1-3-1

V
Orsomarso - Bogota20.10.26 · Primera B
0-1
E
Real Soacha Cundinamarca - Bogota15.10.26 · Primera B
0-0
E
Bogota - Patriotas Boyaca11.10.26 · Primera B
0-0
E
Bogota - Envigado06.10.26 · Primera B
3-3
Î
Deportes Quindio - Bogota29.09.26 · Primera B
1-0

Real Santander2-2-1

V
Real Santander - Leones19.10.26 · Primera B
1-0
E
Envigado - Real Santander15.10.26 · Primera B
1-1
V0-1
Î
Real Santander - Union Magdalena03.10.26 · Primera B
1-3
E
Tigres FC - Real Santander26.09.26 · Primera B
1-1

Întâlniri directe Bogota - Real Santander

Bogota 3Egal 0Real Santander 2
V
Real Santander - Bogota18.04.2026 · pauză 1-0
1-2
Î
Real Santander - Bogota05.08.2025 · pauză 1-0
4-0
V
Bogota - Real Santander22.02.2025 · pauză 1-1
2-1
V
Bogota - Real Santander10.09.2024 · pauză 1-0
1-0
Î
Real Santander - Bogota06.04.2024 · pauză 1-0
3-0

V/E/Î din perspectiva Bogota. 4 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Bogota - Real Santander

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · Bogota2.0245% fără marjă
X · Egal3.2528% fără marjă
2 · Real Santander3.4527% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.23
X2 1.72
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.30
Sub 2.5 1.74
Peste 2.5 1.95

Ambele marchează

GG Da 1.80
GG Nu 1.88

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.37
Pauză peste 1.5 2.82

Analiza de dinainte de meci

Bogota - Real Santander s-a jucat sâmbătă, 24 octombrie, în Primera B (Columbia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Bogota are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 4-4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Real Santander vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 5 întâlniri directe, Bogota a câștigat de 3 ori, Real Santander de 2 ori. Ultima: Real Santander - Bogota 1-2, pe 18 aprilie 2026.

Bogota pleacă favorită, la cota 2.02. Egalul e la 3.25, iar Real Santander la 3.45. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.95, iar GG la 1.80.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,2 pentru Bogota și 1,0 pentru Real Santander. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 70% în model, dar la 1.23 plătește sub cota corectă de 1.43. Sub 2.5 goluri: 63% în model, cota corectă ar fi 1.59. Casele dau 1.74, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Alte analize din sâmbătă, 24 octombrie, cu rezultatele

Probabilități Bogota - Real Santander

Goluri estimate: 1,19 Bogota și 0,99 Real Santander, total 2,18. 1X2 în model: 41% · 29% · 30%. Peste 2,5: 37% (cotă corectă 2.70). GG: 44% (cotă corectă 2.27). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

11%0
25%1
27%2
19%3
11%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 63% · peste 2,5: 37% (verde).

Scoruri probabile

1-013,5%1-113,3%0-011,3%0-111,2%2-08,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,8 goluri, după cote 2,6. Modelul ia media celor două.
  • Favorit fără formă. Bogota e favorită, dar a câștigat un singur meci din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-0
Cornere8-3
Cartonașe galbene2-4
Favorită la startBogota · 2.02
Goluri estimate~2,2
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Bogota - Real Santander?

S-a jucat sâmbătă, 24 octombrie, ora 23:30 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Bogota - Real Santander?

În Primera B (Columbia).

Unde s-a jucat Bogota - Real Santander?

Pe Stadionul Metropolitan Techo, în Bogota, sâmbătă, 24 octombrie, ora 23:30 (ora României).

Cine era favorită în Bogota - Real Santander?

Bogota pleca favorită, la cota 2.02. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Bogota - Real Santander?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,2.

Alte meciuri din Primera B

Toată liga →