Duminică18 octombrie
Live 154 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera Division A (F)

Boca Juniors (F) - CA Talleres de Cordoba (F)

Statistici și rezultat final · miercuri, 22 iulie

ArgentinaPrimera Division A (F) · Argentina Final
Boca Juniors (F)
EVVEV
Final1-1Pauză 0-0
Șanse înainte de meci, după cote
Boca Juniors (F) 27%Egal 41%CA Talleres de Cordoba (F) 31%

Boca Juniors (F) 1-1 CA Talleres de Cordoba (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat Boca Juniors (F) 1-1 CA Talleres de Cordoba (F) (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 32% pentru egalul, iar cotele fără marjă 41%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 1,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 71%), iar GG a ieșit (37%). Scorul exact 1-1 avea 13,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 3 cornere (1-2) și 1 cartonașe galbene (0-1).

Boca Juniors (F)în meciCA Talleres de Cordoba (F)
1
Cornere
2
0
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Boca Juniors (F) vs CA Talleres de Cordoba (F)

Boca Juniors (F) marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,6. CA Talleres de Cordoba (F) marchează 2,0 goluri pe meci și primește 0,6.

~1,9goluri estimate
29%peste 2,5 goluri
37%ambele marchează
0-0scorul cel mai probabil
Boca Juniors (F)ultimele 5CA Talleres de Cordoba (F)
2,20
Puncte / meci
2,20
1,6
Goluri marcate / meci
2,0
0,6
Goluri primite / meci
0,6
3
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
60%
20%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Boca Juniors (F) și ultimele 5 CA Talleres de Cordoba (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Boca Juniors (F)3-2-0

E
Ferro Carril Oeste (F) - Boca Juniors (F)13.07.26 · Primera Division A (F)
3-3
V
Social Atletico Television (F) - Boca Juniors (F)08.07.26 · Primera Division A (F)
0-1
V
Boca Juniors (F) - CA Lanus (F)05.07.26 · Primera Division A (F)
1-0
E
San Luis (F) - Boca Juniors (F)29.06.26 · Primera Division A (F)
0-0
V
Boca Juniors (F) - Union de Santa Fe (F)20.06.26 · Primera Division A (F)
3-0

CA Talleres de Cordoba (F)3-2-0

E
CA Talleres de Cordoba (F) - CA Lanus (F)12.07.26 · Primera Division A (F)
1-1
V
San Luis (F) - CA Talleres de Cordoba (F)08.07.26 · Primera Division A (F)
1-2
E
CA Talleres de Cordoba (F) - Union de Santa Fe (F)04.07.26 · Primera Division A (F)
0-0
V
CA Independiente (F) - CA Talleres de Cordoba (F)26.06.26 · Primera Division A (F)
1-3
V
CA Talleres de Cordoba (F) - CA Huracan (F)23.06.26 · Primera Division A (F)
4-0

Întâlniri directe Boca Juniors (F) - CA Talleres de Cordoba (F)

Boca Juniors (F) 1Egal 0CA Talleres de Cordoba (F) 0
V0-1

V/E/Î din perspectiva Boca Juniors (F). 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Boca Juniors (F) - CA Talleres de Cordoba (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Boca Juniors (F)3.2527% fără marjă
X · Egal2.1541% fără marjă
2 · CA Talleres de Cordoba (F)2.8531% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.30
X2 1.22
12 1.53

Goluri

Peste 1.5 2.60
Sub 2.5 1.05
Peste 2.5 5.75

Ambele marchează

GG Da 4.10
GG Nu 1.18

Prima repriză

Pauză sub 1.5 —
Pauză peste 1.5 22.00

Analiza de dinainte de meci

Boca Juniors (F) - CA Talleres de Cordoba (F) s-a jucat miercuri, 22 iulie, în Primera Division A (F) (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Boca Juniors (F) n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 8 goluri și a primit 3. În ultimele 5 meciuri, CA Talleres de Cordoba (F) n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 10-3.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: CA Talleres de Cordoba (F) - Boca Juniors (F) 0-1, pe 11 februarie 2025.

La case, diferența e mică: Boca Juniors (F) are cota 3.25, CA Talleres de Cordoba (F) 2.85. La goluri, peste 2.5 e cotat la 5.75, iar GG la 4.10.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 0,9 pentru Boca Juniors (F) și 1,0 pentru CA Talleres de Cordoba (F). Scorul cel mai probabil e 0-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 69% în model, dar la 1.22 plătește sub cota corectă de 1.45. Sub 2.5 goluri: 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. La 1.05, plătește prea puțin. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 63%. Cota de 1.18 e sub cea corectă (1.59) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 0-0.

Probabilități Boca Juniors (F) - CA Talleres de Cordoba (F)

Goluri estimate: 0,87 Boca Juniors (F) și 1,00 CA Talleres de Cordoba (F), total 1,87. 1X2 în model: 31% · 32% · 37%. Peste 2,5: 29% (cotă corectă 3.45). GG: 37% (cotă corectă 2.70). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

15%0
29%1
27%2
17%3
8%4
4%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 71% · peste 2,5: 29% (verde).

Scoruri probabile

0-015,4%0-115,4%1-013,4%1-113,4%0-27,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,4 goluri, după cote 1,3. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 32%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-0
Cornere1-2
Cartonașe galbene0-1
Goluri estimate~1,9
Scor probabil0-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Boca Juniors (F) - CA Talleres de Cordoba (F)?

S-a jucat miercuri, 22 iulie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Boca Juniors (F) - CA Talleres de Cordoba (F)?

În Primera Division A (F) (Argentina).

Unde s-a jucat Boca Juniors (F) - CA Talleres de Cordoba (F)?

Pe Casa Amarilla, în Buenos Aires, miercuri, 22 iulie, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Boca Juniors (F) - CA Talleres de Cordoba (F)?

Niciuna clar: cotele erau 3.25 la gazde și 2.85 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Boca Juniors (F) - CA Talleres de Cordoba (F)?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,9.

Alte meciuri din Primera Division A (F)

Toată liga →