Duminică18 octombrie
Live 142 Pune pont

IsraelIsrael · Liga Leumit

Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Kfar Shalem

Statistici și rezultat final · duminică, 23 august

IsraelLiga Leumit · Israel Final
Final3-1Pauză 1-1
Hapoel Kfar Shalem
VVEEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Bnei Yehuda Tel Aviv 54%Egal 24%Hapoel Kfar Shalem 21%

Bnei Yehuda Tel Aviv 3-1 Hapoel Kfar Shalem: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Bnei Yehuda Tel Aviv 3-1 Hapoel Kfar Shalem (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 58% pentru victoria lui Bnei Yehuda Tel Aviv, iar cotele fără marjă 54%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 54%), iar GG a ieșit (53%). Scorul exact 3-1 avea 6,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (6-2) și 4 cartonașe galbene (0-4).

Bnei Yehuda Tel Avivîn meciHapoel Kfar Shalem
6
Cornere
2
0
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Bnei Yehuda Tel Aviv vs Hapoel Kfar Shalem

Bnei Yehuda Tel Aviv marchează 3,0 goluri pe meci și primește 0,6. Hapoel Kfar Shalem marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,8. La Hapoel Kfar Shalem, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 8 întâlniri directe: Bnei Yehuda Tel Aviv 4, egal 2, Hapoel Kfar Shalem 2.

~2,9goluri estimate
54%peste 2,5 goluri
53%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Bnei Yehuda Tel Avivultimele 5Hapoel Kfar Shalem
2,60
Puncte / meci
1,60
3,0
Goluri marcate / meci
1,2
0,6
Goluri primite / meci
0,8
4
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
20%
60%
Ambele marchează
60%
4
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Bnei Yehuda Tel Aviv și ultimele 5 Hapoel Kfar Shalem, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Bnei Yehuda Tel Aviv4-1-0

V
Maccabi Bnei Raina - Bnei Yehuda Tel Aviv18.08.26 · Liga Leumit
1-4
V
Bnei Yehuda Tel Aviv - SC Ashdod12.08.26 · Cupa ligii - National
6-0
E
Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Kfar Shalem06.08.26 · Cupa ligii - National
1-1
V
Kafr Qasim - Bnei Yehuda Tel Aviv03.08.26 · Cupa ligii - National
0-1
V
Bnei Yehuda Tel Aviv - Ironi Modiin30.07.26 · Cupa ligii - National
3-1

Hapoel Kfar Shalem2-2-1

V
Hapoel Kfar Shalem - Kafr Qasim18.08.26 · Liga Leumit
2-0
V
Hapoel Kfar Shalem - Maccabi Kiryat Gat11.08.26 · Cupa ligii - National
1-0
E
Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Kfar Shalem06.08.26 · Cupa ligii - National
1-1
E
Hapoel Kfar Shalem - Ironi Modiin03.08.26 · Cupa ligii - National
1-1
Î
Kafr Qasim - Hapoel Kfar Shalem30.07.26 · Cupa ligii - National
2-1

Întâlniri directe Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Kfar Shalem

Bnei Yehuda Tel Aviv 4Egal 2Hapoel Kfar Shalem 2
E
Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Kfar Shalem06.08.2026 · pauză 1-1
1-1
V
Hapoel Kfar Shalem - Bnei Yehuda Tel Aviv08.05.2026 · pauză 0-1
0-1
V
Hapoel Kfar Shalem - Bnei Yehuda Tel Aviv05.01.2026 · pauză 0-3
0-3
Î
Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Kfar Shalem31.08.2025 · pauză 1-2
2-3
V
Hapoel Kfar Shalem - Bnei Yehuda Tel Aviv02.05.2025 · pauză 0-1
0-4
V
Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Kfar Shalem14.03.2025 · pauză 0-0
1-0
Î
Hapoel Kfar Shalem - Bnei Yehuda Tel Aviv11.11.2024 · pauză 0-0
2-1

V/E/Î din perspectiva Bnei Yehuda Tel Aviv. 4 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Kfar Shalem

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Bnei Yehuda Tel Aviv1.6954% fără marjă
X · Egal3.7524% fără marjă
2 · Hapoel Kfar Shalem4.3021% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.24
X2 1.75
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.17
Sub 2.5 2.07
Peste 2.5 1.65

Ambele marchează

GG Da 1.59
GG Nu 2.22

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.49
Pauză peste 1.5 2.35

Analiza de dinainte de meci

Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Kfar Shalem s-a jucat duminică, 23 august, în Liga Leumit (Israel). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Bnei Yehuda Tel Aviv n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 15 goluri și a primit 3. În ultimele 5 meciuri, Hapoel Kfar Shalem are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 6-4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 8 întâlniri directe, Bnei Yehuda Tel Aviv a câștigat de 4 ori, Hapoel Kfar Shalem de 2 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Ultima: Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Kfar Shalem 1-1, pe 6 august 2026.

Casele o dau favorită pe Bnei Yehuda Tel Aviv, la 1.69, cu egalul la 3.75. Fără marja caselor, asta înseamnă 54% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.65, iar GG la 1.59.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,9 pentru Bnei Yehuda Tel Aviv și 1,0 pentru Hapoel Kfar Shalem. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Bnei Yehuda Tel Aviv: 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. Cota 1.69 e cam la nivelul ăsta. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 78%. Cota de 1.17 e sub cea corectă (1.28) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Kfar Shalem

Goluri estimate: 1,87 Bnei Yehuda Tel Aviv și 0,99 Hapoel Kfar Shalem, total 2,86. 1X2 în model: 58% · 22% · 20%. Peste 2,5: 54% (cotă corectă 1.85). GG: 53% (cotă corectă 1.89). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
24%2
22%3
16%4
16%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 46% · peste 2,5: 54% (verde).

Scoruri probabile

1-010,7%1-110,6%2-010,0%2-19,9%3-06,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-1
Pauză1-1
Cornere6-2
Cartonașe galbene0-4
Favorită la startBnei Yehuda Tel Aviv · 1.69
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Kfar Shalem?

S-a jucat duminică, 23 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 3-1.

În ce competiție s-a jucat Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Kfar Shalem?

În Liga Leumit (Israel).

Unde s-a jucat Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Kfar Shalem?

Pe Shkhunat Hatikva Stadium, în Tel Aviv, duminică, 23 august, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Kfar Shalem?

Bnei Yehuda Tel Aviv pleca favorită, la cota 1.69. Meciul s-a terminat 3-1.

Câte goluri s-au marcat în Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Kfar Shalem?

4 goluri, scor final 3-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din Liga Leumit

Toată liga →