Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

4. Liga podkarpacka

Blekitni Ropczyce - Igloopol Debica

Statistici și rezultat final · miercuri, 19 august

4. Liga podkarpacka Final
Blekitni Ropczyce
VVÎÎV
Final1-2Pauză 0-2
Igloopol Debica
VEÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Blekitni Ropczyce 37%Egal 23%Igloopol Debica 39%

Blekitni Ropczyce 1-2 Igloopol Debica: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Blekitni Ropczyce 1-2 Igloopol Debica (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 32% pentru victoria lui Igloopol Debica, iar cotele fără marjă 39%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG a ieșit (62%). Scorul exact 1-2 avea 7,5% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Blekitni Ropczyce vs Igloopol Debica

Blekitni Ropczyce marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,0. Igloopol Debica marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,4. La Igloopol Debica, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
62%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Blekitni Ropczyceultimele 5Igloopol Debica
1,80
Puncte / meci
1,40
2,0
Goluri marcate / meci
1,8
1,0
Goluri primite / meci
1,4
3
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Blekitni Ropczyce și ultimele 5 Igloopol Debica, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Blekitni Ropczyce3-0-2

V
Górnik Strachocina - Blekitni Ropczyce14.08.26 · 4. Liga podkarpacka
0-1
V
Blekitni Ropczyce - Pogoń-Sokół Lubaczów II08.08.26 · 4. Liga podkarpacka
1-0
Î
Wislok Wisniowa - Blekitni Ropczyce13.06.26 · 4. Liga podkarpacka
3-1
Î
Blekitni Ropczyce - Stal Lancut06.06.26 · 4. Liga podkarpacka
1-2
V
Karpaty Krosno - Blekitni Ropczyce03.06.26 · 4. Liga podkarpacka
0-6

Igloopol Debica2-1-2

V
Igloopol Dębica - Radomyślanka14.08.26 · 4. Liga podkarpacka
3-0
E
Górnik Strachocina - Igloopol Dębica07.08.26 · 4. Liga podkarpacka
0-0
Î
Izolator Boguchwala - Igloopol Dębica13.06.26 · 4. Liga podkarpacka
3-2
V
Igloopol Dębica - Polonia Przemysl06.06.26 · 4. Liga podkarpacka
3-2
Î
Błażowianka Błażowa - Igloopol Dębica03.06.26 · 4. Liga podkarpacka
2-1

Întâlniri directe Blekitni Ropczyce - Igloopol Debica

Blekitni Ropczyce 0Egal 0Igloopol Debica 2
Î
Blekitni Ropczyce - Igloopol Dębica11.04.2026 · pauză 1-0
1-2
Î
Igloopol Dębica - Blekitni Ropczyce06.09.2025 · pauză 1-0
3-0

V/E/Î din perspectiva Blekitni Ropczyce. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Blekitni Ropczyce - Igloopol Debica

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Blekitni Ropczyce2.4237% fără marjă
X · Egal3.9023% fără marjă
2 · Igloopol Debica2.3039% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.49
X2 1.45
12 1.18

Analiza de dinainte de meci

Blekitni Ropczyce - Igloopol Debica s-a jucat miercuri, 19 august, în 4. Liga podkarpacka. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Blekitni Ropczyce are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 10-5. Igloopol Debica vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Blekitni Ropczyce a câștigat niciodată, Igloopol Debica de 2 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Blekitni Ropczyce - Igloopol Dębica 1-2, pe 11 aprilie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.42 pentru gazde, 2.30 pentru oaspeți și 3.90 la egal.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,7 pentru Blekitni Ropczyce și 1,4 pentru Igloopol Debica. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 45% la victorie, față de 37%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 68%. Cota de 1.49 e corectă, fără plus. Peste 2.5 goluri: 59% în model, adică o cotă corectă de 1.69. Ambele marchează (GG): 62% în model, adică o cotă corectă de 1.61. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Blekitni Ropczyce - Igloopol Debica

Goluri estimate: 1,70 Blekitni Ropczyce și 1,40 Igloopol Debica, total 3,10. 1X2 în model: 45% · 23% · 32%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 62% (cotă corectă 1.61). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,7%2-19,1%1-07,7%1-27,5%2-06,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză0-2
Favorită la startIgloopol Debica · 2.30
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Blekitni Ropczyce - Igloopol Debica?

S-a jucat miercuri, 19 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Blekitni Ropczyce - Igloopol Debica?

În 4. Liga podkarpacka.

Cine era favorită în Blekitni Ropczyce - Igloopol Debica?

Niciuna clar: cotele erau 2.42 la gazde și 2.30 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Blekitni Ropczyce - Igloopol Debica?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.