Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

Zanzibar

Black Sailor Fc - Wembe FC

Statistici și rezultat final · joi, 3 septembrie

Zanzibar Final
Black Sailor Fc
ÎEVVV
Final0-2Pauză 0-2
Wembe FC
Î
Șanse înainte de meci, după cote
Black Sailor Fc 40%Egal 30%Wembe FC 30%

Black Sailor Fc 0-2 Wembe FC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Black Sailor Fc 0-2 Wembe FC (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 31% pentru victoria lui Wembe FC, iar cotele fără marjă 30%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,4 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG n-a ieșit (NG avea 52%). Scorul exact 0-2 avea 5,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 14 cornere (11-3) și 2 cartonașe galbene (0-2).

Black Sailor Fcîn meciWembe FC
11
Cornere
3
0
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Black Sailor Fc vs Wembe FC

Black Sailor Fc marchează 4,0 goluri pe meci și primește 0,4. Wembe FC marchează 0,0 goluri pe meci și primește 1,0.

~2,4goluri estimate
42%peste 2,5 goluri
48%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Black Sailor Fcultimele 5Wembe FC
2,00
Puncte / meci
0,00
4,0
Goluri marcate / meci
0,0
0,4
Goluri primite / meci
1,0
3
Victorii
0
40%
Peste 2,5 goluri
0%
20%
Ambele marchează
0%

Ultimele 5 meciuri Black Sailor Fc și ultimele 1 Wembe FC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Black Sailor Fc3-1-1

Î1-0
E1-1
V10-0

Wembe FC0-0-1

Î
Uhamiaji - Wembe FC31.08.26
1-0

Ponturi Black Sailor Fc - Wembe FC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Black Sailor Fc2.2540% fără marjă
X · Egal2.9530% fără marjă
2 · Wembe FC2.9530% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.28
X2 1.47
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.35
Sub 2.5 1.57
Peste 2.5 2.17

Ambele marchează

GG Da 1.90
GG Nu 1.78

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.28
Pauză peste 1.5 2.95

Analiza de dinainte de meci

Black Sailor Fc - Wembe FC s-a jucat joi, 3 septembrie, în Zanzibar. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Black Sailor Fc are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 20-2. Wembe FC vine cu o înfrângere în ultimul meci. A marcat 0 goluri și a primit 1.

Black Sailor Fc pleacă favorită, la cota 2.25. Egalul e la 2.95, iar Wembe FC la 2.95. Fără marja caselor, asta înseamnă 40% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.17, iar GG la 1.90.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,3 pentru Black Sailor Fc și 1,1 pentru Wembe FC. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. La 1.28, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 58%. Cota de 1.57 e sub cea corectă (1.72) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Black Sailor Fc - Wembe FC

Goluri estimate: 1,28 Black Sailor Fc și 1,08 Wembe FC, total 2,36. 1X2 în model: 41% · 28% · 31%. Peste 2,5: 42% (cotă corectă 2.38). GG: 48% (cotă corectă 2.08). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
22%1
26%2
21%3
12%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 58% · peste 2,5: 42% (verde).

Scoruri probabile

1-113,1%1-012,1%0-110,2%0-09,4%2-18,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Eșantion mic. Avem puține meciuri recente (5 pentru Black Sailor Fc, 1 pentru Wembe FC). Mediile de goluri se pot mișca mult de la un meci la altul.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-2
Cornere11-3
Cartonașe galbene0-2
Favorită la startBlack Sailor Fc · 2.25
Goluri estimate~2,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Black Sailor Fc - Wembe FC?

S-a jucat joi, 3 septembrie, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Black Sailor Fc - Wembe FC?

În Zanzibar.

Cine era favorită în Black Sailor Fc - Wembe FC?

Black Sailor Fc pleca favorită, la cota 2.25. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Black Sailor Fc - Wembe FC?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.