Duminică18 octombrie
Live 68 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Southern League - PD Central

Bishop's Stortford - Alvechurch

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

Anglia Am.Southern League - PD Central · Anglia Am. Final
Bishop's Stortford
ÎÎEEÎ
Final0-3
Alvechurch
VVÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
Bishop's Stortford 34%Egal 29%Alvechurch 38%

Bishop's Stortford 0-3 Alvechurch: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Bishop's Stortford 0-3 Alvechurch. Înainte de start, modelul dădea 48% pentru victoria lui Alvechurch, iar cotele fără marjă 38%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 45%), iar GG n-a ieșit (NG avea 51%). Scorul exact 0-3 avea 4,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Bishop's Stortfordîn meciAlvechurch
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Bishop's Stortford vs Alvechurch

Bishop's Stortford marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,6. Alvechurch marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,6. Ultimele 4 întâlniri directe: Bishop's Stortford 2, egal 1, Alvechurch 1.

~2,5goluri estimate
45%peste 2,5 goluri
49%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Bishop's Stortfordultimele 5Alvechurch
0,40
Puncte / meci
2,00
0,8
Goluri marcate / meci
1,4
1,6
Goluri primite / meci
0,6
0
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Bishop's Stortford și ultimele 5 Alvechurch, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Bishop's Stortford0-2-3

Î
Halesowen Town - Bishop's Stortford15.08.26 · Southern League - PD Central
1-0
Î
Leiston - Bishop's Stortford11.08.26 · Southern League - PD Central
3-1
E
Bishop's Stortford - Banbury United08.08.26 · Southern League - PD Central
0-0
E
Bishop's Stortford - Enfield Town31.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
Î
St Ives Town - Bishop's Stortford28.07.26 · Amicale intercluburi
3-2

Alvechurch3-1-1

V
Alvechurch - Needham Market15.08.26 · Southern League - PD Central
2-0
V
Alvechurch - Worcester11.08.26 · Southern League - PD Central
3-1
Î
Kettering Town - Alvechurch08.08.26 · Southern League - PD Central
1-0
E
Kidderminster Harriers - Alvechurch28.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
Cliftonville - Alvechurch25.07.26 · Amicale intercluburi
1-2

Întâlniri directe Bishop's Stortford - Alvechurch

Bishop's Stortford 2Egal 1Alvechurch 1
E
Alvechurch - Bishop's Stortford16.12.2025 · pauză 0-1
1-1
Î
Alvechurch - Bishop's Stortford04.02.2025 · pauză 0-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Bishop's Stortford. 1 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Bishop's Stortford - Alvechurch

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Bishop's Stortford2.7234% fără marjă
X · Egal3.2029% fără marjă
2 · Alvechurch2.4238% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.51
X2 1.39
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.21
Sub 2.5 1.95
Peste 2.5 1.76

Ambele marchează

GG Da 1.64
GG Nu 2.12

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.40
Pauză peste 1.5 2.60

Analiza de dinainte de meci

Bishop's Stortford - Alvechurch s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Southern League - PD Central (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Bishop's Stortford n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. Golaveraj: 4-8. Alvechurch vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 3.

În ultimele 4 întâlniri directe, Bishop's Stortford a câștigat de 2 ori, Alvechurch o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Bishop's Stortford - Alvechurch 2-0, pe 14 martie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.72 pentru gazde, 2.42 pentru oaspeți și 3.20 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.76, iar GG la 1.64.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,0 pentru Bishop's Stortford și 1,5 pentru Alvechurch. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 26% la victorie, față de 34%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 74%. Cota de 1.39 e corectă, fără plus. Sub 2.5 goluri merită privit: 55% în model, iar 1.95 plătește peste cota corectă de 1.82. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Bishop's Stortford - Alvechurch

Goluri estimate: 1,02 Bishop's Stortford și 1,47 Alvechurch, total 2,49. 1X2 în model: 26% · 26% · 48%. Peste 2,5: 45% (cotă corectă 2.22). GG: 49% (cotă corectă 2.04). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
21%1
26%2
21%3
13%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 55% · peste 2,5: 45% (verde).

Scoruri probabile

1-112,4%0-112,2%1-29,1%0-29,0%1-08,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Bishop's Stortford. Bishop's Stortford a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,2 goluri, după cote 2,8. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-3
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startAlvechurch · 2.42
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Bishop's Stortford - Alvechurch?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 0-3.

În ce competiție s-a jucat Bishop's Stortford - Alvechurch?

În Southern League - PD Central (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Bishop's Stortford - Alvechurch?

Pe Woodside Park, în Bishop's Stortford, sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Bishop's Stortford - Alvechurch?

Niciuna clar: cotele erau 2.72 la gazde și 2.42 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-3.

Câte goluri s-au marcat în Bishop's Stortford - Alvechurch?

3 goluri, scor final 0-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din Southern League - PD Central

Toată liga →