Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Sud

Billericay Town - Tonbridge Angels

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

Anglia Am.National League - Sud · Anglia Am. Final
Billericay Town
VÎVEV
Final2-2Pauză 2-1
Tonbridge Angels
ÎVÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Billericay Town 43%Egal 27%Tonbridge Angels 30%

Billericay Town 2-2 Tonbridge Angels: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Billericay Town 2-2 Tonbridge Angels (pauză 2-1). Înainte de start, modelul dădea 27% pentru egalul, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 46%), iar GG a ieșit (51%). Scorul exact 2-2 avea 4,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (4-9) și 6 cartonașe galbene (2-4).

Billericay Townîn meciTonbridge Angels
4
Cornere
9
2
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Billericay Town vs Tonbridge Angels

Billericay Town marchează 1,8 goluri pe meci și primește 0,6. Tonbridge Angels marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,8.

~2,5goluri estimate
46%peste 2,5 goluri
51%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Billericay Townultimele 5Tonbridge Angels
2,00
Puncte / meci
1,80
1,8
Goluri marcate / meci
1,4
0,6
Goluri primite / meci
0,8
3
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
40%
20%
Ambele marchează
20%

Ultimele 5 meciuri Billericay Town și ultimele 5 Tonbridge Angels, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Billericay Town3-1-1

V
Farnham Town - Billericay Town22.08.26 · National League - Sud
2-4
Î
AFC Totton - Billericay Town15.08.26 · National League - Sud
1-0
V
Billericay Town - Dover Athletic08.08.26 · National League - Sud
2-0
E
Welling United - Billericay Town28.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
Royston Town - Billericay Town25.07.26 · Amicale intercluburi
0-3

Tonbridge Angels3-0-2

Î
Tonbridge Angels - Truro City22.08.26 · National League - Sud
0-2
V
Dover Athletic - Tonbridge Angels18.08.26 · National League - Sud
0-1
Î
Tonbridge Angels - Torquay United15.08.26 · National League - Sud
1-2
V
Braintree Town - Tonbridge Angels08.08.26 · National League - Sud
0-4
V
Wingate & Finchley - Tonbridge Angels01.08.26 · Amicale intercluburi
0-1

Ponturi Billericay Town - Tonbridge Angels

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Billericay Town2.1543% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Tonbridge Angels3.0530% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.37
X2 1.49
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.23
Sub 2.5 1.88
Peste 2.5 1.82

Ambele marchează

GG Da 1.67
GG Nu 2.07

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.42
Pauză peste 1.5 2.52

Analiza de dinainte de meci

Billericay Town - Tonbridge Angels s-a jucat sâmbătă, 29 august, în National League - Sud (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Billericay Town vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 3. În ultimele 5 meciuri, Tonbridge Angels are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 7-4.

Casele o dau favorită pe Billericay Town, la 2.15, cu egalul la 3.40. Fără marja caselor, asta înseamnă 43% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.82, iar GG la 1.67.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,4 pentru Billericay Town și 1,1 pentru Tonbridge Angels. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 70%. Cota de 1.37 e corectă, fără plus. Peste 1.5 goluri are 72% în model, dar la 1.23 plătește sub cota corectă de 1.39. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Billericay Town - Tonbridge Angels

Goluri estimate: 1,40 Billericay Town și 1,11 Tonbridge Angels, total 2,51. 1X2 în model: 43% · 27% · 30%. Peste 2,5: 46% (cotă corectă 2.17). GG: 51% (cotă corectă 1.96). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
26%2
21%3
14%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 54% · peste 2,5: 46% (verde).

Scoruri probabile

1-112,6%1-011,4%0-19,0%2-18,8%0-08,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză2-1
Cornere4-9
Cartonașe galbene2-4
Favorită la startBillericay Town · 2.15
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Billericay Town - Tonbridge Angels?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Billericay Town - Tonbridge Angels?

În National League - Sud (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Billericay Town - Tonbridge Angels?

Pe New Lodge, în Billericay, sâmbătă, 29 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Billericay Town - Tonbridge Angels?

Billericay Town pleca favorită, la cota 2.15. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Billericay Town - Tonbridge Angels?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din National League - Sud

Toată liga →