Duminică18 octombrie
Live 146 Pune pont

BulgariaBulgaria · B PFG

Beroe Stara Zagora - Ludogorets Razgrad II

Statistici și rezultat final · luni, 10 august

BulgariaB PFG · Bulgaria Final
Beroe Stara Zagora
ÎVÎÎÎ
Final2-0Pauză 0-0
Ludogorets Razgrad II
VVÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Beroe Stara Zagora 46%Egal 34%Ludogorets Razgrad II 20%

Beroe Stara Zagora 2-0 Ludogorets Razgrad II: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Beroe Stara Zagora 2-0 Ludogorets Razgrad II (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 29% pentru victoria lui Beroe Stara Zagora, iar cotele fără marjă 46%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 64%), iar GG n-a ieșit (NG avea 57%). Scorul exact 2-0 avea 5,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (3-5) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Beroe Stara Zagoraîn meciLudogorets Razgrad II
3
Cornere
5
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Beroe Stara Zagora vs Ludogorets Razgrad II

Beroe Stara Zagora marchează 0,4 goluri pe meci și primește 2,0. Ludogorets Razgrad II marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,2.

~2,2goluri estimate
36%peste 2,5 goluri
43%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Beroe Stara Zagoraultimele 5Ludogorets Razgrad II
0,60
Puncte / meci
1,80
0,4
Goluri marcate / meci
1,6
2,0
Goluri primite / meci
1,2
1
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
60%
20%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Beroe Stara Zagora și ultimele 5 Ludogorets Razgrad II, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Beroe Stara Zagora1-0-4

V2-1
Î
Botev Plovdiv - Beroe Stara Zagora12.07.26 · Amicale intercluburi
4-0
Î
Botev Vratsa - Beroe Stara Zagora22.05.26 · Parva Liga
3-0
Î
Beroe Stara Zagora - Septemvri Sofia18.05.26 · Parva Liga
0-1

Ludogorets Razgrad II3-0-2

Î
Yantra Gabrovo - Ludogorets Razgrad II04.07.26 · Amicale intercluburi
3-2
V3-1

Ponturi Beroe Stara Zagora - Ludogorets Razgrad II

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Beroe Stara Zagora1.9746% fără marjă
X · Egal2.6534% fără marjă
2 · Ludogorets Razgrad II4.6020% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.14
X2 1.70
12 1.40

Goluri

Peste 1.5 1.95
Sub 2.5 1.18
Peste 2.5 3.65

Ambele marchează

GG Da 3.25
GG Nu 1.30

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.01
Pauză peste 1.5 7.50

Analiza de dinainte de meci

Beroe Stara Zagora - Ludogorets Razgrad II s-a jucat luni, 10 august, în B PFG (Bulgaria). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Beroe Stara Zagora vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 2 goluri și a primit 10. În ultimele 5 meciuri, Ludogorets Razgrad II are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 8-6.

Casele o dau favorită pe Beroe Stara Zagora, la 1.97, cu egalul la 2.65. Fără marja caselor, asta înseamnă 46% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 3.65, iar GG la 3.25.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,0 pentru Beroe Stara Zagora și 1,2 pentru Ludogorets Razgrad II. Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 29% la victorie, față de 46%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. Casele dau 1.70, mai mult. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 64%. Cota de 1.18 e sub cea corectă (1.56) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Beroe Stara Zagora - Ludogorets Razgrad II

Goluri estimate: 0,95 Beroe Stara Zagora și 1,21 Ludogorets Razgrad II, total 2,16. 1X2 în model: 29% · 29% · 42%. Peste 2,5: 36% (cotă corectă 2.78). GG: 43% (cotă corectă 2.33). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

12%0
25%1
27%2
19%3
10%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 64% · peste 2,5: 36% (verde).

Scoruri probabile

0-114,0%1-113,3%0-011,5%1-011,0%0-28,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Beroe Stara Zagora. Beroe Stara Zagora a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: Beroe Stara Zagora. Beroe Stara Zagora a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,6 goluri, după cote 1,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Beroe Stara Zagora e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză0-0
Cornere3-5
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startBeroe Stara Zagora · 1.97
Goluri estimate~2,2
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Beroe Stara Zagora - Ludogorets Razgrad II?

S-a jucat luni, 10 august, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Beroe Stara Zagora - Ludogorets Razgrad II?

În B PFG (Bulgaria).

Unde s-a jucat Beroe Stara Zagora - Ludogorets Razgrad II?

Pe Stadionul Beroe, în Stara Zagora, luni, 10 august, ora 20:00 (ora României).

Cine era favorită în Beroe Stara Zagora - Ludogorets Razgrad II?

Beroe Stara Zagora pleca favorită, la cota 1.97. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Beroe Stara Zagora - Ludogorets Razgrad II?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,2.

Alte meciuri din B PFG

Toată liga →