Duminică18 octombrie
Live 150 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Beerschot VA - Zulte Waregem

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

Amicale intercluburi Final
Beerschot VA
VVÎÎE
Final2-2Pauză 0-2
Zulte Waregem
VEVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Beerschot VA 33%Egal 27%Zulte Waregem 40%

Beerschot VA 2-2 Zulte Waregem: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Beerschot VA 2-2 Zulte Waregem (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 22% pentru egalul, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG a ieșit (68%). Scorul exact 2-2 avea 7,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (7-4) și 7 cartonașe galbene (3-4).

Beerschot VAîn meciZulte Waregem
7
Cornere
4
3
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Beerschot VA vs Zulte Waregem

Beerschot VA marchează și primește câte 2,0 goluri pe meci. Zulte Waregem marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,6. La Beerschot VA, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,5goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
68%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Beerschot VAultimele 5Zulte Waregem
1,40
Puncte / meci
2,60
2,0
Goluri marcate / meci
2,4
2,0
Goluri primite / meci
1,6
2
Victorii
4
80%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
100%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Beerschot VA și ultimele 5 Zulte Waregem, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Beerschot VA2-1-2

V
MSV Duisburg - Beerschot VA22.07.26 · Amicale intercluburi
2-4
V
Westerlo - Beerschot VA18.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
Î
Beerschot VA - Lommel09.05.26 · Pro League
1-3
Î
Lommel - Beerschot VA02.05.26 · Pro League
3-1
E
Beerschot VA - Patro Eisden27.04.26 · Pro League
2-2

Zulte Waregem4-1-0

V
Zulte Waregem - Sparta Rotterdam25.07.26 · Amicale intercluburi
3-2
E
Zulte Waregem - AZ Alkmaar18.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Zulte Waregem - Rakow Czestochowa08.07.26 · Amicale intercluburi
4-3
V
KVV Zelzate - Zulte Waregem04.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
Zulte Waregem - Dender09.05.26 · Pro League
2-1

Întâlniri directe Beerschot VA - Zulte Waregem

Beerschot VA 1Egal 0Zulte Waregem 0
V
Zulte Waregem - Beerschot VA15.03.2024 · pauză 0-0
0-1

V/E/Î din perspectiva Beerschot VA. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Beerschot VA - Zulte Waregem

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Beerschot VA2.7533% fără marjă
X · Egal3.4527% fără marjă
2 · Zulte Waregem2.3040% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.53
X2 1.38
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.12
Peste 2.5 1.62

Ambele marchează

GG Da 1.53
GG Nu 2.35

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.49
Pauză peste 1.5 2.37

Cornere

Sub 9.5 1.51
Peste 9.5 2.40

Analiza de dinainte de meci

Beerschot VA - Zulte Waregem s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Beerschot VA vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Zulte Waregem n-a pierdut niciunul (patru victorii și un egal). Golaveraj: 12-8. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Zulte Waregem - Beerschot VA 0-1, pe 15 martie 2024.

La case, diferența e mică: Beerschot VA are cota 2.75, Zulte Waregem 2.30. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.62, iar GG la 1.53.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,6 pentru Beerschot VA și 1,9 pentru Zulte Waregem. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Beerschot VA are 33%, Zulte Waregem 45%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 67%. Cota de 1.62 e peste cea corectă (1.49). Ambele marchează (GG) are 68% în model, iar 1.53 e aproape de cota corectă (1.47). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Beerschot VA - Zulte Waregem

Goluri estimate: 1,60 Beerschot VA și 1,88 Zulte Waregem, total 3,48. 1X2 în model: 33% · 22% · 45%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 68% (cotă corectă 1.47). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
21%3
19%4
27%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

1-19,3%1-28,7%2-17,4%2-27,0%0-15,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Beerschot VA. Beerschot VA a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Zulte Waregem. Zulte Waregem a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,0 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză0-2
Cornere7-4
Cartonașe galbene3-4
Favorită la startZulte Waregem · 2.30
Goluri estimate~3,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Beerschot VA - Zulte Waregem?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Beerschot VA - Zulte Waregem?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Beerschot VA - Zulte Waregem?

Pe Stadionul Olimpic, în Antwerp (Anvers), sâmbătă, 1 august, ora 16:00 (ora României).

Cine era favorită în Beerschot VA - Zulte Waregem?

Niciuna clar: cotele erau 2.75 la gazde și 2.30 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Beerschot VA - Zulte Waregem?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,5.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →