Duminică18 octombrie
Live 145 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Bedford Town - Walton & Hersham

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

Amicale intercluburi Final
Bedford Town
VEEEE
Final2-0
Walton & Hersham
ÎVÎEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Bedford Town 47%Egal 24%Walton & Hersham 29%

Bedford Town 2-0 Walton & Hersham: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Bedford Town 2-0 Walton & Hersham. Înainte de start, modelul dădea 44% pentru victoria lui Bedford Town, iar cotele fără marjă 47%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 42%), iar GG n-a ieșit (NG avea 40%). Scorul exact 2-0 avea 6,6% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Bedford Town vs Walton & Hersham

Bedford Town marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,8. Walton & Hersham marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,6. La Bedford Town, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~3,0goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Bedford Townultimele 5Walton & Hersham
1,40
Puncte / meci
0,80
1,2
Goluri marcate / meci
1,8
0,8
Goluri primite / meci
1,6
1
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Bedford Town și ultimele 5 Walton & Hersham, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Bedford Town1-4-0

V
Bedford Town - Berkhamsted11.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
E
Bedford Town - Aldershot Town07.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
E
Bedford Town - Scarborough Athletic25.04.26 · National League - Nord
1-1
E
South Shields - Bedford Town18.04.26 · National League - Nord
1-1
E
Bedford Town - Hereford11.04.26 · National League - Nord
2-2

Walton & Hersham1-1-3

Î
Tamworth - Walton & Hersham11.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
V
Bracknell Town - Walton & Hersham07.07.26 · Amicale intercluburi
1-6
Î
Gloucester City - Walton & Hersham25.04.26 · Southern League - PD Sud
1-0
E
Walton & Hersham - Uxbridge18.04.26 · Southern League - PD Sud
1-1
Î
Evesham United - Walton & Hersham11.04.26 · Southern League - PD Sud
3-1

Ponturi Bedford Town - Walton & Hersham

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Bedford Town1.9547% fără marjă
X · Egal3.7524% fără marjă
2 · Walton & Hersham3.2029% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.25
X2 1.83
12 1.20

Goluri

Peste 1.5 1.09
Sub 2.5 2.62
Peste 2.5 1.39

Ambele marchează

GG Da 1.42
GG Nu 2.65

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.70
Pauză peste 1.5 2.02

Analiza de dinainte de meci

Bedford Town - Walton & Hersham s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Bedford Town n-a pierdut niciunul (o victorie și patru egaluri). Golaveraj: 6-4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Walton & Hersham vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 8.

Bedford Town pleacă favorită, la cota 1.95. Egalul e la 3.75, iar Walton & Hersham la 3.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 47% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.39, iar GG la 1.42.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,7 pentru Bedford Town și 1,4 pentru Walton & Hersham. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 68%. Cota de 1.25 e sub cea corectă (1.47) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 58% în model, dar la 1.39 plătește sub cota corectă de 1.72. Ambele marchează (GG): 60% în model, cota corectă ar fi 1.67. La 1.42, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Bedford Town - Walton & Hersham

Goluri estimate: 1,65 Bedford Town și 1,38 Walton & Hersham, total 3,03. 1X2 în model: 44% · 24% · 32%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-111,0%2-19,1%1-08,0%1-27,6%0-16,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Walton & Hersham. Walton & Hersham a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,7 goluri, după cote 3,4. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Bedford Town e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Favorită la startBedford Town · 1.95
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Bedford Town - Walton & Hersham?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Bedford Town - Walton & Hersham?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Bedford Town - Walton & Hersham?

Pe The New Eyrie, în Cardington, Bedfordshire, sâmbătă, 18 iulie, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Bedford Town - Walton & Hersham?

Bedford Town pleca favorită, la cota 1.95. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Bedford Town - Walton & Hersham?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →