Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Bea Mountain FC - Watanga FC

Statistici și rezultat final · joi, 27 august

Amicale intercluburi Final
Bea Mountain FC
VVEVV
Final2-2Pauză 1-1
Watanga FC
VEVEV
Șanse înainte de meci, după cote
Bea Mountain FC 42%Egal 29%Watanga FC 29%

Bea Mountain FC 2-2 Watanga FC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Bea Mountain FC 2-2 Watanga FC (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 27% pentru egalul, iar cotele fără marjă 29%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 43%), iar GG a ieșit (48%). Scorul exact 2-2 avea 4,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (4-4) și 5 cartonașe galbene (2-3).

Bea Mountain FCîn meciWatanga FC
4
Cornere
4
2
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Bea Mountain FC vs Watanga FC

Bea Mountain FC marchează 2,4 goluri pe meci și primește 0,6. Watanga FC marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,4. În directe, Bea Mountain FC nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~2,4goluri estimate
43%peste 2,5 goluri
48%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Bea Mountain FCultimele 5Watanga FC
2,60
Puncte / meci
2,20
2,4
Goluri marcate / meci
1,4
0,6
Goluri primite / meci
0,4
4
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Bea Mountain FC și ultimele 5 Watanga FC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Bea Mountain FC4-1-0

V
Bea Mountain FC - LISCR FC25.08.26 · Amicale intercluburi
3-1
V
Bea Mountain FC - Paynesville FC21.08.26 · Amicale intercluburi
2-0
E
Bea Mountain FC - Watanga FC19.08.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
Discoveries SA - Bea Mountain FC15.08.26 · Amicale intercluburi
1-4
V
Bea Mountain FC - LISCR FC05.05.26 · LFA First Division
3-1

Watanga FC3-2-0

V
Watanga FC - Lprc Oilers FC24.08.26 · Amicale intercluburi
2-0
E
Bea Mountain FC - Watanga FC19.08.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
Watanga FC - Gardnersville18.05.26 · LFA First Division
3-1
E
FC Fassell - Watanga FC13.05.26 · LFA First Division
0-0
V2-1

Întâlniri directe Bea Mountain FC - Watanga FC

Bea Mountain FC 0Egal 1Watanga FC 2
E
Bea Mountain FC - Watanga FC19.08.2026 · pauză 0-0
0-0
Î4-2
Î2-1

V/E/Î din perspectiva Bea Mountain FC. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Bea Mountain FC - Watanga FC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Bea Mountain FC2.1742% fără marjă
X · Egal3.2029% fără marjă
2 · Watanga FC3.1529% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.29
X2 1.57
12 1.30

Goluri

Peste 1.5 1.37
Sub 2.5 1.58
Peste 2.5 2.20

Ambele marchează

GG Da 1.97
GG Nu 1.75

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.26
Pauză peste 1.5 3.15

Analiza de dinainte de meci

Bea Mountain FC - Watanga FC s-a jucat joi, 27 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Bea Mountain FC n-a pierdut niciunul (patru victorii și un egal). Golaveraj: 12-3. Watanga FC n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 7 goluri și a primit 2.

În ultimele 3 întâlniri directe, Bea Mountain FC a câștigat niciodată, Watanga FC de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Bea Mountain FC - Watanga FC 0-0, pe 19 august 2026.

Bea Mountain FC pleacă favorită, la cota 2.17. Egalul e la 3.20, iar Watanga FC la 3.15. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.20, iar GG la 1.97.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,4 pentru Bea Mountain FC și 1,0 pentru Watanga FC. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 72% în model, dar la 1.29 plătește sub cota corectă de 1.39. Sub 2.5 goluri: 57% în model, cota corectă ar fi 1.75. La 1.58, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Bea Mountain FC - Watanga FC

Goluri estimate: 1,36 Bea Mountain FC și 1,02 Watanga FC, total 2,38. 1X2 în model: 45% · 27% · 28%. Peste 2,5: 43% (cotă corectă 2.33). GG: 48% (cotă corectă 2.08). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

9%0
22%1
26%2
21%3
13%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 57% · peste 2,5: 43% (verde).

Scoruri probabile

1-112,8%1-012,6%0-19,4%0-09,3%2-18,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză1-1
Cornere4-4
Cartonașe galbene2-3
Favorită la startBea Mountain FC · 2.17
Goluri estimate~2,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Bea Mountain FC - Watanga FC?

S-a jucat joi, 27 august, ora 18:30 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Bea Mountain FC - Watanga FC?

În Amicale intercluburi.

Cine era favorită în Bea Mountain FC - Watanga FC?

Bea Mountain FC pleca favorită, la cota 2.17. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Bea Mountain FC - Watanga FC?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →