Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Bastia - Annecy

Statistici și rezultat final · vineri, 31 iulie

Amicale intercluburi Final
Bastia
EVÎÎV
Final2-2Pauză 0-2
Annecy
EÎÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Bastia 24%Egal 27%Annecy 49%

Bastia 2-2 Annecy: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Bastia 2-2 Annecy (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 24% pentru egalul, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 57%), iar GG a ieșit (60%). Scorul exact 2-2 avea 6,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (4-7) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Bastiaîn meciAnnecy
4
Cornere
7
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Bastia vs Annecy

Bastia marchează și primește câte 1,6 goluri pe meci. Annecy marchează și primește câte 1,8 goluri pe meci. La Annecy, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Bastia nu a câștigat niciuna dintre ultimele 5 întâlniri.

~3,0goluri estimate
57%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Bastiaultimele 5Annecy
1,40
Puncte / meci
1,40
1,6
Goluri marcate / meci
1,8
1,6
Goluri primite / meci
1,8
2
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Bastia și ultimele 5 Annecy, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Bastia2-1-2

E
Aubagne - Bastia24.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
FC Borgo - Bastia18.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
Î
Bastia - Rodez10.07.26 · Amicale intercluburi
3-5
Î
Bastia - Le Mans09.05.26 · Ligue 2
0-2
V
Guingamp - Bastia02.05.26 · Ligue 2
0-1

Annecy2-1-2

E
Nancy - Annecy28.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
Î
Annecy - Sion17.07.26 · Amicale intercluburi
0-4
Î
Annecy - Rodez09.05.26 · Ligue 2
1-2
V
Boulogne - Annecy02.05.26 · Ligue 2
1-2
V
Annecy - Pau24.04.26 · Ligue 2
5-1

Întâlniri directe Bastia - Annecy

Bastia 0Egal 2Annecy 3
Î
Bastia - Annecy27.02.2026 · pauză 0-2
0-2
Î
Annecy - Bastia21.11.2025 · pauză 1-0
1-0
E
Annecy - Bastia04.04.2025 · pauză 1-0
1-1
E
Bastia - Annecy27.09.2024 · pauză 1-1
2-2
Î
Annecy - Bastia27.04.2024 · pauză 3-0
3-2

V/E/Î din perspectiva Bastia. 2 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Bastia - Annecy

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Bastia3.8024% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Annecy1.8749% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.85
X2 1.20
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.28
Sub 2.5 1.76
Peste 2.5 1.95

Ambele marchează

GG Da 1.87
GG Nu 1.83

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.36
Pauză peste 1.5 2.75

Analiza de dinainte de meci

Bastia - Annecy s-a jucat vineri, 31 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Bastia are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 8-8. Annecy vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 5 întâlniri directe, Bastia a câștigat niciodată, Annecy de 3 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Ultima: Bastia - Annecy 0-2, pe 27 februarie 2026.

Annecy pleacă favorită, la cota 1.87. Egalul e la 3.40, iar Bastia la 3.80. Fără marja caselor, asta înseamnă 49% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.95, iar GG la 1.87.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,4 pentru Bastia și 1,6 pentru Annecy. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 32% la victorie, față de 24%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. La 1.20, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 57%. Cota de 1.95 e peste cea corectă (1.75). Ambele marchează (GG) merită privit: 60% în model, iar 1.87 plătește peste cota corectă de 1.67. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Bastia - Annecy

Goluri estimate: 1,36 Bastia și 1,63 Annecy, total 2,99. 1X2 în model: 32% · 24% · 44%. Peste 2,5: 57% (cotă corectă 1.75). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
23%2
22%3
17%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 43% · peste 2,5: 57% (verde).

Scoruri probabile

1-111,1%1-29,1%0-18,2%2-17,6%1-06,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Bastia. Bastia a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Annecy. Annecy a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,4 goluri, după cote 2,6. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză0-2
Cornere4-7
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startAnnecy · 1.87
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Bastia - Annecy?

S-a jucat vineri, 31 iulie, ora 18:30 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Bastia - Annecy?

În Amicale intercluburi.

Cine era favorită în Bastia - Annecy?

Annecy pleca favorită, la cota 1.87. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Bastia - Annecy?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →