Duminică18 octombrie
Live 108 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Basingstoke Town - Chesham United

Statistici și rezultat final · marți, 21 iulie

Amicale intercluburi Final
Basingstoke Town
VÎVVV
Final2-6Pauză 2-4
Chesham United
ÎVVEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Basingstoke Town 21%Egal 23%Chesham United 56%

Basingstoke Town 2-6 Chesham United: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Basingstoke Town 2-6 Chesham United (pauză 2-4). Înainte de start, modelul dădea 41% pentru victoria lui Chesham United, iar cotele fără marjă 56%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 8 goluri, față de 3,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG a ieșit (67%). Scorul exact 2-6 avea sub 0,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (4-8) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Basingstoke Townîn meciChesham United
4
Cornere
8
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Basingstoke Town vs Chesham United

Basingstoke Town marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,2. Chesham United marchează și primește câte 1,8 goluri pe meci. La Basingstoke Town, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,4goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
67%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Basingstoke Townultimele 5Chesham United
2,40
Puncte / meci
1,40
2,4
Goluri marcate / meci
1,8
1,2
Goluri primite / meci
1,8
4
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Basingstoke Town și ultimele 5 Chesham United, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Basingstoke Town4-0-1

V
Slough Town - Basingstoke Town14.07.26 · Amicale intercluburi
2-4
Î
Hanwell Town - Basingstoke Town25.04.26 · Southern League - PD Sud
2-1
V
Basingstoke Town - Tiverton Town18.04.26 · Southern League - PD Sud
3-1
V
Hungerford Town - Basingstoke Town11.04.26 · Southern League - PD Sud
1-3
V
Basingstoke Town - Sholing06.04.26 · Southern League - PD Sud
1-0

Chesham United2-1-2

Î
Harborough Town - Chesham United18.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
V
Berkhamsted - Chesham United14.07.26 · Amicale intercluburi
1-4
V
Hadley - Chesham United11.07.26 · Amicale intercluburi
2-3
E
Dover Athletic - Chesham United25.04.26 · National League - Sud
2-2
Î
Chesham United - Chelmsford City18.04.26 · National League - Sud
0-2

Întâlniri directe Basingstoke Town - Chesham United

Basingstoke Town 0Egal 1Chesham United 0

V/E/Î din perspectiva Basingstoke Town. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Basingstoke Town - Chesham United

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Basingstoke Town4.3021% fără marjă
X · Egal4.0023% fără marjă
2 · Chesham United1.6356% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 2.02
X2 1.17
12 1.21

Goluri

Peste 1.5 1.12
Sub 2.5 2.40
Peste 2.5 1.48

Ambele marchează

GG Da 1.51
GG Nu 2.40

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.61
Pauză peste 1.5 2.15

Analiza de dinainte de meci

Basingstoke Town - Chesham United s-a jucat marți, 21 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Basingstoke Town vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 12 goluri și a primit 6. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Chesham United are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 9-9.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Basingstoke Town - Chesham United 1-1, pe 23 martie 2024.

Casele o dau favorită pe Chesham United, la 1.63, cu egalul la 4.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 56% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.48, iar GG la 1.51.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,6 pentru Basingstoke Town și 1,8 pentru Chesham United. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 36% la victorie, față de 21%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Basingstoke Town are 36%, Chesham United 41%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 67%. Cota de 1.48 e corectă, fără plus. Ambele marchează (GG) are 67% în model, iar 1.51 e aproape de cota corectă (1.49). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Basingstoke Town - Chesham United

Goluri estimate: 1,64 Basingstoke Town și 1,76 Chesham United, total 3,40. 1X2 în model: 36% · 23% · 41%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 67% (cotă corectă 1.49). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
22%3
19%4
26%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

1-19,6%1-28,5%2-17,9%2-27,0%0-15,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Chesham United. Chesham United a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-6
Pauză2-4
Cornere4-8
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startChesham United · 1.63
Goluri estimate~3,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Basingstoke Town - Chesham United?

S-a jucat marți, 21 iulie, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 2-6.

În ce competiție s-a jucat Basingstoke Town - Chesham United?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Basingstoke Town - Chesham United?

Pe The Camrose, în Basingstoke, Hampshire, marți, 21 iulie, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Basingstoke Town - Chesham United?

Chesham United pleca favorită, la cota 1.63. Meciul s-a terminat 2-6.

Câte goluri s-au marcat în Basingstoke Town - Chesham United?

8 goluri, scor final 2-6. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →