Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Barnsley - Lincoln City

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

Amicale intercluburi Final
Barnsley
VÎÎVÎ
Final3-0Pauză 2-0
Lincoln City
ÎÎVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Barnsley 32%Egal 28%Lincoln City 40%

Barnsley 3-0 Lincoln City: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Barnsley 3-0 Lincoln City (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 37% pentru victoria lui Barnsley, iar cotele fără marjă 32%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 56%), iar GG n-a ieșit (NG avea 41%). Scorul exact 3-0 avea 2,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (5-5) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Barnsleyîn meciLincoln City
5
Cornere
5
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Barnsley vs Lincoln City

Barnsley marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,4. Lincoln City marchează 1,6 goluri pe meci și primește 2,0. Ultimele 6 întâlniri directe: Barnsley 2, egal 0, Lincoln City 4.

~2,9goluri estimate
56%peste 2,5 goluri
59%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Barnsleyultimele 5Lincoln City
1,20
Puncte / meci
1,80
1,2
Goluri marcate / meci
1,6
1,4
Goluri primite / meci
2,0
2
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
4

Ultimele 5 meciuri Barnsley și ultimele 5 Lincoln City, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Barnsley2-0-3

V
Scarborough Athletic - Barnsley25.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
Î
York City - Barnsley11.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
Î
Barnsley - Stockport County02.05.26 · League One
1-3
V
Northampton Town - Barnsley28.04.26 · League One
0-1
Î
Luton Town - Barnsley25.04.26 · League One
2-1

Lincoln City3-0-2

Î
Grimsby Town - Lincoln City29.07.26 · Amicale intercluburi
5-1
Î
Leyton Orient - Lincoln City17.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
V
Boston United - Lincoln City11.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Port Vale - Lincoln City02.05.26 · League One
0-2
V
Lincoln City - Wycombe Wanderers25.04.26 · League One
4-3

Întâlniri directe Barnsley - Lincoln City

Barnsley 2Egal 0Lincoln City 4
Î
Barnsley - Lincoln City29.12.2025 · pauză 0-1
0-2
Î
Lincoln City - Barnsley09.12.2025 · pauză 1-0
3-1
Î
Barnsley - Lincoln City11.11.2025 · pauză 0-1
0-2
V
Barnsley - Lincoln City01.03.2025 · pauză 2-0
4-3
V
Lincoln City - Barnsley17.08.2024 · pauză 0-1
1-2
Î
Barnsley - Lincoln City09.03.2024 · pauză 0-1
1-5

V/E/Î din perspectiva Barnsley. 4 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Barnsley - Lincoln City

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Barnsley2.8232% fără marjă
X · Egal3.3028% fără marjă
2 · Lincoln City2.3040% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.45
X2 1.45
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.21
Sub 2.5 1.95
Peste 2.5 1.76

Ambele marchează

GG Da 1.64
GG Nu 2.12

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.43
Pauză peste 1.5 2.52

Analiza de dinainte de meci

Barnsley - Lincoln City s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Barnsley are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 6-7. Lincoln City vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 10.

În ultimele 6 întâlniri directe, Barnsley a câștigat de 2 ori, Lincoln City de 4 ori. Au fost meciuri deschise, cu 4,0 goluri în medie. Ultima: Barnsley - Lincoln City 0-2, pe 29 decembrie 2025.

Casele văd un meci echilibrat: 2.82 pentru gazde, 2.30 pentru oaspeți și 3.30 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.76, iar GG la 1.64.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,5 pentru Barnsley și 1,5 pentru Lincoln City. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Barnsley are 37%, Lincoln City 39%. Peste 2.5 goluri: 56% în model, cota corectă ar fi 1.79. Cota 1.76 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 59%. Cota de 1.64 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Barnsley - Lincoln City

Goluri estimate: 1,45 Barnsley și 1,49 Lincoln City, total 2,94. 1X2 în model: 37% · 24% · 39%. Peste 2,5: 56% (cotă corectă 1.79). GG: 59% (cotă corectă 1.69). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
16%1
23%2
22%3
16%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 44% · peste 2,5: 56% (verde).

Scoruri probabile

1-111,4%1-28,5%2-18,3%0-17,9%1-07,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Lincoln City. Lincoln City a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 4,0 goluri, iar modelul estimează acum 2,9.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-0
Pauză2-0
Cornere5-5
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startLincoln City · 2.30
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Barnsley - Lincoln City?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 3-0.

În ce competiție s-a jucat Barnsley - Lincoln City?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Barnsley - Lincoln City?

Pe Oakwell Stadium, în Barnsley, sâmbătă, 1 august, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Barnsley - Lincoln City?

Niciuna clar: cotele erau 2.82 la gazde și 2.30 la oaspeți. Meciul s-a terminat 3-0.

Câte goluri s-au marcat în Barnsley - Lincoln City?

3 goluri, scor final 3-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →