Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Barnet - Luton Town

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

Amicale intercluburi Final
Barnet
EVVVV
Final2-2Pauză 1-1
Luton Town
VVVVE
Șanse înainte de meci, după cote
Barnet 27%Egal 27%Luton Town 46%

Barnet 2-2 Luton Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Barnet 2-2 Luton Town (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 22% pentru egalul, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 66%), iar GG a ieșit (66%). Scorul exact 2-2 avea 6,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 19 cornere (7-12) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Barnetîn meciLuton Town
7
Cornere
12
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Barnet vs Luton Town

Barnet marchează 2,8 goluri pe meci și primește 1,2. Luton Town marchează 2,8 goluri pe meci și primește 1,0. La Barnet, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,4goluri estimate
66%peste 2,5 goluri
66%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Barnetultimele 5Luton Town
2,60
Puncte / meci
2,60
2,8
Goluri marcate / meci
2,8
1,2
Goluri primite / meci
1,0
4
Victorii
4
80%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Barnet și ultimele 5 Luton Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Barnet4-1-0

E
Barnet - Watford14.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
V
Hemel Hempstead Town - Barnet11.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
Hitchin Town - Barnet07.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
Harrogate Town - Barnet02.05.26 · League Two
1-2
V
Barnet - Gillingham25.04.26 · League Two
6-2

Luton Town4-1-0

V
Hitchin Town - Luton Town11.07.26 · Amicale intercluburi
0-5
V
Bolton Wanderers - Luton Town02.05.26 · League One
2-3
V
Luton Town - Barnsley25.04.26 · League One
2-1
V
Rotherham United - Luton Town21.04.26 · League One
0-2
E
Mansfield Town - Luton Town18.04.26 · League One
2-2

Întâlniri directe Barnet - Luton Town

Barnet 0Egal 0Luton Town 1
Î
Luton Town - Barnet02.09.2025 · pauză 3-0
4-1

V/E/Î din perspectiva Barnet. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Barnet - Luton Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Barnet3.3527% fără marjă
X · Egal3.4527% fără marjă
2 · Luton Town2.0046% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.68
X2 1.31
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.05
Peste 2.5 1.68

Ambele marchează

GG Da 1.62
GG Nu 2.15

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.46
Pauză peste 1.5 2.42

Analiza de dinainte de meci

Barnet - Luton Town s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Barnet n-a pierdut niciunul (patru victorii și un egal). Golaveraj: 14-6. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Luton Town n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 14 goluri și a primit 5. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Luton Town - Barnet 4-1, pe 2 septembrie 2025.

Luton Town pleacă favorită, la cota 2.00. Egalul e la 3.45, iar Barnet la 3.35. Fără marja caselor, asta înseamnă 46% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.68, iar GG la 1.62.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,6 pentru Barnet și 1,8 pentru Luton Town. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 34% la victorie, față de 27%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Barnet are 34%, Luton Town 44%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 66%. Cota de 1.68 e peste cea corectă (1.52). Ambele marchează (GG) merită privit: 66% în model, iar 1.62 plătește peste cota corectă de 1.52. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Barnet - Luton Town

Goluri estimate: 1,57 Barnet și 1,82 Luton Town, total 3,39. 1X2 în model: 34% · 22% · 44%. Peste 2,5: 66% (cotă corectă 1.52). GG: 66% (cotă corectă 1.52). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
12%1
19%2
22%3
19%4
25%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 34% · peste 2,5: 66% (verde).

Scoruri probabile

1-19,6%1-28,8%2-17,6%2-26,9%0-16,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,9 goluri, după cote 2,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză1-1
Cornere7-12
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startLuton Town · 2.00
Goluri estimate~3,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Barnet - Luton Town?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Barnet - Luton Town?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Barnet - Luton Town?

Pe The Hive Stadium, în London, sâmbătă, 18 iulie, ora 15:00 (ora României).

Cine era favorită în Barnet - Luton Town?

Luton Town pleca favorită, la cota 2.00. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Barnet - Luton Town?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →