Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

AngliaAnglia · EFL Trophy

Barnet - Arsenal U21

Statistici și rezultat final · marți, 18 august

AngliaEFL Trophy · Anglia Final
Barnet
VÎEEÎ
Final5-1Pauză 3-1
Arsenal U21
ÎVÎÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Barnet 52%Egal 24%Arsenal U21 24%

Barnet 5-1 Arsenal U21: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Barnet 5-1 Arsenal U21 (pauză 3-1). Înainte de start, modelul dădea 54% pentru victoria lui Barnet, iar cotele fără marjă 52%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 6 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 61%), iar GG a ieșit (60%). Scorul exact 5-1 avea 1,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 16 cornere (4-12) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Barnetîn meciArsenal U21
4
Cornere
12
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Barnet vs Arsenal U21

Barnet marchează și primește câte 1,2 goluri pe meci. Arsenal U21 marchează 1,0 goluri pe meci și primește 2,4.

~3,1goluri estimate
61%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Barnetultimele 5Arsenal U21
1,00
Puncte / meci
0,80
1,2
Goluri marcate / meci
1,0
1,2
Goluri primite / meci
2,4
1
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Barnet și ultimele 5 Arsenal U21, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Barnet1-2-2

V
Barnet - Salford City15.08.26 · League Two
3-1
Î
Cambridge United - Barnet08.08.26 · EFL Cup
2-1
E
Barnet - Bromley01.08.26 · Amicale intercluburi
1-1
E
Barnet - Milton Keynes Dons28.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
Î
Barnet - Oxford United25.07.26 · Amicale intercluburi
1-2

Arsenal U211-1-3

Î
Crystal Palace U21 - Arsenal U2113.04.26 · Premier League 2
2-0
V
Arsenal U21 - West Bromwich Albion U2104.04.26 · Premier League 2
1-0
Î
Sunderland U21 - Arsenal U2123.03.26 · Premier League 2
3-1
Î
Arsenal U21 - Leicester U2113.03.26 · Premier League 2
1-5
E
Norwich City U21 - Arsenal U2106.03.26 · Premier League 2
2-2

Ponturi Barnet - Arsenal U21

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Barnet1.7852% fără marjă
X · Egal3.8524% fără marjă
2 · Arsenal U213.8524% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.14
X2 2.30
12 1.18

Goluri

Peste 1.5 1.11
Sub 2.5 2.67
Peste 2.5 1.42

Ambele marchează

GG Da 1.51
GG Nu 2.40

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.72
Pauză peste 1.5 2.00

Cornere

Sub 9.5 1.85
Peste 9.5 1.85

Analiza de dinainte de meci

Barnet - Arsenal U21 s-a jucat marți, 18 august, în EFL Trophy (Anglia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Barnet vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Arsenal U21 are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 5-12.

Casele o dau favorită pe Barnet, la 1.78, cu egalul la 3.85. Fără marja caselor, asta înseamnă 52% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.42, iar GG la 1.51.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,9 pentru Barnet și 1,2 pentru Arsenal U21. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Barnet, modelul calculează 54%. Cota de 1.78 e corectă, fără plus. Peste 2.5 goluri are 61% în model, dar la 1.42 plătește sub cota corectă de 1.64. Ambele marchează (GG): 60% în model, cota corectă ar fi 1.67. La 1.51, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Barnet - Arsenal U21

Goluri estimate: 1,91 Barnet și 1,22 Arsenal U21, total 3,13. 1X2 în model: 54% · 22% · 24%. Peste 2,5: 61% (cotă corectă 1.64). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
14%1
21%2
22%3
18%4
21%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 39% · peste 2,5: 61% (verde).

Scoruri probabile

1-110,2%2-19,7%1-08,4%2-08,0%1-26,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Arsenal U21. Arsenal U21 a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Barnet e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final5-1
Pauză3-1
Cornere4-12
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startBarnet · 1.78
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Barnet - Arsenal U21?

S-a jucat marți, 18 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 5-1.

În ce competiție s-a jucat Barnet - Arsenal U21?

În EFL Trophy (Anglia).

Unde s-a jucat Barnet - Arsenal U21?

Pe The Hive Stadium, în London, marți, 18 august, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Barnet - Arsenal U21?

Barnet pleca favorită, la cota 1.78. Meciul s-a terminat 5-1.

Câte goluri s-au marcat în Barnet - Arsenal U21?

6 goluri, scor final 5-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din EFL Trophy

Toată liga →