Duminică18 octombrie
Live 149 Pune pont

Irlanda de NordIrlanda de Nord · Premiership

Bangor FC - Carrick Rangers

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

Irlanda de NordPremiership · Irlanda de Nord Final
Bangor FC
ÎÎVÎE
Final0-4Pauză 0-1
Carrick Rangers
ÎVVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Bangor FC 19%Egal 22%Carrick Rangers 59%

Bangor FC 0-4 Carrick Rangers: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Bangor FC 0-4 Carrick Rangers (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 64% pentru victoria lui Carrick Rangers, iar cotele fără marjă 59%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 54%), iar GG n-a ieșit (NG avea 50%). Scorul exact 0-4 avea 3,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (5-4) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Bangor FCîn meciCarrick Rangers
5
Cornere
4
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Bangor FC vs Carrick Rangers

Bangor FC marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,6. Carrick Rangers marchează 2,4 goluri pe meci și primește 0,8. Ultimele 5 întâlniri directe: Bangor FC 1, egal 1, Carrick Rangers 3.

~2,8goluri estimate
54%peste 2,5 goluri
50%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Bangor FCultimele 5Carrick Rangers
0,80
Puncte / meci
2,40
0,6
Goluri marcate / meci
2,4
1,6
Goluri primite / meci
0,8
1
Victorii
4
40%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Bangor FC și ultimele 5 Carrick Rangers, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Bangor FC1-1-3

Î
Dungannon Swifts - Bangor FC22.08.26 · Premiership
2-0
Î
Bangor FC - Cliftonville15.08.26 · Premiership
0-3
V
Ballinamallard United - Bangor FC31.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
Newry City - Bangor FC28.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
E
Dundela - Bangor FC25.07.26 · Amicale intercluburi
1-1

Carrick Rangers4-0-1

Î
Carrick Rangers - Coleraine22.08.26 · Premiership
0-2
V
Limavady United - Carrick Rangers15.08.26 · Premiership
1-2
V
Carrick Rangers - Portadown08.08.26 · Premiership
1-0
V
Ballyclare Comrades - Carrick Rangers01.08.26 · Amicale intercluburi
1-8
V
Carrick Rangers - Ards28.07.26 · Amicale intercluburi
1-0

Întâlniri directe Bangor FC - Carrick Rangers

Bangor FC 1Egal 1Carrick Rangers 3
Î
Bangor FC - Carrick Rangers18.04.2026 · pauză 0-2
0-3
E
Carrick Rangers - Bangor FC28.02.2026 · pauză 1-1
1-1
Î
Carrick Rangers - Bangor FC03.02.2026 · pauză 2-1
3-2
Î
Bangor FC - Carrick Rangers31.10.2025 · pauză 0-0
0-1
V1-3

V/E/Î din perspectiva Bangor FC. 3 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Bangor FC - Carrick Rangers

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Bangor FC4.8519% fără marjă
X · Egal4.1022% fără marjă
2 · Carrick Rangers1.5559% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 2.27
X2 1.12
12 1.18

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.15
Peste 2.5 1.61

Ambele marchează

GG Da 1.72
GG Nu 2.00

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.52
Pauză peste 1.5 2.30

Analiza de dinainte de meci

Bangor FC - Carrick Rangers s-a jucat sâmbătă, 29 august, în Premiership (Irlanda de Nord). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Bangor FC vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 8. În ultimele 5 meciuri, Carrick Rangers are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 12-4.

În ultimele 5 întâlniri directe, Bangor FC a câștigat o dată, Carrick Rangers de 3 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Bangor FC - Carrick Rangers 0-3, pe 18 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Carrick Rangers, la 1.55, cu egalul la 4.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 59% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.61, iar GG la 1.72.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 0,9 pentru Bangor FC și 2,0 pentru Carrick Rangers. Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Carrick Rangers: 64% în model, cota corectă ar fi 1.56. Cota 1.55 e cam la nivelul ăsta. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 77%. Cota de 1.16 e sub cea corectă (1.30) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Bangor FC - Carrick Rangers

Goluri estimate: 0,86 Bangor FC și 1,98 Carrick Rangers, total 2,84. 1X2 în model: 15% · 21% · 64%. Peste 2,5: 54% (cotă corectă 1.85). GG: 50% (cotă corectă 2.00). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
23%2
22%3
16%4
16%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 46% · peste 2,5: 54% (verde).

Scoruri probabile

0-111,6%0-211,5%1-19,9%1-29,8%0-37,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Bangor FC. Bangor FC a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-4
Pauză0-1
Cornere5-4
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startCarrick Rangers · 1.55
Goluri estimate~2,8
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Bangor FC - Carrick Rangers?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 0-4.

În ce competiție s-a jucat Bangor FC - Carrick Rangers?

În Premiership (Irlanda de Nord).

Unde s-a jucat Bangor FC - Carrick Rangers?

Pe Bangor Fuels Arena, sâmbătă, 29 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Bangor FC - Carrick Rangers?

Carrick Rangers pleca favorită, la cota 1.55. Meciul s-a terminat 0-4.

Câte goluri s-au marcat în Bangor FC - Carrick Rangers?

4 goluri, scor final 0-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Premiership

Toată liga →