Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Southern League - PD Central

Banbury United - RC Warwick

Statistici și rezultat final · marți, 11 august

Anglia Am.Southern League - PD Central · Anglia Am. Final
Banbury United
EEVEV
Final2-1Pauză 1-1
RC Warwick
EÎEVE
Șanse înainte de meci, după cote
Banbury United 48%Egal 26%RC Warwick 25%

Banbury United 2-1 RC Warwick: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Banbury United 2-1 RC Warwick (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 46% pentru victoria lui Banbury United, iar cotele fără marjă 48%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 44%), iar GG a ieșit (49%). Scorul exact 2-1 avea 9,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (8-4) și 1 cartonașe galbene (0-1).

Banbury Unitedîn meciRC Warwick
8
Cornere
4
0
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Banbury United vs RC Warwick

Banbury United marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,4. RC Warwick marchează și primește câte 1,4 goluri pe meci. La Banbury United, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,5goluri estimate
44%peste 2,5 goluri
49%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Banbury Unitedultimele 5RC Warwick
1,80
Puncte / meci
1,20
1,0
Goluri marcate / meci
1,4
0,4
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Banbury United și ultimele 5 RC Warwick, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Banbury United2-3-0

E
Bishop's Stortford - Banbury United08.08.26 · Southern League - PD Central
0-0
E
Quorn FC - Banbury United01.08.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
Rushden & Diamonds - Banbury United24.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
E
Banbury United - Potters Bar Town18.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Banbury United - Easington Sports14.07.26 · Amicale intercluburi
2-0

RC Warwick1-3-1

E
RC Warwick - Peterborough Sports08.08.26 · Southern League - PD Central
1-1
Î
Rushden & Diamonds - RC Warwick01.08.26 · Amicale intercluburi
1-0
E
Coleshill T. - RC Warwick25.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
V
Pershore Town - RC Warwick09.07.26 · Amicale intercluburi
2-3
E
Belper - RC Warwick02.05.26 · Non League Div One
1-1

Ponturi Banbury United - RC Warwick

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Banbury United1.9048% fără marjă
X · Egal3.4526% fără marjă
2 · RC Warwick3.6025% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.25
X2 1.73
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.20
Sub 2.5 1.97
Peste 2.5 1.74

Ambele marchează

GG Da 1.65
GG Nu 2.10

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.41
Pauză peste 1.5 2.57

Cornere

Sub 9.5 1.73
Peste 9.5 2.00

Analiza de dinainte de meci

Banbury United - RC Warwick s-a jucat marți, 11 august, în Southern League - PD Central (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Banbury United n-a pierdut niciunul (două victorii și trei egaluri). Golaveraj: 5-2. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. RC Warwick vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 7.

Banbury United pleacă favorită, la cota 1.90. Egalul e la 3.45, iar RC Warwick la 3.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 48% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.74, iar GG la 1.65.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,4 pentru Banbury United și 1,0 pentru RC Warwick. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 73%. Cota de 1.25 e sub cea corectă (1.37) și nu merită. Sub 2.5 goluri merită privit: 56% în model, iar 1.97 plătește peste cota corectă de 1.79. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Banbury United - RC Warwick

Goluri estimate: 1,43 Banbury United și 1,02 RC Warwick, total 2,45. 1X2 în model: 46% · 27% · 27%. Peste 2,5: 44% (cotă corectă 2.27). GG: 49% (cotă corectă 2.04). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

9%0
21%1
26%2
21%3
13%4
10%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 56% · peste 2,5: 44% (verde).

Scoruri probabile

1-112,6%1-012,3%2-19,0%0-18,8%2-08,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,1 goluri, după cote 2,8. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză1-1
Cornere8-4
Cartonașe galbene0-1
Favorită la startBanbury United · 1.90
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Banbury United - RC Warwick?

S-a jucat marți, 11 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Banbury United - RC Warwick?

În Southern League - PD Central (Anglia Am.).

Cine era favorită în Banbury United - RC Warwick?

Banbury United pleca favorită, la cota 1.90. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Banbury United - RC Warwick?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din Southern League - PD Central

Toată liga →