Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

UngariaUngaria · Cupa

Balatonlelle - BFC Siofok

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

UngariaCupa · Ungaria Final
Balatonlelle
ÎEVÎV
Final0-5Pauză 0-1
BFC Siofok
ÎEVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Balatonlelle 17%Egal 21%BFC Siofok 62%

Balatonlelle 0-5 BFC Siofok: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Balatonlelle 0-5 BFC Siofok (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 56% pentru victoria lui BFC Siofok, iar cotele fără marjă 62%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG n-a ieșit (NG avea 42%). Scorul exact 0-5 avea 1,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (0-10) și 4 cartonașe galbene (1-3).

Balatonlelleîn meciBFC Siofok
0
Cornere
10
1
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Balatonlelle vs BFC Siofok

Balatonlelle marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,4. BFC Siofok marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,4. La BFC Siofok, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Balatonlelleultimele 5BFC Siofok
1,40
Puncte / meci
1,40
1,2
Goluri marcate / meci
2,2
1,4
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
100%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Balatonlelle și ultimele 5 BFC Siofok, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Balatonlelle2-1-2

Î
Balatonlelle - Ivancsa KSE24.05.26 · NB III, Group North East
1-3
E
PTE Peac - Balatonlelle17.05.26 · NB III, Group North East
1-1
V
Balatonlelle - Dombovari FC10.05.26 · NB III, Group North East
1-0
Î
Erdi VSE - Balatonlelle02.05.26 · NB III, Group North East
3-2
V
Balatonlelle - Paks II26.04.26 · NB III, Group North East
1-0

BFC Siofok2-1-2

Î
Kaposvari Rakoczi - BFC Siofok25.07.26 · NB III, Group North East
2-1
E
BFC Siofok - PTE Peac24.05.26 · NB III, Group North East
1-1
V
Dombovari FC - BFC Siofok17.05.26 · NB III, Group North East
1-5
Î
BFC Siofok - Erdi VSE10.05.26 · NB III, Group North East
1-2
V
Paks II - BFC Siofok03.05.26 · NB III, Group North East
1-3

Întâlniri directe Balatonlelle - BFC Siofok

Balatonlelle 0Egal 1BFC Siofok 1
E
Balatonlelle - BFC Siofok01.03.2026 · pauză 0-1
1-1
Î
BFC Siofok - Balatonlelle10.08.2025 · pauză 1-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Balatonlelle. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Balatonlelle - BFC Siofok

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Balatonlelle5.2517% fără marjă
X · Egal4.2021% fără marjă
2 · BFC Siofok1.4562% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 2.35
X2 1.07
12 1.14

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.20
Peste 2.5 1.55

Ambele marchează

GG Da 1.72
GG Nu 1.95

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.53
Pauză peste 1.5 2.25

Analiza de dinainte de meci

Balatonlelle - BFC Siofok s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Cupa (Ungaria). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Balatonlelle are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 6-7. BFC Siofok vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Balatonlelle a câștigat niciodată, BFC Siofok o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,5 goluri în medie. Ultima: Balatonlelle - BFC Siofok 1-1, pe 1 martie 2026.

BFC Siofok pleacă favorită, la cota 1.45. Egalul e la 4.20, iar Balatonlelle la 5.25. Fără marja caselor, asta înseamnă 62% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.55, iar GG la 1.72.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,1 pentru Balatonlelle și 1,9 pentru BFC Siofok. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie BFC Siofok are 56% în model, dar la 1.45 plătește sub cota corectă de 1.79. Peste 2.5 goluri: 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. La 1.55, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 58%. Cota de 1.72 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Balatonlelle - BFC Siofok

Goluri estimate: 1,14 Balatonlelle și 1,93 BFC Siofok, total 3,07. 1X2 în model: 22% · 22% · 56%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,2%1-29,9%0-19,0%0-28,6%1-36,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-5
Pauză0-1
Cornere0-10
Cartonașe galbene1-3
Favorită la startBFC Siofok · 1.45
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Balatonlelle - BFC Siofok?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 12:00 (ora României) și s-a terminat 0-5.

În ce competiție s-a jucat Balatonlelle - BFC Siofok?

În Cupa (Ungaria).

Cine era favorită în Balatonlelle - BFC Siofok?

BFC Siofok pleca favorită, la cota 1.45. Meciul s-a terminat 0-5.

Câte goluri s-au marcat în Balatonlelle - BFC Siofok?

5 goluri, scor final 0-5. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.