Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Avro FC - Halifax Town

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

Amicale intercluburi Final
Avro FC
VÎVÎV
Final4-3Pauză 2-2
Halifax Town
VÎÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Avro FC 23%Egal 23%Halifax Town 54%

Avro FC 4-3 Halifax Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Avro FC 4-3 Halifax Town (pauză 2-2). Înainte de start, modelul dădea 42% pentru victoria lui Avro FC, iar cotele fără marjă 23%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 7 goluri, față de 3,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 72%), iar GG a ieșit (71%). Scorul exact 4-3 avea 1,3% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Avro FC vs Halifax Town

Avro FC marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,6. Halifax Town marchează 1,6 goluri pe meci și primește 3,4. La Avro FC, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,7goluri estimate
72%peste 2,5 goluri
71%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Avro FCultimele 5Halifax Town
1,80
Puncte / meci
1,20
1,8
Goluri marcate / meci
1,6
1,6
Goluri primite / meci
3,4
3
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Avro FC și ultimele 5 Halifax Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Avro FC3-0-2

V
Droylsden - Avro FC11.07.26 · Amicale intercluburi
2-3
Î
Llandudno - Avro FC04.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
V
Avro FC - Trafford06.04.26 · Non League Div One
2-1
Î
Kidsgrove Athletic - Avro FC24.03.26 · Non League Div One
3-1
V
Newcastle Town - Avro FC10.03.26 · Non League Div One
0-2

Halifax Town2-0-3

V
Halifax Town - Chesterfield14.07.26 · Amicale intercluburi
3-2
Î
Halifax Town - Bradford City11.07.26 · Amicale intercluburi
1-6
Î
Halifax Town - Sheffield United04.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
V
Woking - Halifax Town25.04.26 · National League
0-1
Î
Halifax Town - Southend United18.04.26 · National League
2-6

Ponturi Avro FC - Halifax Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Avro FC4.0023% fără marjă
X · Egal4.0023% fără marjă
2 · Halifax Town1.6954% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 2.85
X2 1.06
12 1.13

Goluri

Peste 1.5 1.12
Sub 2.5 2.45
Peste 2.5 1.46

Ambele marchează

GG Da 1.74
GG Nu 1.97

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.65
Pauză peste 1.5 2.07

Analiza de dinainte de meci

Avro FC - Halifax Town s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Avro FC are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 9-8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Halifax Town vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 17. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

Halifax Town pleacă favorită, la cota 1.69. Egalul e la 4.00, iar Avro FC la 4.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 54% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.46, iar GG la 1.74.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,9 pentru Avro FC și 1,8 pentru Halifax Town. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 42% la victorie, față de 23%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Avro FC are 42%, Halifax Town 37%. Peste 2.5 goluri merită privit: 72% în model, iar 1.46 plătește peste cota corectă de 1.39. Ambele marchează (GG): 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. Casele dau 1.74, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Avro FC - Halifax Town

Goluri estimate: 1,92 Avro FC și 1,80 Halifax Town, total 3,72. 1X2 în model: 42% · 21% · 37%. Peste 2,5: 72% (cotă corectă 1.39). GG: 71% (cotă corectă 1.41). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
9%1
17%2
21%3
19%4
32%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 28% · peste 2,5: 72% (verde).

Scoruri probabile

1-18,4%2-18,0%1-27,5%2-27,2%3-15,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Avro FC. Avro FC a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Halifax Town. Halifax Town a primit 17 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,2 goluri, după cote 3,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-3
Pauză2-2
Favorită la startHalifax Town · 1.69
Goluri estimate~3,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Avro FC - Halifax Town?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 4-3.

În ce competiție s-a jucat Avro FC - Halifax Town?

În Amicale intercluburi.

Cine era favorită în Avro FC - Halifax Town?

Halifax Town pleca favorită, la cota 1.69. Meciul s-a terminat 4-3.

Câte goluri s-au marcat în Avro FC - Halifax Town?

7 goluri, scor final 4-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →