Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

International cluburi · Liga Campionilor (F)

Austria Viena (F) - Brann (F)

Statistici și rezultat final · marți, 1 septembrie

Liga Campionilor (F) Final
Austria Viena (F)
ÎEVVV
Final4-0Pauză 1-0
Brann (F)
VVVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Austria Viena (F) 19%Egal 22%Brann (F) 58%

Austria Viena (F) 4-0 Brann (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat Austria Viena (F) 4-0 Brann (F) (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 23% pentru victoria lui Austria Viena (F), iar cotele fără marjă 19%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG n-a ieșit (NG avea 35%). Scorul exact 4-0 avea 0,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (7-2) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Austria Viena (F)în meciBrann (F)
7
Cornere
2
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Austria Viena (F) vs Brann (F)

Austria Viena (F) marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,0. Brann (F) marchează 3,6 goluri pe meci și primește 0,8. La Brann (F), 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,5goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
65%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Austria Viena (F)ultimele 5Brann (F)
2,00
Puncte / meci
3,00
2,4
Goluri marcate / meci
3,6
1,0
Goluri primite / meci
0,8
3
Victorii
5
60%
Peste 2,5 goluri
100%
60%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Austria Viena (F) și ultimele 5 Brann (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Austria Viena (F)3-1-1

Î
Brann (F) - Austria Viena (F)25.08.26 · Liga Campionilor (F)
2-1
E
RB Salzburg (F) - Austria Viena (F)21.08.26 · Bundesliga (F)
1-1
V
Austria Viena (F) - LASK Linz (F)14.08.26 · Bundesliga (F)
2-0
V
Austria Viena (F) - Farul Constanta (F)08.08.26 · Liga Campionilor (F)
5-0
V
Austria Viena (F) - Hajduk Split (F)05.08.26 · Liga Campionilor (F)
3-2

Brann (F)5-0-0

V
Brann (F) - Austria Viena (F)25.08.26 · Liga Campionilor (F)
2-1
V
Brann (F) - Roa (F)21.08.26 · Toppserien (F)
5-1
V
Honefoss (F) - Brann (F)15.08.26 · Toppserien (F)
0-3
V
Brann (F) - PAOK Salonic (F)08.08.26 · Liga Campionilor (F)
3-2
V
Brann (F) - Mitrovica (F)05.08.26 · Liga Campionilor (F)
5-0

Întâlniri directe Austria Viena (F) - Brann (F)

Austria Viena (F) 0Egal 0Brann (F) 1
Î
Brann (F) - Austria Viena (F)25.08.2026 · pauză 1-1
2-1

V/E/Î din perspectiva Austria Viena (F). 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Austria Viena (F) - Brann (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Austria Viena (F)4.6519% fără marjă
X · Egal4.0022% fără marjă
2 · Brann (F)1.5458% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, cornere

Șansă dublă

1X 1.80
X2 1.20
12 1.21

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.22
Peste 2.5 1.56

Ambele marchează

GG Da 1.55
GG Nu 2.30

Cornere

Sub 9.5 1.85
Peste 9.5 1.85

Analiza de dinainte de meci

Austria Viena (F) - Brann (F) s-a jucat marți, 1 septembrie, în Liga Campionilor (F). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Austria Viena (F) are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 12-5. Brann (F) n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: cinci victorii. A marcat 18 goluri și a primit 4. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Brann (F) - Austria Viena (F) 2-1, pe 25 august 2026.

Brann (F) pleacă favorită, la cota 1.54. Egalul e la 4.00, iar Austria Viena (F) la 4.65. Fără marja caselor, asta înseamnă 58% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.56, iar GG la 1.55.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,3 pentru Austria Viena (F) și 2,1 pentru Brann (F). Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Brann (F): 56% în model, cota corectă ar fi 1.79. La 1.54, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 67%. Cota de 1.56 e corectă, fără plus. Ambele marchează (GG) are 65% în model, iar 1.55 e aproape de cota corectă (1.54). Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Austria Viena (F) - Brann (F)

Goluri estimate: 1,33 Austria Viena (F) și 2,14 Brann (F), total 3,47. 1X2 în model: 23% · 21% · 56%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 65% (cotă corectă 1.54). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
21%3
19%4
27%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

1-29,5%1-18,9%0-27,1%1-36,8%0-16,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,9 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-0
Pauză1-0
Cornere7-2
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startBrann (F) · 1.54
Goluri estimate~3,5
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Austria Viena (F) - Brann (F)?

S-a jucat marți, 1 septembrie, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 4-0.

În ce competiție s-a jucat Austria Viena (F) - Brann (F)?

În Liga Campionilor (F).

Unde s-a jucat Austria Viena (F) - Brann (F)?

Pe Arena Generali, în Wien, marți, 1 septembrie, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în Austria Viena (F) - Brann (F)?

Brann (F) pleca favorită, la cota 1.54. Meciul s-a terminat 4-0.

Câte goluri s-au marcat în Austria Viena (F) - Brann (F)?

4 goluri, scor final 4-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,5.

Alte meciuri din Liga Campionilor (F)

Toată liga →