Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

ArgentinaArgentina · Cupa

Atletico Tucuman - CA Independiente

Statistici și rezultat final · joi, 13 august

ArgentinaCupa · Argentina Final
Atletico Tucuman
VÎEVE
Final4-0Pauză 1-0
CA Independiente
ÎÎÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Atletico Tucuman 12%Egal 69%CA Independiente 19%

Atletico Tucuman 4-0 CA Independiente: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Atletico Tucuman 4-0 CA Independiente (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 44% pentru victoria lui Atletico Tucuman, iar cotele fără marjă 12%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 32%), iar GG n-a ieșit (NG avea 61%). Scorul exact 4-0 avea 1,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 16 cornere (6-10) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Atletico Tucumanîn meciCA Independiente
6
Cornere
10
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Atletico Tucuman vs CA Independiente

Atletico Tucuman marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,4. CA Independiente marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,2. La CA Independiente, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Atletico Tucuman 2, egal 1, CA Independiente 2.

~2,0goluri estimate
32%peste 2,5 goluri
39%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Atletico Tucumanultimele 5CA Independiente
1,60
Puncte / meci
1,20
1,4
Goluri marcate / meci
0,6
0,4
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
20%
20%
Ambele marchează
0%
2
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Atletico Tucuman și ultimele 5 CA Independiente, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Atletico Tucuman2-2-1

V4-0
Î
Atletico Tucuman - Sarmiento Junin08.08.26 · Primera Division
1-2
E
CA Huracan - Atletico Tucuman04.08.26 · Primera Division
0-0
V
Central Cordoba - Atletico Tucuman31.07.26 · Primera Division
0-2
E
Atletico Tucuman - Independiente Rivadavia26.07.26 · Primera Division
0-0

CA Independiente2-0-3

Î4-0
Î
CA Independiente - CA Platense09.08.26 · Primera Division
0-1
Î
Velez Sarsfield - CA Independiente04.08.26 · Primera Division
1-0
V
CA Independiente - Newell's Old Boys31.07.26 · Primera Division
1-0
V
Estudiantes La Plata - CA Independiente26.07.26 · Primera Division
0-2

Întâlniri directe Atletico Tucuman - CA Independiente

Atletico Tucuman 2Egal 1CA Independiente 2
V
Atletico Tucuman - CA Independiente13.08.2026 · pauză 1-0
4-0
Î
CA Independiente - Atletico Tucuman02.11.2025 · pauză 2-0
3-0
V
Atletico Tucuman - CA Independiente01.05.2025 · pauză 1-0
2-0
Î
CA Independiente - Atletico Tucuman10.12.2024 · pauză 1-0
2-1
E
CA Independiente - Atletico Tucuman01.04.2024 · pauză 0-1
1-1

V/E/Î din perspectiva Atletico Tucuman. 3 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Atletico Tucuman - CA Independiente

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Atletico Tucuman7.7512% fără marjă
X · Egal1.3369% fără marjă
2 · CA Independiente4.7519% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.71
X2 1.24
12 1.34

Goluri

Peste 1.5 1.47
Sub 2.5 1.51
Peste 2.5 2.45

Ambele marchează

GG Da 2.10
GG Nu 1.66

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.28
Pauză peste 1.5 3.45

Cornere

Sub 9.5 1.56
Peste 9.5 2.27

Analiza de dinainte de meci

Atletico Tucuman - CA Independiente s-a jucat joi, 13 august, în Cupa (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Atletico Tucuman vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 2. În ultimele 5 meciuri, CA Independiente are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 3-6. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 5 întâlniri directe, Atletico Tucuman a câștigat de 2 ori, CA Independiente de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Atletico Tucuman - CA Independiente 4-0, pe 13 august 2026.

La case, diferența e mică: Atletico Tucuman are cota 7.75, CA Independiente 4.75. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.45, iar GG la 2.10.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,2 pentru Atletico Tucuman și 0,8 pentru CA Independiente. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 44% la victorie, față de 12%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 74%. Cota de 1.71 e peste cea corectă (1.35). Sub 2.5 goluri are 68% în model, iar 1.51 e aproape de cota corectă (1.47). Nu marchează ambele (NG): 61% în model, cota corectă ar fi 1.64. Cota 1.66 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Atletico Tucuman - CA Independiente

Goluri estimate: 1,17 Atletico Tucuman și 0,84 CA Independiente, total 2,01. 1X2 în model: 44% · 30% · 26%. Peste 2,5: 32% (cotă corectă 3.13). GG: 39% (cotă corectă 2.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

14%0
27%1
27%2
18%3
9%4
5%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 68% · peste 2,5: 32% (verde).

Scoruri probabile

1-015,7%0-013,4%1-113,2%0-111,3%2-09,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 30%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-0
Pauză1-0
Cornere6-10
Cartonașe galbene1-2
Goluri estimate~2,0
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Atletico Tucuman - CA Independiente?

S-a jucat joi, 13 august, ora 01:15 (ora României) și s-a terminat 4-0.

În ce competiție s-a jucat Atletico Tucuman - CA Independiente?

În Cupa (Argentina).

Cine era favorită în Atletico Tucuman - CA Independiente?

Niciuna clar: cotele erau 7.75 la gazde și 4.75 la oaspeți. Meciul s-a terminat 4-0.

Câte goluri s-au marcat în Atletico Tucuman - CA Independiente?

4 goluri, scor final 4-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,0.

Alte meciuri din Cupa

Toată liga →