Duminică18 octombrie
Live 145 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Atletico Tordesillas - Real Avila

Statistici și rezultat final · miercuri, 12 august

Amicale intercluburi Final
Atletico Tordesillas
ÎÎÎVV
Final0-2Pauză 0-2
Real Avila
VVÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Atletico Tordesillas 33%Egal 28%Real Avila 39%

Atletico Tordesillas 0-2 Real Avila: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Atletico Tordesillas 0-2 Real Avila (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 36% pentru victoria lui Real Avila, iar cotele fără marjă 39%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 49%), iar GG n-a ieșit (NG avea 44%). Scorul exact 0-2 avea 5,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (1-6) și 1 cartonașe galbene (0-1).

Atletico Tordesillasîn meciReal Avila
1
Cornere
6
0
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Atletico Tordesillas vs Real Avila

Atletico Tordesillas marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,6. Real Avila marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,8.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
56%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Atletico Tordesillasultimele 5Real Avila
1,20
Puncte / meci
1,20
1,2
Goluri marcate / meci
1,0
1,6
Goluri primite / meci
1,8
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
40%
20%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Atletico Tordesillas și ultimele 5 Real Avila, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Atletico Tordesillas2-0-3

Î
Atletico Tordesillas - Real Avila12.08.26 · Amicale intercluburi
0-2
Î
Guijuelo - Atletico Tordesillas10.05.26 · Tercera Division
4-0
Î
Atletico Tordesillas - Jupiter Leones02.05.26 · Tercera Division
1-2
V
CD Mojados - Atletico Tordesillas26.04.26 · Tercera Division
0-4
V
Atletico Tordesillas - Almazan19.04.26 · Tercera Division
1-0

Real Avila2-0-3

V
Atletico Tordesillas - Real Avila12.08.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
Real Avila - Unionistas CF08.08.26 · Amicale intercluburi
2-0
Î
Coria - Real Avila01.08.26 · Amicale intercluburi
1-0
Î
Real Avila - Deportivo Fabril03.05.26 · Segunda Federacion
0-4
Î
Rayo Cantabria - Real Avila26.04.26 · Segunda Federacion
4-1

Întâlniri directe Atletico Tordesillas - Real Avila

Atletico Tordesillas 1Egal 0Real Avila 1
Î
Atletico Tordesillas - Real Avila12.08.2026 · pauză 0-2
0-2
V
Atletico Tordesillas - Real Avila07.04.2024 · pauză 1-1
3-1

V/E/Î din perspectiva Atletico Tordesillas. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Atletico Tordesillas - Real Avila

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Atletico Tordesillas2.7733% fără marjă
X · Egal3.3028% fără marjă
2 · Real Avila2.3539% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.47
X2 1.41
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.24
Sub 2.5 1.85
Peste 2.5 1.85

Ambele marchează

GG Da 1.70
GG Nu 2.05

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.39
Pauză peste 1.5 2.62

Analiza de dinainte de meci

Atletico Tordesillas - Real Avila s-a jucat miercuri, 12 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Atletico Tordesillas vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 8. În ultimele 5 meciuri, Real Avila are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 5-9.

În ultimele 2 întâlniri directe, Atletico Tordesillas a câștigat o dată, Real Avila o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Atletico Tordesillas - Real Avila 0-2, pe 12 august 2026.

La case, diferența e mică: Atletico Tordesillas are cota 2.77, Real Avila 2.35. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.85, iar GG la 1.70.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,4 pentru Atletico Tordesillas și 1,4 pentru Real Avila. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Atletico Tordesillas are 38%, Real Avila 36%. Peste 1.5 goluri: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. La 1.24, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Atletico Tordesillas - Real Avila

Goluri estimate: 1,39 Atletico Tordesillas și 1,35 Real Avila, total 2,74. 1X2 în model: 38% · 26% · 36%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 56% (cotă corectă 1.79). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-112,1%1-09,0%0-18,7%2-18,4%1-28,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Atletico Tordesillas. Atletico Tordesillas a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Real Avila. Real Avila a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-2
Cornere1-6
Cartonașe galbene0-1
Favorită la startReal Avila · 2.35
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Atletico Tordesillas - Real Avila?

S-a jucat miercuri, 12 august, ora 18:30 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Atletico Tordesillas - Real Avila?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Atletico Tordesillas - Real Avila?

Pe Las Salinas, în Valladolid, miercuri, 12 august, ora 18:30 (ora României).

Cine era favorită în Atletico Tordesillas - Real Avila?

Niciuna clar: cotele erau 2.77 la gazde și 2.35 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Atletico Tordesillas - Real Avila?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →