Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera Nacional

Atletico Rafaela - Tristan Suarez

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

ArgentinaPrimera Nacional · Argentina Final
Atletico Rafaela
EEVEV
Final2-1Pauză 0-1
Tristan Suarez
VVVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Atletico Rafaela 32%Egal 35%Tristan Suarez 33%

Atletico Rafaela 2-1 Tristan Suarez: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Atletico Rafaela 2-1 Tristan Suarez (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 24% pentru victoria lui Atletico Rafaela, iar cotele fără marjă 32%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 1,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 25%), iar GG a ieșit (32%). Scorul exact 2-1 avea 4,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (6-2) și 8 cartonașe galbene (3-5).

Atletico Rafaelaîn meciTristan Suarez
6
Cornere
2
3
Cartonașe galbene
5

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Atletico Rafaela vs Tristan Suarez

Atletico Rafaela marchează 0,6 goluri pe meci și primește 0,2. Tristan Suarez marchează 2,2 goluri pe meci și primește 0,4. La Atletico Rafaela, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~1,7goluri estimate
25%peste 2,5 goluri
32%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Atletico Rafaelaultimele 5Tristan Suarez
1,80
Puncte / meci
3,00
0,6
Goluri marcate / meci
2,2
0,2
Goluri primite / meci
0,4
2
Victorii
5
0%
Peste 2,5 goluri
40%
20%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Atletico Rafaela și ultimele 5 Tristan Suarez, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Atletico Rafaela2-3-0

E
CA Guemes - Atletico Rafaela24.08.26 · Primera Nacional
0-0
E
Atletico Rafaela - Defensores Belgrano15.08.26 · Primera Nacional
0-0
V
Atletico Rafaela - Chacarita Juniors08.08.26 · Primera Nacional
1-0
E
San Martin de San Juan - Atletico Rafaela01.08.26 · Primera Nacional
1-1
V
Atletico Rafaela - Nueva Chicago25.07.26 · Primera Nacional
1-0

Tristan Suarez5-0-0

V
Tristan Suarez - Agropecuario Argentino22.08.26 · Primera Nacional
2-0
V
Tristan Suarez - Almirante Brown16.08.26 · Primera Nacional
3-1
V
Gimnasia y Esgrima Jujuy - Tristan Suarez10.08.26 · Primera Nacional
0-2
V
CA Guemes - Tristan Suarez03.08.26 · Primera Nacional
1-3
V
Tristan Suarez - Chacarita Juniors25.07.26 · Primera Nacional
1-0

Întâlniri directe Atletico Rafaela - Tristan Suarez

Atletico Rafaela 0Egal 1Tristan Suarez 0
E
Tristan Suarez - Atletico Rafaela14.04.2026 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Atletico Rafaela. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Atletico Rafaela - Tristan Suarez

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Atletico Rafaela2.9232% fără marjă
X · Egal2.6535% fără marjă
2 · Tristan Suarez2.8533% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.29
X2 1.48
12 1.44

Goluri

Peste 1.5 1.80
Sub 2.5 1.26
Peste 2.5 3.45

Ambele marchează

GG Da 2.65
GG Nu 1.43

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.15
Pauză peste 1.5 4.65

Analiza de dinainte de meci

Atletico Rafaela - Tristan Suarez s-a jucat sâmbătă, 29 august, în Primera Nacional (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Atletico Rafaela n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: două victorii și trei egaluri. A marcat 3 goluri și a primit 1. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Tristan Suarez n-a pierdut niciunul (cinci victorii). Golaveraj: 11-2.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Tristan Suarez - Atletico Rafaela 0-0, pe 14 aprilie 2026.

La case, diferența e mică: Atletico Rafaela are cota 2.92, Tristan Suarez 2.85. La goluri, peste 2.5 e cotat la 3.45, iar GG la 2.65.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 0,7 pentru Atletico Rafaela și 1,1 pentru Tristan Suarez. Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 24% la victorie, față de 32%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 merită privit: 76% în model, iar 1.48 plătește peste cota corectă de 1.32. Sub 2.5 goluri: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. La 1.26, plătește prea puțin. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 68%. Cota de 1.43 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Atletico Rafaela - Tristan Suarez

Goluri estimate: 0,69 Atletico Rafaela și 1,05 Tristan Suarez, total 1,74. 1X2 în model: 24% · 33% · 43%. Peste 2,5: 25% (cotă corectă 4.00). GG: 32% (cotă corectă 3.13). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

18%0
30%1
27%2
15%3
7%4
3%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 75% · peste 2,5: 25% (verde).

Scoruri probabile

0-118,4%0-017,6%1-112,7%1-012,1%0-29,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 33%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză0-1
Cornere6-2
Cartonașe galbene3-5
Goluri estimate~1,7
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Atletico Rafaela - Tristan Suarez?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 22:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Atletico Rafaela - Tristan Suarez?

În Primera Nacional (Argentina).

Unde s-a jucat Atletico Rafaela - Tristan Suarez?

Pe Stadionul Rafaela, în Rafaela, Provincia de Santa Fe, sâmbătă, 29 august, ora 22:00 (ora României).

Cine era favorită în Atletico Rafaela - Tristan Suarez?

Niciuna clar: cotele erau 2.92 la gazde și 2.85 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Atletico Rafaela - Tristan Suarez?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,7.

Alte meciuri din Primera Nacional

Toată liga →