Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

IrlandaIrlanda · First Division

Athlone Town - UC Dublin

Statistici și rezultat final · vineri, 31 iulie

IrlandaFirst Division · Irlanda Final
Athlone Town
ÎVVÎE
Final0-0Pauză 0-0
UC Dublin
VVÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Athlone Town 31%Egal 27%UC Dublin 42%

Athlone Town 0-0 UC Dublin: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Athlone Town 0-0 UC Dublin (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 24% pentru egalul, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 3,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 41%), iar GG n-a ieșit (NG avea 39%). Scorul exact 0-0 avea 4,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (1-4) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Athlone Townîn meciUC Dublin
1
Cornere
4
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Athlone Town vs UC Dublin

Athlone Town marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,8. UC Dublin marchează 2,0 goluri pe meci și primește 2,2. La UC Dublin, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 8 întâlniri directe: Athlone Town 3, egal 1, UC Dublin 4.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
61%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Athlone Townultimele 5UC Dublin
1,40
Puncte / meci
1,80
1,4
Goluri marcate / meci
2,0
0,8
Goluri primite / meci
2,2
2
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
60%
3
Victorii în directe
4

Ultimele 5 meciuri Athlone Town și ultimele 5 UC Dublin, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Athlone Town2-1-2

Î
Treaty United - Athlone Town24.07.26 · First Division
2-1
V
Athlone Town - Midleton17.07.26 · Cupa FAI
3-0
V
Athlone Town - Cobh Ramblers10.07.26 · First Division
2-0
Î
Bray Wanderers - Athlone Town03.07.26 · First Division
1-0
E
Athlone Town - Finn Harps26.06.26 · First Division
1-1

UC Dublin3-0-2

V
UC Dublin - Cork City24.07.26 · First Division
5-2
V
Treaty United - UC Dublin17.07.26 · Cupa FAI
1-2
Î
Bray Wanderers - UC Dublin10.07.26 · First Division
6-0
Î
Longford Town - UC Dublin04.07.26 · First Division
2-1
V
UC Dublin - Cobh Ramblers26.06.26 · First Division
2-0

Întâlniri directe Athlone Town - UC Dublin

Athlone Town 3Egal 1UC Dublin 4
Î
UC Dublin - Athlone Town29.05.2026 · pauză 1-0
1-0
Î
Athlone Town - UC Dublin03.04.2026 · pauză 0-2
0-2
E
UC Dublin - Athlone Town10.10.2025 · pauză 0-2
2-2
Î
Athlone Town - UC Dublin04.08.2025 · pauză 1-1
1-2
Î
UC Dublin - Athlone Town30.05.2025 · pauză 0-0
2-0
V
Athlone Town - UC Dublin14.03.2025 · pauză 1-0
2-1
V
Athlone Town - UC Dublin23.09.2024 · pauză 1-0
1-0
V
UC Dublin - Athlone Town04.07.2024 · pauză 0-1
1-2

V/E/Î din perspectiva Athlone Town. 4 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Athlone Town - UC Dublin

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Athlone Town2.9531% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · UC Dublin2.2042% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.52
X2 1.36
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.17
Sub 2.5 2.10
Peste 2.5 1.65

Ambele marchează

GG Da 1.54
GG Nu 2.32

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.50
Pauză peste 1.5 2.35

Analiza de dinainte de meci

Athlone Town - UC Dublin s-a jucat vineri, 31 iulie, în First Division (Irlanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Athlone Town are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 7-4. UC Dublin vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 8 întâlniri directe, Athlone Town a câștigat de 3 ori, UC Dublin de 4 ori, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: UC Dublin - Athlone Town 1-0, pe 29 mai 2026.

UC Dublin pleacă favorită, la cota 2.20. Egalul e la 3.40, iar Athlone Town la 2.95. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.65, iar GG la 1.54.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,6 pentru Athlone Town și 1,5 pentru UC Dublin. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 40% la victorie, față de 31%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Athlone Town are 40%, UC Dublin 36%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 59%. Cota de 1.65 e corectă, fără plus. Ambele marchează (GG) are 61% în model, dar la 1.54 plătește sub cota corectă de 1.64. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Athlone Town - UC Dublin

Goluri estimate: 1,57 Athlone Town și 1,49 UC Dublin, total 3,06. 1X2 în model: 40% · 24% · 36%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 61% (cotă corectă 1.64). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-111,0%2-18,6%1-28,2%1-07,4%0-17,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: UC Dublin. UC Dublin a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere1-4
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startUC Dublin · 2.20
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Athlone Town - UC Dublin?

S-a jucat vineri, 31 iulie, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Athlone Town - UC Dublin?

În First Division (Irlanda).

Unde s-a jucat Athlone Town - UC Dublin?

Pe Stadionul Athlone Town, vineri, 31 iulie, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Athlone Town - UC Dublin?

UC Dublin pleca favorită, la cota 2.20. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Athlone Town - UC Dublin?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din First Division

Toată liga →