Duminică18 octombrie
Live 146 Pune pont

UruguayUruguay · Copa Uruguay

Atenas San Carlos - CA Penarol

Statistici și rezultat final · joi, 3 septembrie

UruguayCopa Uruguay · Uruguay Final
Atenas San Carlos
EÎÎEV
Final2-2
CA Penarol
EÎVEV
Șanse înainte de meci, după cote
Atenas San Carlos 40%Egal 27%CA Penarol 33%

Atenas San Carlos 2-2 CA Penarol: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Atenas San Carlos 2-2 CA Penarol. Înainte de start, modelul dădea 29% pentru egalul, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 39%), iar GG a ieșit (46%). Scorul exact 2-2 avea 4,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (0-9) și 4 cartonașe galbene (3-1).

Atenas San Carlosîn meciCA Penarol
0
Cornere
9
3
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Atenas San Carlos vs CA Penarol

Atenas San Carlos marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,6. CA Penarol marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,8.

~2,3goluri estimate
39%peste 2,5 goluri
46%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Atenas San Carlosultimele 5CA Penarol
1,00
Puncte / meci
1,60
1,2
Goluri marcate / meci
1,0
1,6
Goluri primite / meci
0,8
1
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Atenas San Carlos și ultimele 5 CA Penarol, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Atenas San Carlos1-2-2

E
Atenas San Carlos - CA Penarol03.09.26 · Copa Uruguay
2-2
Î
Paysandu FC - Atenas San Carlos30.08.26 · Segunda Division
2-0
Î
Danubio - Atenas San Carlos26.08.26 · Copa Uruguay
3-2
E
Atenas San Carlos - Huracan FC23.08.26 · Segunda Division
0-0
V
Uruguay Montevideo - Atenas San Carlos15.08.26 · Segunda Division
1-2

CA Penarol2-2-1

E
Atenas San Carlos - CA Penarol03.09.26 · Copa Uruguay
2-2
Î
CA Penarol - Nacional Montevideo30.08.26 · Primera Division
0-1
V
CA Penarol - Montevideo City Torque27.08.26 · Copa Uruguay
1-0
E
Maldonado - CA Penarol23.08.26 · Primera Division
0-0
V
CA Penarol - Central Espanol17.08.26 · Primera Division
2-1

Întâlniri directe Atenas San Carlos - CA Penarol

Atenas San Carlos 0Egal 1CA Penarol 0

V/E/Î din perspectiva Atenas San Carlos. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Atenas San Carlos - CA Penarol

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Atenas San Carlos2.2740% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · CA Penarol2.8033% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 2.00
X2 1.10
12 1.30

Goluri

Peste 1.5 1.41
Sub 2.5 1.51
Peste 2.5 2.35

Ambele marchează

GG Da 2.22
GG Nu 1.59

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.24
Pauză peste 1.5 3.30

Cornere

Sub 9.5 1.54
Peste 9.5 2.32

Analiza de dinainte de meci

Atenas San Carlos - CA Penarol s-a jucat joi, 3 septembrie, în Copa Uruguay (Uruguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Atenas San Carlos are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 6-8. CA Penarol vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 4.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Atenas San Carlos - CA Penarol 2-2, pe 3 septembrie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.27 pentru gazde, 2.80 pentru oaspeți și 3.35 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.35, iar GG la 2.22.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,1 pentru Atenas San Carlos și 1,2 pentru CA Penarol. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Atenas San Carlos are 34%, CA Penarol 37%. Sub 2.5 goluri: 61% în model, cota corectă ar fi 1.64. La 1.51, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Atenas San Carlos - CA Penarol

Goluri estimate: 1,10 Atenas San Carlos și 1,17 CA Penarol, total 2,27. 1X2 în model: 34% · 29% · 37%. Peste 2,5: 39% (cotă corectă 2.56). GG: 46% (cotă corectă 2.17). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
24%1
27%2
20%3
11%4
8%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 61% · peste 2,5: 39% (verde).

Scoruri probabile

1-113,3%0-112,1%1-011,4%0-010,3%1-27,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Atenas San Carlos. Atenas San Carlos a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Cornere0-9
Cartonașe galbene3-1
Favorită la startAtenas San Carlos · 2.27
Goluri estimate~2,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Atenas San Carlos - CA Penarol?

S-a jucat joi, 3 septembrie, ora 02:00 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Atenas San Carlos - CA Penarol?

În Copa Uruguay (Uruguay).

Unde s-a jucat Atenas San Carlos - CA Penarol?

Pe Estadio Domingo Burgueno Miguel, în Maldonado, joi, 3 septembrie, ora 02:00 (ora României).

Cine era favorită în Atenas San Carlos - CA Penarol?

Niciuna clar: cotele erau 2.27 la gazde și 2.80 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Atenas San Carlos - CA Penarol?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.

Alte meciuri din Copa Uruguay

Toată liga →