Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Aston Villa - Bayern Munchen

Statistici și rezultat final · vineri, 7 august

Amicale intercluburi Final
Aston Villa
VVÎÎV
Final1-2Pauză 0-1
Bayern Munchen
VVÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Aston Villa 28%Egal 24%Bayern Munchen 48%

Aston Villa 1-2 Bayern Munchen: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Aston Villa 1-2 Bayern Munchen (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 60% pentru victoria lui Bayern Munchen, iar cotele fără marjă 48%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 4,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 79%), iar GG a ieșit (74%). Scorul exact 1-2 avea 8,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (3-7) și 2 cartonașe galbene (0-2).

Aston Villaîn meciBayern Munchen
3
Cornere
7
0
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Aston Villa vs Bayern Munchen

Aston Villa marchează 2,8 goluri pe meci și primește 1,6. Bayern Munchen marchează 5,2 goluri pe meci și primește 0,8. La Aston Villa, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~4,3goluri estimate
79%peste 2,5 goluri
74%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Aston Villaultimele 5Bayern Munchen
1,80
Puncte / meci
2,40
2,8
Goluri marcate / meci
5,2
1,6
Goluri primite / meci
0,8
3
Victorii
4
100%
Peste 2,5 goluri
100%
80%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Aston Villa și ultimele 5 Bayern Munchen, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Aston Villa3-0-2

V
BG Pathum United - Aston Villa04.08.26 · Amicale intercluburi
1-3
V
Indonesia XI - Aston Villa01.08.26 · Amicale intercluburi
1-3
Î
Aston Villa - Real Sociedad28.07.26 · Amicale intercluburi
2-4
Î
Porto - Aston Villa25.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
V
Walsall - Aston Villa21.07.26 · Amicale intercluburi
0-5

Bayern Munchen4-0-1

V
Jeju SK - Bayern Munchen04.08.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
FC Rottach-Egern - Bayern Munchen30.07.26 · Amicale intercluburi
0-15
Î
Wehen Wiesbaden - Bayern Munchen25.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
V
Bayern Munchen - Stuttgart23.05.26 · DFB-Pokal
3-0
V
Bayern Munchen - FC Koln16.05.26 · Bundesliga
5-1

Întâlniri directe Aston Villa - Bayern Munchen

Aston Villa 1Egal 0Bayern Munchen 0
V
Aston Villa - Bayern Munchen02.10.2024 · pauză 0-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Aston Villa. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Aston Villa - Bayern Munchen

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Aston Villa3.3528% fără marjă
X · Egal3.8524% fără marjă
2 · Bayern Munchen1.9548% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.82
X2 1.28
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.12
Sub 2.5 2.60
Peste 2.5 1.44

Ambele marchează

GG Da 1.44
GG Nu 2.60

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.66
Pauză peste 1.5 2.10

Analiza de dinainte de meci

Aston Villa - Bayern Munchen s-a jucat vineri, 7 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Aston Villa are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 14-8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Bayern Munchen vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 26 de goluri și a primit 4. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Aston Villa - Bayern Munchen 1-0, pe 2 octombrie 2024.

Bayern Munchen pleacă favorită, la cota 1.95. Egalul e la 3.85, iar Aston Villa la 3.35. Fără marja caselor, asta înseamnă 48% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.44, iar GG la 1.44.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,6 pentru Aston Villa și 2,7 pentru Bayern Munchen. Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Bayern Munchen merită privit: 60% în model, iar 1.95 plătește peste cota corectă de 1.67. Peste 2.5 goluri: 79% în model, cota corectă ar fi 1.27. Casele dau 1.44, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 74%. Cota de 1.44 e peste cea corectă (1.35). Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Aston Villa - Bayern Munchen

Goluri estimate: 1,61 Aston Villa și 2,65 Bayern Munchen, total 4,26. 1X2 în model: 22% · 18% · 60%. Peste 2,5: 79% (cotă corectă 1.27). GG: 74% (cotă corectă 1.35). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
6%1
13%2
18%3
19%4
42%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 21% · peste 2,5: 79% (verde).

Scoruri probabile

1-28,0%1-37,1%2-26,4%1-16,0%2-35,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Aston Villa. Aston Villa a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 5,2 goluri, după cote 3,3. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză0-1
Cornere3-7
Cartonașe galbene0-2
Favorită la startBayern Munchen · 1.95
Goluri estimate~4,3
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Aston Villa - Bayern Munchen?

S-a jucat vineri, 7 august, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Aston Villa - Bayern Munchen?

În Amicale intercluburi.

Cine era favorită în Aston Villa - Bayern Munchen?

Bayern Munchen pleca favorită, la cota 1.95. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Aston Villa - Bayern Munchen?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,3.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →