Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

PoloniaPolonia · I Liga

Arka Gdynia - Stal Rzeszow

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

PoloniaI Liga · Polonia Final
Arka Gdynia
VVÎVÎ
Final4-0Pauză 1-0
Stal Rzeszow
ÎEEVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Arka Gdynia 56%Egal 24%Stal Rzeszow 20%

Arka Gdynia 4-0 Stal Rzeszow: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Arka Gdynia 4-0 Stal Rzeszow (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 55% pentru victoria lui Arka Gdynia, iar cotele fără marjă 56%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG n-a ieșit (NG avea 42%). Scorul exact 4-0 avea 2,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 14 cornere (4-10) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Arka Gdyniaîn meciStal Rzeszow
4
Cornere
10
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Arka Gdynia vs Stal Rzeszow

Arka Gdynia marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2. Stal Rzeszow marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,6. La Arka Gdynia, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: Arka Gdynia 2, egal 0, Stal Rzeszow 1.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Arka Gdyniaultimele 5Stal Rzeszow
1,80
Puncte / meci
1,00
1,4
Goluri marcate / meci
1,4
1,2
Goluri primite / meci
2,6
3
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
80%
20%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Arka Gdynia și ultimele 5 Stal Rzeszow, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Arka Gdynia3-0-2

V
Odra Opole - Arka Gdynia24.07.26 · I Liga
0-1
V
Wiked Luzino - Arka Gdynia18.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
Î
Arka Gdynia - Olimpia Grudziadz11.07.26 · Amicale intercluburi
2-4
V
Petrolul Ploiesti - Arka Gdynia03.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
Î
GKS Katowice - Arka Gdynia28.06.26 · Amicale intercluburi
2-0

Stal Rzeszow1-2-2

Î
Stal Rzeszow - Chrobry Glogow25.07.26 · I Liga
1-5
E
Stal Rzeszow - Rukh Lviv18.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
E
Korona Kielce - Stal Rzeszow14.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
Stal Rzeszow - Gornik Leczna04.07.26 · Amicale intercluburi
4-2
Î
Widzew Lodz - Stal Rzeszow27.06.26 · Amicale intercluburi
4-0

Întâlniri directe Arka Gdynia - Stal Rzeszow

Arka Gdynia 2Egal 0Stal Rzeszow 1
V
Arka Gdynia - Stal Rzeszow02.12.2024 · pauză 2-0
2-1
Î
Stal Rzeszow - Arka Gdynia22.07.2024 · pauză 0-0
1-0
V
Arka Gdynia - Stal Rzeszow25.02.2024 · pauză 2-1
5-1

V/E/Î din perspectiva Arka Gdynia. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Arka Gdynia - Stal Rzeszow

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Arka Gdynia1.6556% fără marjă
X · Egal3.8524% fără marjă
2 · Stal Rzeszow4.5520% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.21
X2 1.92
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.23
Sub 2.5 2.00
Peste 2.5 1.73

Ambele marchează

GG Da 1.68
GG Nu 2.07

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.48
Pauză peste 1.5 2.47

Cornere

Sub 9.5 2.55
Peste 9.5 1.45

Analiza de dinainte de meci

Arka Gdynia - Stal Rzeszow s-a jucat sâmbătă, 1 august, în I Liga (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Arka Gdynia are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 7-6. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Stal Rzeszow vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 13. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 3 întâlniri directe, Arka Gdynia a câștigat de 2 ori, Stal Rzeszow o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,3 goluri în medie. Ultima: Arka Gdynia - Stal Rzeszow 2-1, pe 2 decembrie 2024.

Arka Gdynia pleacă favorită, la cota 1.65. Egalul e la 3.85, iar Stal Rzeszow la 4.55. Fără marja caselor, asta înseamnă 56% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.73, iar GG la 1.68.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,9 pentru Arka Gdynia și 1,2 pentru Stal Rzeszow. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Arka Gdynia, modelul calculează 55%. Cota de 1.65 e sub cea corectă (1.82) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 59% în model, iar 1.73 e aproape de cota corectă (1.69). Ambele marchează (GG): 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. Cota 1.68 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Arka Gdynia - Stal Rzeszow

Goluri estimate: 1,91 Arka Gdynia și 1,15 Stal Rzeszow, total 3,06. 1X2 în model: 55% · 22% · 23%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,3%2-19,8%1-09,0%2-08,6%3-16,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Stal Rzeszow. Stal Rzeszow a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-0
Pauză1-0
Cornere4-10
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startArka Gdynia · 1.65
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Arka Gdynia - Stal Rzeszow?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 16:30 (ora României) și s-a terminat 4-0.

În ce competiție s-a jucat Arka Gdynia - Stal Rzeszow?

În I Liga (Polonia).

Unde s-a jucat Arka Gdynia - Stal Rzeszow?

Pe Stadion Miejski, în Gdynia, sâmbătă, 1 august, ora 16:30 (ora României).

Cine era favorită în Arka Gdynia - Stal Rzeszow?

Arka Gdynia pleca favorită, la cota 1.65. Meciul s-a terminat 4-0.

Câte goluri s-au marcat în Arka Gdynia - Stal Rzeszow?

4 goluri, scor final 4-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din I Liga

Toată liga →