Marți27 octombrie
Live 1 Pune pont

CipruCipru · Divizia 2

Apea Akrotiriou - Ermis Aradippou

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 24 octombrie

CipruDivizia 2 · Cipru Final
Apea Akrotiriou
ÎVEVE
Final2-0Pauză 1-0
Ermis Aradippou
VVÎÎV
Șanse înainte de start, după cote
Apea Akrotiriou 43%Egal 28%Ermis Aradippou 29%

Apea Akrotiriou 2-0 Ermis Aradippou: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Apea Akrotiriou 2-0 Ermis Aradippou (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 36% pentru victoria lui Apea Akrotiriou, iar cotele fără marjă 43%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,4 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 57%), iar GG n-a ieșit (NG avea 51%). Scorul exact 2-0 avea 6,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (2-8) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Apea Akrotiriouîn meciErmis Aradippou
2
Cornere
8
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Apea Akrotiriou vs Ermis Aradippou

Apea Akrotiriou marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,4. Ermis Aradippou marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,0. Ultimele 3 întâlniri directe: Apea Akrotiriou 2, egal 0, Ermis Aradippou 1.

~2,4goluri estimate
43%peste 2,5 goluri
49%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Apea Akrotiriouultimele 5Ermis Aradippou
1,60
Puncte / meci
1,80
1,0
Goluri marcate / meci
1,2
1,4
Goluri primite / meci
1,0
2
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
40%
20%
Ambele marchează
20%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Apea Akrotiriou și ultimele 5 Ermis Aradippou, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Apea Akrotiriou2-2-1

V
Ethnikos Achnas - Apea Akrotiriou17.10.26 · Divizia 2
0-1
E
Apea Akrotiriou - Spartakos Kitiou10.10.26 · Divizia 2
0-0
V
Digenis Morfou - Apea Akrotiriou19.09.26 · Divizia 2
0-1
E
Apea Akrotiriou - Doxa Katokopias12.09.26 · Divizia 2
3-3

Ermis Aradippou3-0-2

V
Ermis Aradippou - MEAP Nisou17.10.26 · Divizia 2
2-0
V
AEP Polemidion - Ermis Aradippou10.10.26 · Divizia 2
0-1
Î
Ermis Aradippou - Nea Salamina Famagusta03.10.26 · Amicale intercluburi
0-3
Î
Ermis Aradippou - Paeek Kyrenia20.09.26 · Divizia 2
1-2
V
Ermis Aradippou - Akritas Chlorakas11.09.26 · Divizia 2
2-0

Întâlniri directe Apea Akrotiriou - Ermis Aradippou

Apea Akrotiriou 2Egal 0Ermis Aradippou 1

V/E/Î din perspectiva Apea Akrotiriou. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Apea Akrotiriou - Ermis Aradippou

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · Apea Akrotiriou2.0743% fără marjă
X · Egal3.2528% fără marjă
2 · Ermis Aradippou3.1029% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.44
X2 1.35
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.30
Sub 2.5 1.69
Peste 2.5 2.00

Ambele marchează

GG Da 1.80
GG Nu 1.88

Analiza de dinainte de meci

Apea Akrotiriou - Ermis Aradippou s-a jucat sâmbătă, 24 octombrie, în Divizia 2 (Cipru). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Apea Akrotiriou vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 7. În ultimele 5 meciuri, Ermis Aradippou are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 6-5.

În ultimele 3 întâlniri directe, Apea Akrotiriou a câștigat de 2 ori, Ermis Aradippou o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Ermis Aradippou - Apea Akrotiriou 0-2, pe 8 martie 2025.

Casele o dau favorită pe Apea Akrotiriou, la 2.07, cu egalul la 3.25. Fără marja caselor, asta înseamnă 43% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.00, iar GG la 1.80.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,2 pentru Apea Akrotiriou și 1,2 pentru Ermis Aradippou. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 36% la victorie, față de 43%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Apea Akrotiriou are 36%, Ermis Aradippou 36%. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 57%. Cota de 1.69 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Alte analize din sâmbătă, 24 octombrie, cu rezultatele

Probabilități Apea Akrotiriou - Ermis Aradippou

Goluri estimate: 1,20 Apea Akrotiriou și 1,20 Ermis Aradippou, total 2,40. 1X2 în model: 36% · 28% · 36%. Peste 2,5: 43% (cotă corectă 2.33). GG: 49% (cotă corectă 2.04). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

9%0
22%1
26%2
21%3
12%4
10%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 57% · peste 2,5: 43% (verde).

Scoruri probabile

1-113,1%0-110,9%1-010,9%0-09,1%1-27,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,3% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final2-0
Pauză1-0
Cornere2-8
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startApea Akrotiriou · 2.07
Goluri estimate~2,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Apea Akrotiriou - Ermis Aradippou?

S-a jucat sâmbătă, 24 octombrie, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Apea Akrotiriou - Ermis Aradippou?

În Divizia 2 (Cipru).

Cine era favorită în Apea Akrotiriou - Ermis Aradippou?

Apea Akrotiriou pleca favorită, la cota 2.07. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Apea Akrotiriou - Ermis Aradippou?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din Divizia 2

Toată liga →