Marți27 octombrie
Live 26 Pune pont

BraziliaBrazilia · Gaucho - Serie A2

APAFUT - Passo Fundo RS

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 17 octombrie

BraziliaGaucho - Serie A2 · Brazilia Final
APAFUT
VVVEE
Final1-1Pauză 0-1
Passo Fundo RS
VVEVV
Șanse înainte de start, după cote
APAFUT 26%Egal 30%Passo Fundo RS 44%

APAFUT 1-1 Passo Fundo RS: statisticile meciului

Meciul s-a terminat APAFUT 1-1 Passo Fundo RS (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 28% pentru egalul, iar cotele fără marjă 30%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 62%), iar GG a ieșit (43%). Scorul exact 1-1 avea 13,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (5-1) și 2 cartonașe galbene (2-0).

APAFUTîn meciPasso Fundo RS
5
Cornere
1
2
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici APAFUT vs Passo Fundo RS

APAFUT marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,8. Passo Fundo RS marchează 1,8 goluri pe meci și primește 0,4.

~2,2goluri estimate
38%peste 2,5 goluri
43%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
APAFUTultimele 5Passo Fundo RS
2,20
Puncte / meci
2,60
1,4
Goluri marcate / meci
1,8
0,8
Goluri primite / meci
0,4
3
Victorii
4
40%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri APAFUT și ultimele 5 Passo Fundo RS, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

APAFUT3-2-0

V
Santa Cruz RS - APAFUT10.10.26 · Gaucho - Serie A2
0-1
V
APAFUT - Santa Cruz RS03.10.26 · Gaucho - Serie A2
1-0
V
APAFUT - Lajeadense RS27.09.26 · Gaucho - Serie A2
2-1
E
Santa Cruz RS - APAFUT24.09.26 · Gaucho - Serie A2
2-2
E
APAFUT - Uniao Frederiquense19.09.26 · Gaucho - Serie A2
1-1

Passo Fundo RS4-1-0

V
Passo Fundo RS - Brasil de Farroupilha10.10.26 · Gaucho - Serie A2
2-0
V
Brasil de Farroupilha - Passo Fundo RS03.10.26 · Gaucho - Serie A2
0-2
E
Veranopolis RS - Passo Fundo RS27.09.26 · Gaucho - Serie A2
0-0
V
Passo Fundo RS - EC Guarani24.09.26 · Gaucho - Serie A2
2-1
V
Gaucho - Passo Fundo RS19.09.26 · Gaucho - Serie A2
1-3

Întâlniri directe APAFUT - Passo Fundo RS

APAFUT 0Egal 0Passo Fundo RS 1
Î
Passo Fundo RS - APAFUT02.08.2026 · pauză 1-0
1-0

V/E/Î din perspectiva APAFUT. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi APAFUT - Passo Fundo RS

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · APAFUT3.5026% fără marjă
X · Egal3.0030% fără marjă
2 · Passo Fundo RS2.0544% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.45
X2 1.32
12 1.30

Goluri

Peste 1.5 1.44
Sub 2.5 1.48
Peste 2.5 2.40

Ambele marchează

GG Da 2.05
GG Nu 1.68

Analiza de dinainte de meci

APAFUT - Passo Fundo RS s-a jucat sâmbătă, 17 octombrie, în Gaucho - Serie A2 (Brazilia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, APAFUT n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 7-4. Passo Fundo RS n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 9 goluri și a primit 2.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Passo Fundo RS - APAFUT 1-0, pe 2 august 2026.

Passo Fundo RS pleacă favorită, la cota 2.05. Egalul e la 3.00, iar APAFUT la 3.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 44% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.40, iar GG la 2.05.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 0,9 pentru APAFUT și 1,3 pentru Passo Fundo RS. Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 74%. Cota de 1.32 e corectă, fără plus. Sub 2.5 goluri are 62% în model, dar la 1.48 plătește sub cota corectă de 1.61. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Alte analize din sâmbătă, 17 octombrie, cu rezultatele

Probabilități APAFUT - Passo Fundo RS

Goluri estimate: 0,91 APAFUT și 1,30 Passo Fundo RS, total 2,21. 1X2 în model: 26% · 28% · 46%. Peste 2,5: 38% (cotă corectă 2.63). GG: 43% (cotă corectă 2.33). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

11%0
24%1
27%2
20%3
11%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 62% · peste 2,5: 38% (verde).

Scoruri probabile

0-114,3%1-113,0%0-011,0%1-010,0%0-29,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,7% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-1
Cornere5-1
Cartonașe galbene2-0
Favorită la startPasso Fundo RS · 2.05
Goluri estimate~2,2
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat APAFUT - Passo Fundo RS?

S-a jucat sâmbătă, 17 octombrie, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat APAFUT - Passo Fundo RS?

În Gaucho - Serie A2 (Brazilia).

Cine era favorită în APAFUT - Passo Fundo RS?

Passo Fundo RS pleca favorită, la cota 2.05. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în APAFUT - Passo Fundo RS?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,2.

Alte meciuri din Gaucho - Serie A2

Toată liga →