Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Southern League - PD Central

Anstey Nomads - Leighton Town

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

Anglia Am.Southern League - PD Central · Anglia Am. Final
Anstey Nomads
VEEVV
Final2-0
Leighton Town
VEEVE
Șanse înainte de meci, după cote
Anstey Nomads 48%Egal 27%Leighton Town 26%

Anstey Nomads 2-0 Leighton Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Anstey Nomads 2-0 Leighton Town. Înainte de start, modelul dădea 48% pentru victoria lui Anstey Nomads, iar cotele fără marjă 48%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 49%), iar GG n-a ieșit (NG avea 46%). Scorul exact 2-0 avea 8,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Anstey Nomadsîn meciLeighton Town
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Anstey Nomads vs Leighton Town

Anstey Nomads marchează 1,8 goluri pe meci și primește 0,6. Leighton Town marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,2.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
54%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Anstey Nomadsultimele 5Leighton Town
2,20
Puncte / meci
1,80
1,8
Goluri marcate / meci
1,6
0,6
Goluri primite / meci
1,2
3
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
100%

Ultimele 5 meciuri Anstey Nomads și ultimele 5 Leighton Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Anstey Nomads3-2-0

V
Bromsgrove Sporting - Anstey Nomads15.08.26 · Southern League - PD Central
1-2
E
Leamington - Anstey Nomads11.08.26 · Southern League - PD Central
1-1
E
Anstey Nomads - Leiston08.08.26 · Southern League - PD Central
1-1
V
Hebburn Town - Anstey Nomads25.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Sherwood Colliery - Anstey Nomads11.07.26 · Amicale intercluburi
0-4

Leighton Town2-3-0

V
Leighton Town - Worcester15.08.26 · Southern League - PD Central
2-1
E
Leighton Town - Kettering Town11.08.26 · Southern League - PD Central
1-1
E
Redditch United - Leighton Town08.08.26 · Southern League - PD Central
1-1
V
Leighton Town - Biggleswade Town28.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
E
Leighton Town - Wellingborough Town18.07.26 · Amicale intercluburi
2-2

Ponturi Anstey Nomads - Leighton Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Anstey Nomads1.9248% fără marjă
X · Egal3.4527% fără marjă
2 · Leighton Town3.6026% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.30
X2 1.62
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.00
Peste 2.5 1.71

Ambele marchează

GG Da 1.61
GG Nu 2.17

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.42
Pauză peste 1.5 2.52

Analiza de dinainte de meci

Anstey Nomads - Leighton Town s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Southern League - PD Central (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Anstey Nomads n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 9-3. Leighton Town n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: două victorii și trei egaluri. A marcat 8 goluri și a primit 6.

Anstey Nomads pleacă favorită, la cota 1.92. Egalul e la 3.45, iar Leighton Town la 3.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 48% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.71, iar GG la 1.61.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,6 pentru Anstey Nomads și 1,1 pentru Leighton Town. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 73%. Cota de 1.30 e sub cea corectă (1.37) și nu merită. Peste 1.5 goluri are 75% în model, dar la 1.19 plătește sub cota corectă de 1.33. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Anstey Nomads - Leighton Town

Goluri estimate: 1,58 Anstey Nomads și 1,13 Leighton Town, total 2,71. 1X2 în model: 48% · 25% · 27%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 54% (cotă corectă 1.85). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-111,9%1-010,5%2-19,4%2-08,3%0-17,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startAnstey Nomads · 1.92
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Anstey Nomads - Leighton Town?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Anstey Nomads - Leighton Town?

În Southern League - PD Central (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Anstey Nomads - Leighton Town?

Pe Cropston Road, în Anstey, sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Anstey Nomads - Leighton Town?

Anstey Nomads pleca favorită, la cota 1.92. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Anstey Nomads - Leighton Town?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Southern League - PD Central

Toată liga →