Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

4. Liga pomorska

Anioly Garczegorze - Gryf Slupsk

Statistici și rezultat final · duminică, 23 august

4. Liga pomorska Final
Anioly Garczegorze
EÎEÎ
Final1-1
Gryf Slupsk
EVEEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Anioly Garczegorze 30%Egal 22%Gryf Slupsk 48%

Anioly Garczegorze 1-1 Gryf Slupsk: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Anioly Garczegorze 1-1 Gryf Slupsk. Înainte de start, modelul dădea 38% pentru egalul, iar cotele fără marjă 22%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 1,4 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 84%), iar GG a ieșit (25%). Scorul exact 1-1 avea 11,8% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Anioly Garczegorze vs Gryf Slupsk

Anioly Garczegorze marchează 0,4 goluri pe meci și primește 0,8. Gryf Slupsk marchează și primește câte 0,8 goluri pe meci. La Anioly Garczegorze, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~1,4goluri estimate
16%peste 2,5 goluri
25%ambele marchează
0-0scorul cel mai probabil
Anioly Garczegorzeultimele 5Gryf Slupsk
1,00
Puncte / meci
1,20
0,4
Goluri marcate / meci
0,8
0,8
Goluri primite / meci
0,8
1
Victorii
1
0%
Peste 2,5 goluri
20%
20%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Anioly Garczegorze și ultimele 5 Gryf Slupsk, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Anioly Garczegorze1-2-2

E
Anioły Garczegorze - Gryf Slupsk23.08.26 · 4. Liga pomorska
1-1
Î
Anioły Garczegorze - Gryf Wejherowo19.08.26 · 4. Liga pomorska
0-2
E
Radunia Stezyca - Anioły Garczegorze16.08.26 · 4. Liga pomorska
0-0
Î
Anioły Garczegorze - Cartusia Kartuzy08.08.26 · 4. Liga pomorska
0-1
V
Pogon Lebork - Anioły Garczegorze13.06.26 · 4. Liga pomorska
0-1

Gryf Slupsk1-3-1

E
Anioły Garczegorze - Gryf Slupsk23.08.26 · 4. Liga pomorska
1-1
V
Gryf Slupsk - Radunia Stezyca19.08.26 · 4. Liga pomorska
2-1
E
Cartusia Kartuzy - Gryf Slupsk15.08.26 · 4. Liga pomorska
1-1
E
Gryf Slupsk - Sokół Bożepole Wielkie08.08.26 · 4. Liga pomorska
0-0
Î
Arka Gdynia II - Gryf Slupsk12.06.26 · 4. Liga pomorska
1-0

Întâlniri directe Anioly Garczegorze - Gryf Slupsk

Anioly Garczegorze 0Egal 2Gryf Slupsk 0

V/E/Î din perspectiva Anioly Garczegorze. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Anioly Garczegorze - Gryf Slupsk

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Anioly Garczegorze3.0030% fără marjă
X · Egal4.1022% fără marjă
2 · Gryf Slupsk1.9048% fără marjă

Analiza de dinainte de meci

Anioly Garczegorze - Gryf Slupsk s-a jucat duminică, 23 august, în 4. Liga pomorska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Anioly Garczegorze are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 2-4. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. Gryf Slupsk vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 2 întâlniri directe, Anioly Garczegorze a câștigat niciodată, Gryf Slupsk niciodată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,0 goluri în medie. Ultima: Anioły Garczegorze - Gryf Slupsk 1-1, pe 23 august 2026.

Gryf Slupsk pleacă favorită, la cota 1.90. Egalul e la 4.10, iar Anioly Garczegorze la 3.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 48% șanse de victorie.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 0,6 pentru Anioly Garczegorze și 0,8 pentru Gryf Slupsk. Scorul cel mai probabil e 0-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 75% în model, adică o cotă corectă de 1.33. Sub 2.5 goluri: 84% în model, adică o cotă corectă de 1.19. Nu marchează ambele (NG): 75% în model, adică o cotă corectă de 1.33. Scorul cel mai probabil: 0-0.

Probabilități Anioly Garczegorze - Gryf Slupsk

Goluri estimate: 0,60 Anioly Garczegorze și 0,80 Gryf Slupsk, total 1,40. 1X2 în model: 25% · 38% · 37%. Peste 2,5: 16% (cotă corectă 6.25). GG: 25% (cotă corectă 4.00). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

25%0
35%1
24%2
11%3
4%4
1%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 84% · peste 2,5: 16% (verde).

Scoruri probabile

0-024,7%0-119,7%1-014,8%1-111,8%0-27,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Anioly Garczegorze. Anioly Garczegorze a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Favorit fără formă. Gryf Slupsk e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 38%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Favorită la startGryf Slupsk · 1.90
Goluri estimate~1,4
Scor probabil0-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Anioly Garczegorze - Gryf Slupsk?

S-a jucat duminică, 23 august, ora 14:20 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Anioly Garczegorze - Gryf Slupsk?

În 4. Liga pomorska.

Unde s-a jucat Anioly Garczegorze - Gryf Slupsk?

Pe Gminny Kompleks Sportowy, în Nowa Wieś Lęborska, duminică, 23 august, ora 14:20 (ora României).

Cine era favorită în Anioly Garczegorze - Gryf Slupsk?

Gryf Slupsk pleca favorită, la cota 1.90. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Anioly Garczegorze - Gryf Slupsk?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,4.