Duminică18 octombrie
Live 136 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Angers - Lorient

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Amicale intercluburi Final
Angers
ÎVVEE
Final2-1Pauză 2-0
Lorient
VVVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Angers 28%Egal 28%Lorient 44%

Angers 2-1 Lorient: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Angers 2-1 Lorient (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 30% pentru victoria lui Angers, iar cotele fără marjă 28%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 55%), iar GG a ieșit (58%). Scorul exact 2-1 avea 7,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (2-3) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Angersîn meciLorient
2
Cornere
3
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Angers vs Lorient

Angers marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,4. Lorient marchează 2,0 goluri pe meci și primește 0,8. Ultimele 4 întâlniri directe: Angers 2, egal 0, Lorient 2.

~2,9goluri estimate
55%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Angersultimele 5Lorient
1,60
Puncte / meci
2,40
1,8
Goluri marcate / meci
2,0
1,4
Goluri primite / meci
0,8
2
Victorii
4
60%
Peste 2,5 goluri
40%
100%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Angers și ultimele 5 Lorient, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Angers2-2-1

Î
Angers - Le Mans01.08.26 · Amicale intercluburi
2-3
V
Angers - Creteil Lusitanos25.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
V
Angers - Vendee Les Herbiers22.07.26 · Amicale intercluburi
3-1
E
Brest - Angers17.05.26 · Ligue 1
1-1
E
Angers - Strasbourg10.05.26 · Ligue 1
1-1

Lorient4-0-1

V
Lorient - UNFP Selection04.08.26 · Amicale intercluburi
5-1
V
Guingamp - Lorient25.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
Lorient - Nantes18.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
V
Concarneau - Lorient11.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
Lorient - Le Havre17.05.26 · Ligue 1
0-2

Întâlniri directe Angers - Lorient

Angers 2Egal 0Lorient 2
Î
Lorient - Angers15.02.2026 · pauză 1-0
2-0
V
Angers - Lorient26.10.2025 · pauză 1-0
2-0
V
Angers - Lorient09.08.2025
1-0
Î
Angers - Lorient03.08.2024 · pauză 1-1
1-2

V/E/Î din perspectiva Angers. 1 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Angers - Lorient

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Angers3.3028% fără marjă
X · Egal3.3528% fără marjă
2 · Lorient2.1244% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.59
X2 1.36
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.23
Sub 2.5 2.00
Peste 2.5 1.72

Ambele marchează

GG Da 1.60
GG Nu 2.20

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.47
Pauză peste 1.5 2.50

Cornere

Sub 9.5 1.43
Peste 9.5 2.62

Analiza de dinainte de meci

Angers - Lorient s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Angers vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 7. În ultimele 5 meciuri, Lorient are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 10-4.

În ultimele 4 întâlniri directe, Angers a câștigat de 2 ori, Lorient de 2 ori. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Lorient - Angers 2-0, pe 15 februarie 2026.

Casele o dau favorită pe Lorient, la 2.12, cu egalul la 3.35. Fără marja caselor, asta înseamnă 44% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.72, iar GG la 1.60.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Angers și 1,6 pentru Lorient. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 70% în model, iar 1.36 e aproape de cota corectă (1.43). Peste 2.5 goluri: 55% în model, cota corectă ar fi 1.82. La 1.72, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 58%. Cota de 1.60 e sub cea corectă (1.72) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Angers - Lorient

Goluri estimate: 1,27 Angers și 1,64 Lorient, total 2,91. 1X2 în model: 30% · 24% · 46%. Peste 2,5: 55% (cotă corectă 1.82). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
23%2
22%3
16%4
17%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 45% · peste 2,5: 55% (verde).

Scoruri probabile

1-111,3%1-29,3%0-18,9%0-27,3%2-17,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză2-0
Cornere2-3
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startLorient · 2.12
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Angers - Lorient?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 18:30 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Angers - Lorient?

În Amicale intercluburi.

Cine era favorită în Angers - Lorient?

Lorient pleca favorită, la cota 2.12. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Angers - Lorient?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →