Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

SuediaSuedia · Cupa

Angelholms FF - Kalmar FF

Statistici și rezultat final · miercuri, 19 august

SuediaCupa · Suedia Final
Angelholms FF
ÎÎEEV
Final0-7Pauză 0-2
Kalmar FF
ÎÎEVE
Șanse înainte de meci, după cote
Angelholms FF 10%Egal 16%Kalmar FF 74%

Angelholms FF 0-7 Kalmar FF: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Angelholms FF 0-7 Kalmar FF (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 51% pentru victoria lui Kalmar FF, iar cotele fără marjă 74%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 7 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG n-a ieșit (NG avea 41%). Scorul exact 0-7 avea sub 0,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (3-9) și 1 cartonașe galbene (1-0).

Angelholms FFîn meciKalmar FF
3
Cornere
9
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Angelholms FF vs Kalmar FF

Angelholms FF marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,0. Kalmar FF marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,2. La Kalmar FF, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,1goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
59%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Angelholms FFultimele 5Kalmar FF
1,00
Puncte / meci
1,00
1,2
Goluri marcate / meci
1,4
1,0
Goluri primite / meci
2,2
1
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Angelholms FF și ultimele 5 Kalmar FF, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Angelholms FF1-2-2

Î
Angelholms FF - Trollhattan15.08.26 · Ettan
0-1
Î
Kristianstad FC - Angelholms FF07.08.26 · Ettan
1-0
E
Angelholms FF - Ariana FC01.08.26 · Ettan
2-2
E
Trollhattan - Angelholms FF27.06.26 · Ettan
1-1
V
BK Astrio - Angelholms FF23.06.26 · Cupa
0-3

Kalmar FF1-2-2

Î
Kalmar FF - Hammarby IF16.08.26 · Allsvenskan
0-4
Î
IFK Goteborg - Kalmar FF09.08.26 · Allsvenskan
3-2
E
Hacken - Kalmar FF01.08.26 · Allsvenskan
1-1
V
Kalmar FF - Mjallby25.07.26 · Allsvenskan
2-1
E
Kalmar FF - Malmo FF20.07.26 · Allsvenskan
2-2

Întâlniri directe Angelholms FF - Kalmar FF

Angelholms FF 0Egal 0Kalmar FF 1
Î
Angelholms FF - Kalmar FF20.08.2024 · pauză 0-0
0-4

V/E/Î din perspectiva Angelholms FF. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Angelholms FF - Kalmar FF

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Angelholms FF8.7010% fără marjă
X · Egal5.8516% fără marjă
2 · Kalmar FF1.2374% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 2.95
X2 1.05
12 1.12

Goluri

Peste 1.5 1.12
Sub 2.5 2.40
Peste 2.5 1.47

Ambele marchează

GG Da 1.77
GG Nu 1.95

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.58
Pauză peste 1.5 2.20

Cornere

Sub 9.5 2.00
Peste 9.5 1.73

Analiza de dinainte de meci

Angelholms FF - Kalmar FF s-a jucat miercuri, 19 august, în Cupa (Suedia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Angelholms FF vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 5. În ultimele 5 meciuri, Kalmar FF are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 7-11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Angelholms FF - Kalmar FF 0-4, pe 20 august 2024.

Casele o dau favorită pe Kalmar FF, la 1.23, cu egalul la 5.85. Fără marja caselor, asta înseamnă 74% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.47, iar GG la 1.77.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,2 pentru Angelholms FF și 1,8 pentru Kalmar FF. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 26% la victorie, față de 10%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Kalmar FF, modelul calculează 51%. Cota de 1.23 e sub cea corectă (1.96) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 58% în model, dar la 1.47 plătește sub cota corectă de 1.72. Ambele marchează (GG): 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. Cota 1.77 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Angelholms FF - Kalmar FF

Goluri estimate: 1,24 Angelholms FF și 1,81 Kalmar FF, total 3,05. 1X2 în model: 26% · 23% · 51%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 59% (cotă corectă 1.69). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-110,6%1-29,6%0-18,6%0-27,8%2-16,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Kalmar FF. Kalmar FF a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Kalmar FF e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-7
Pauză0-2
Cornere3-9
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startKalmar FF · 1.23
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Angelholms FF - Kalmar FF?

S-a jucat miercuri, 19 august, ora 19:30 (ora României) și s-a terminat 0-7.

În ce competiție s-a jucat Angelholms FF - Kalmar FF?

În Cupa (Suedia).

Cine era favorită în Angelholms FF - Kalmar FF?

Kalmar FF pleca favorită, la cota 1.23. Meciul s-a terminat 0-7.

Câte goluri s-au marcat în Angelholms FF - Kalmar FF?

7 goluri, scor final 0-7. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din Cupa

Toată liga →