Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Andorra - CE Europa

Statistici și rezultat final · joi, 30 iulie

Amicale intercluburi Final
Andorra
VVEVÎ
Final0-0Pauză 0-0
CE Europa
ÎEEVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Andorra 51%Egal 27%CE Europa 22%

Andorra 0-0 CE Europa: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Andorra 0-0 CE Europa (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 23% pentru egalul, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 44%), iar GG n-a ieșit (NG avea 44%). Scorul exact 0-0 avea 5,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (5-1) și 2 cartonașe galbene (2-0).

Andorraîn meciCE Europa
5
Cornere
1
2
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Andorra vs CE Europa

Andorra marchează 1,8 goluri pe meci și primește 0,8. CE Europa marchează 1,6 goluri pe meci și primește 2,2. La CE Europa, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,9goluri estimate
56%peste 2,5 goluri
56%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Andorraultimele 5CE Europa
2,00
Puncte / meci
1,00
1,8
Goluri marcate / meci
1,6
0,8
Goluri primite / meci
2,2
3
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
100%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Andorra și ultimele 5 CE Europa, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Andorra3-1-1

V
Gimnastic de Tarragona - Andorra25.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
Andorra - Inter Escaldes24.07.26 · Amicale intercluburi
5-2
E
Andorra - Stevenage18.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
Andorra - Millwall14.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
Î
Burgos - Andorra31.05.26 · LaLiga 2
1-0

CE Europa1-2-2

Î
Barcelona - CE Europa24.07.26 · Amicale intercluburi
4-1
E
Celta Vigo B - CE Europa07.06.26 · Primera Federacion
2-2
E
CE Europa - Celta Vigo B31.05.26 · Primera Federacion
1-1
V
CE Europa - UD Ibiza23.05.26 · Primera Federacion
3-2
Î
Gimnastic de Tarragona - CE Europa16.05.26 · Primera Federacion
2-1

Întâlniri directe Andorra - CE Europa

Andorra 1Egal 0CE Europa 0
V
Andorra - CE Europa02.08.2025
3-1

V/E/Î din perspectiva Andorra. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Andorra - CE Europa

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Andorra1.7551% fără marjă
X · Egal3.3027% fără marjă
2 · CE Europa4.0522% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.14
X2 1.83
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.22
Sub 2.5 1.85
Peste 2.5 1.83

Ambele marchează

GG Da 1.72
GG Nu 1.95

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.40
Pauză peste 1.5 2.55

Analiza de dinainte de meci

Andorra - CE Europa s-a jucat joi, 30 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Andorra are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 9-4. CE Europa vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Andorra - CE Europa 3-1, pe 2 august 2025.

Andorra pleacă favorită, la cota 1.75. Egalul e la 3.30, iar CE Europa la 4.05. Fără marja caselor, asta înseamnă 51% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.83, iar GG la 1.72.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,8 pentru Andorra și 1,1 pentru CE Europa. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Andorra are 54% în model, dar la 1.75 plătește sub cota corectă de 1.85. Peste 2.5 goluri: 56% în model, cota corectă ar fi 1.79. Cota 1.83 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Andorra - CE Europa

Goluri estimate: 1,83 Andorra și 1,11 CE Europa, total 2,94. 1X2 în model: 54% · 23% · 23%. Peste 2,5: 56% (cotă corectă 1.79). GG: 56% (cotă corectă 1.79). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
16%1
23%2
22%3
16%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 44% · peste 2,5: 56% (verde).

Scoruri probabile

1-110,7%2-19,8%1-09,7%2-08,9%1-26,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: CE Europa. CE Europa a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,2 goluri, după cote 2,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere5-1
Cartonașe galbene2-0
Favorită la startAndorra · 1.75
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Andorra - CE Europa?

S-a jucat joi, 30 iulie, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Andorra - CE Europa?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Andorra - CE Europa?

Pe Estadi de la FAF, în Encamp, joi, 30 iulie, ora 20:00 (ora României).

Cine era favorită în Andorra - CE Europa?

Andorra pleca favorită, la cota 1.75. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Andorra - CE Europa?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →