Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

UzbekistanUzbekistan · Super League

Andijan - Surkhon Termez

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

UzbekistanSuper League · Uzbekistan Final
Andijan
EVVVV
Final1-2Pauză 0-0
Surkhon Termez
VEÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Andijan 63%Egal 22%Surkhon Termez 15%

Andijan 1-2 Surkhon Termez: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Andijan 1-2 Surkhon Termez (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 17% pentru victoria lui Surkhon Termez, iar cotele fără marjă 15%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 52%), iar GG a ieșit (50%). Scorul exact 1-2 avea 4,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (4-5) și 2 cartonașe galbene (0-2).

Andijanîn meciSurkhon Termez
4
Cornere
5
0
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Andijan vs Surkhon Termez

Andijan marchează 2,4 goluri pe meci și primește 0,8. Surkhon Termez marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,6. La Andijan, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: Andijan 3, egal 0, Surkhon Termez 3.

~2,8goluri estimate
52%peste 2,5 goluri
50%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Andijanultimele 5Surkhon Termez
2,60
Puncte / meci
1,40
2,4
Goluri marcate / meci
1,4
0,8
Goluri primite / meci
1,6
4
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
60%
3
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Andijan și ultimele 5 Surkhon Termez, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Andijan4-1-0

E
Andijan - Nasaf Qarshi21.05.26 · Cupa
1-1
V
Shurtan Guzar - Andijan15.05.26 · Cupa
1-3
V
Xorazm Urganch - Andijan04.05.26 · Super League
0-3
V
Andijan - Dinamo Samarqand28.04.26 · Super League
2-1
V
Bunyodkor - Andijan24.04.26 · Super League
1-3

Surkhon Termez2-1-2

V2-0
E
Surkhon Termez - Pakhtakor Tashkent03.05.26 · Super League
1-1
Î
Sogdiyona Jizzax - Surkhon Termez28.04.26 · Super League
5-2
V
Surkhon Termez - Mash Al Mubarek22.04.26 · Super League
2-1
Î
Surkhon Termez - Qizilqum Zarafshon17.04.26 · Super League
0-1

Întâlniri directe Andijan - Surkhon Termez

Andijan 3Egal 0Surkhon Termez 3
Î
Surkhon Termez - Andijan27.10.2025 · pauză 3-0
4-0
V
Andijan - Surkhon Termez23.05.2025 · pauză 0-1
2-1
Î
Andijan - Surkhon Termez17.04.2025 · pauză 1-2
2-3
V5-4
Î
Andijan - Surkhon Termez18.08.2024 · pauză 0-1
2-3
V
Surkhon Termez - Andijan16.03.2024 · pauză 0-1
2-3

V/E/Î din perspectiva Andijan. 6 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Andijan - Surkhon Termez

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Andijan1.4463% fără marjă
X · Egal4.1522% fără marjă
2 · Surkhon Termez6.3015% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.14
X2 2.00
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.33
Sub 2.5 1.64
Peste 2.5 2.10

Ambele marchează

GG Da 2.07
GG Nu 1.68

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.32
Pauză peste 1.5 2.87

Analiza de dinainte de meci

Andijan - Surkhon Termez s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în Super League (Uzbekistan). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Andijan n-a pierdut niciunul (patru victorii și un egal). Golaveraj: 12-4. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Surkhon Termez vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 8.

În ultimele 6 întâlniri directe, Andijan a câștigat de 3 ori, Surkhon Termez de 3 ori. Au fost meciuri deschise, cu 5,2 goluri în medie. Ultima: Surkhon Termez - Andijan 4-0, pe 27 octombrie 2025.

Andijan pleacă favorită, la cota 1.44. Egalul e la 4.15, iar Surkhon Termez la 6.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 63% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.10, iar GG la 2.07.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,9 pentru Andijan și 0,9 pentru Surkhon Termez. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Andijan, modelul calculează 61%. Cota de 1.44 e sub cea corectă (1.64) și nu merită. Peste 1.5 goluri are 76% în model, iar 1.33 e aproape de cota corectă (1.32). Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Andijan - Surkhon Termez

Goluri estimate: 1,87 Andijan și 0,89 Surkhon Termez, total 2,76. 1X2 în model: 61% · 22% · 17%. Peste 2,5: 52% (cotă corectă 1.92). GG: 50% (cotă corectă 2.00). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
18%1
24%2
22%3
15%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 48% · peste 2,5: 52% (verde).

Scoruri probabile

1-011,8%2-011,1%1-110,5%2-19,8%3-06,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Surkhon Termez. Surkhon Termez a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,1 goluri, după cote 2,4. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 5,2 goluri, iar modelul estimează acum 2,8.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză0-0
Cornere4-5
Cartonașe galbene0-2
Favorită la startAndijan · 1.44
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Andijan - Surkhon Termez?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Andijan - Surkhon Termez?

În Super League (Uzbekistan).

Unde s-a jucat Andijan - Surkhon Termez?

Pe Stadionul Soghlom Avlod, în Andijan, sâmbătă, 18 iulie, ora 18:00 (ora României).

Cine era favorită în Andijan - Surkhon Termez?

Andijan pleca favorită, la cota 1.44. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Andijan - Surkhon Termez?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Super League

Toată liga →