Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Amiens - Quevilly Rouen

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

Amicale intercluburi Final
Amiens
VÎÎÎÎ
Final2-1Pauză 0-1
Quevilly Rouen
ÎVÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
Amiens 36%Egal 27%Quevilly Rouen 37%

Amiens 2-1 Quevilly Rouen: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Amiens 2-1 Quevilly Rouen (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 31% pentru victoria lui Amiens, iar cotele fără marjă 36%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG a ieșit (61%). Scorul exact 2-1 avea 7,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (3-3) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Amiensîn meciQuevilly Rouen
3
Cornere
3
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Amiens vs Quevilly Rouen

Amiens marchează 1,0 goluri pe meci și primește 3,0. Quevilly Rouen marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,6. La Amiens, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
61%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Amiensultimele 5Quevilly Rouen
0,60
Puncte / meci
1,40
1,0
Goluri marcate / meci
0,8
3,0
Goluri primite / meci
1,6
1
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
0%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Amiens și ultimele 5 Quevilly Rouen, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Amiens1-0-4

V
Le Havre - Amiens17.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
Amiens - Paris 13 Atletico11.07.26 · Amicale intercluburi
2-4
Î
Saint Etienne - Amiens09.05.26 · Ligue 2
5-0
Î
Amiens - Red Star02.05.26 · Ligue 2
1-3
Î
Amiens - Montpellier24.04.26 · Ligue 2
0-2

Quevilly Rouen2-1-2

Î
Laval - Quevilly Rouen15.07.26 · Amicale intercluburi
5-0
V
Quevilly Rouen - Paris 13 Atletico15.05.26 · National 1
1-0
Î
Stade Briochin - Quevilly Rouen09.05.26 · National 1
3-0
E
Quevilly Rouen - Rouen02.05.26 · National 1
0-0
V
Orleans - Quevilly Rouen24.04.26 · National 1
0-3

Întâlniri directe Amiens - Quevilly Rouen

Amiens 0Egal 1Quevilly Rouen 0
E
Quevilly Rouen - Amiens23.04.2024 · pauză 1-3
3-3

V/E/Î din perspectiva Amiens. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Amiens - Quevilly Rouen

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Amiens2.5536% fără marjă
X · Egal3.4527% fără marjă
2 · Quevilly Rouen2.4537% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.44
X2 1.49
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.17
Sub 2.5 2.12
Peste 2.5 1.63

Ambele marchează

GG Da 1.57
GG Nu 2.25

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.49
Pauză peste 1.5 2.37

Analiza de dinainte de meci

Amiens - Quevilly Rouen s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Amiens vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 15. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Quevilly Rouen are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 4-8.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Quevilly Rouen - Amiens 3-3, pe 23 aprilie 2024.

La case, diferența e mică: Amiens are cota 2.55, Quevilly Rouen 2.45. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.63, iar GG la 1.57.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,4 pentru Amiens și 1,7 pentru Quevilly Rouen. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. Cota 1.49 e cam la nivelul ăsta. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 59%. Cota de 1.63 e corectă, fără plus. Ambele marchează (GG) are 61% în model, iar 1.57 e aproape de cota corectă (1.64). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Amiens - Quevilly Rouen

Goluri estimate: 1,38 Amiens și 1,70 Quevilly Rouen, total 3,08. 1X2 în model: 31% · 24% · 45%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 61% (cotă corectă 1.64). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,8%1-29,2%0-17,8%2-17,4%0-26,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Amiens. Amiens a primit 15 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Quevilly Rouen. Quevilly Rouen a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză0-1
Cornere3-3
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startQuevilly Rouen · 2.45
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Amiens - Quevilly Rouen?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Amiens - Quevilly Rouen?

În Amicale intercluburi.

Cine era favorită în Amiens - Quevilly Rouen?

Niciuna clar: cotele erau 2.55 la gazde și 2.45 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Amiens - Quevilly Rouen?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →