Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Amiens - Boulogne

Statistici și rezultat final · vineri, 24 iulie

Amicale intercluburi Final
Amiens
ÎEVVÎ
Final0-1Pauză 0-0
Boulogne
VVEÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Amiens 33%Egal 29%Boulogne 39%

Amiens 0-1 Boulogne: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Amiens 0-1 Boulogne (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 40% pentru victoria lui Boulogne, iar cotele fără marjă 39%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG n-a ieșit (NG avea 48%). Scorul exact 0-1 avea 10,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (4-2) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Amiensîn meciBoulogne
4
Cornere
2
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Amiens vs Boulogne

Amiens marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,6. Boulogne marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,8. În directe, Amiens nu a câștigat niciuna dintre ultimele 5 întâlniri.

~2,5goluri estimate
47%peste 2,5 goluri
52%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Amiensultimele 5Boulogne
1,40
Puncte / meci
1,40
1,4
Goluri marcate / meci
1,0
1,6
Goluri primite / meci
0,8
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Amiens și ultimele 5 Boulogne, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Amiens2-1-2

Î
Amiens - Boulogne24.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
E
Reims - Amiens22.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Amiens - Quevilly Rouen18.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
V
Le Havre - Amiens17.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
Amiens - Paris 13 Atletico11.07.26 · Amicale intercluburi
2-4

Boulogne2-1-2

V
Amiens - Boulogne24.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Fleury - Boulogne15.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
E
Anderlecht - Boulogne04.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
Î
Laval - Boulogne09.05.26 · Ligue 2
2-1
Î
Boulogne - Annecy02.05.26 · Ligue 2
1-2

Întâlniri directe Amiens - Boulogne

Amiens 0Egal 2Boulogne 3
Î
Amiens - Boulogne24.07.2026 · pauză 0-0
0-1
Î
Boulogne - Amiens06.03.2026 · pauză 1-1
4-2
Î
Amiens - Boulogne03.10.2025 · pauză 0-0
0-1
E
Boulogne - Amiens19.07.2025 · pauză 1-1
2-2
E
Amiens - Boulogne27.07.2024 · pauză 1-0
2-2

V/E/Î din perspectiva Amiens. 3 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Amiens - Boulogne

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Amiens2.8033% fără marjă
X · Egal3.2029% fără marjă
2 · Boulogne2.3739% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.60
X2 1.30
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.24
Sub 2.5 1.85
Peste 2.5 1.85

Ambele marchează

GG Da 1.70
GG Nu 2.02

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.40
Pauză peste 1.5 2.62

Analiza de dinainte de meci

Amiens - Boulogne s-a jucat vineri, 24 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Amiens vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 8. În ultimele 5 meciuri, Boulogne are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 5-4.

În ultimele 5 întâlniri directe, Amiens a câștigat niciodată, Boulogne de 3 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,2 goluri în medie. Ultima: Amiens - Boulogne 0-1, pe 24 iulie 2026.

La case, diferența e mică: Amiens are cota 2.80, Boulogne 2.37. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.85, iar GG la 1.70.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,2 pentru Amiens și 1,4 pentru Boulogne. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Amiens are 33%, Boulogne 40%. Peste 1.5 goluri: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. La 1.24, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Amiens - Boulogne

Goluri estimate: 1,19 Amiens și 1,35 Boulogne, total 2,54. 1X2 în model: 33% · 27% · 40%. Peste 2,5: 47% (cotă corectă 2.13). GG: 52% (cotă corectă 1.92). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
25%2
22%3
14%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 53% · peste 2,5: 47% (verde).

Scoruri probabile

1-112,7%0-110,6%1-09,4%1-28,6%0-07,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Amiens. Amiens a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-0
Cornere4-2
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startBoulogne · 2.37
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Amiens - Boulogne?

S-a jucat vineri, 24 iulie, ora 12:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Amiens - Boulogne?

În Amicale intercluburi.

Cine era favorită în Amiens - Boulogne?

Niciuna clar: cotele erau 2.80 la gazde și 2.37 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Amiens - Boulogne?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →